Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:01 17.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Искам куче!нови  
Автор algona (Кралица)
Публикувано06.06.06 13:02



Вече стават 15 години, откакто първото ми куче почина от старост в навечерието на една тъжна Коледа.Оттогава се бях зарекла да не взимам никакво куче повече.Но наскоро девер ми си взе ротвайлер.Контактът с това същество запали в мен страст, която мислех за отдавна угаснала.Тръгвам да си търся куче.Но за мой ужас- където и да се обадя , все ми говорят за някакви неприятно високи цени, а когато им казвам, че аз не искам да въртя търговия с животно, а да се грижа за него, направо ми се смеят.Не виждам защо трябва да плащам за едно куче повече, отколкото струва ваксината му?Аз ли не съм права, или цените на домашните любимци са неоправдано високи?И какво оправдава човек, поискал ми 500 лева за кученце, при положение, че то не му е струвало повече от 50-60 лева с ваксините и храната?Дайте съвет- да събирам ли пари за алчните, или по- добре да ми подари някой кученце, за което да дам същата тази сума и да знам, че си е струвало?

Сладки ротвайлерчета...ама скъпи.

Благородството задължава...

Тема Re: Искам куче!нови [re: algona]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано06.06.06 13:29



а защо не вземеш куче, което е останало без дом по една или друга причина. така ще направиш нещо наистина добро и благородно дело, ще спасиш животинче и кучето ще ти бъде безкрайно благодарно. аз в момента подарявам малко кученце, на 4 месеца, страхотен симпатяга





Тема Re: Искам куче!нови [re: deni112]  
Автор algona (Кралица)
Публикувано06.06.06 13:43



Моята майка се е заела с нелеката задача да отглежда такива бездомни кученца- продаде си апартамента и гледа около 30 в къща извън София. Гледа ги, проси помощи- трагикомична история.Повечето от тях са много милички, наистина.Но аз имам афинитет към някои породи- по- силно е от мен, вероятно.Бих могла да си взема, разбира се, но предпочитем големите.Пък и съпругът ми иска породисто.



Благородството задължава...

Тема Re: Искам куче! [re: algona]  
Автор NorthFace ()
Публикувано06.06.06 13:50



samo trite vaksini sa nad 60 lv. kachestvena hrana edin chuval e 80 lv. sredno 5 bebeta izqjdat tova chuvalche za 30 dena, otdelno sa lekarstavata za obezparazitiavane, otdelno sa grijite po maikata, snimki za displazi i oshte monogo drugi ne e taka lesno kakto nqkoi si pravi smetkata bez krachmara.
Samite kucheta ako se vnasqt sa skapi cenite im sa nad 1000 euro. Razvadchika nikoga ne e na pechalba tova e.
I az islam sony s plosak ekran ama za da imam pari za kuchetata si kupih tv NEO taka i s kuchetta ima za vsichki iziskvaniq i ceni



Тема Re: Искам куче!нови [re: NorthFace]  
Автор algona (Кралица)
Публикувано06.06.06 13:58



Разбирам.Явно цената на някои породи е напълно оправдана.



Благородството задължава...

Тема Re: Искам куче!нови [re: algona]  
АвторNiq (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 14:40



Към кои породи горе-долу си се насочила ??



Тема Re: Искам куче!нови [re: Niq]  
Автор hat6epsut ()
Публикувано07.06.06 15:14



Не само за някои породи цената е оправдана,а за всички.Има моментни увлечения по 1 или др.порода,което ги прави по-скъпи за момента,обаче,ако искаш породисто куче-няма начин,ако всичко му е в ред,да си го намериш за 50-60лв-това е смешно.
Ако те интересуват цени и въобще всичко за отглеждането и т.н. влез в някои от сайтовете и форумите за кучета-там ще разбереш за какво става дума.



Тема Re: Искам куче!нови [re: algona]  
АвторM. (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 18:28



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=pets&Number=1945748498&page=1&view=collapsed&sb=5
..150-200..-звучи по-добре от 500.



Тема Re: Искам куче!нови [re: M.]  
Авторnemec (Нерегистриран)
Публикувано28.06.06 08:41



vzex si nemska ov4arka za 50lv i si e perfektna ni6ta i nqma i vsi4ko i e v red!!





Тема Re: Искам куче!нови [re: nemec]  
Автор345 (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 00:02



Ako si ot Sf na pazara v poduene pri kanala ima dosta doma6ni liubimci-bolonki,pudeli,kokeri,bez rodosloviq razbira se za po 50-60lv.No tova si e risk poneje ne se znae kolko sa zdravi tezi ku4eta.
Uspeh i dano se namerite s tvoito ku4ence






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.