Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 21.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: ca6o]  
Автор Chemical (отровен)
Публикувано01.06.06 11:38



Много хубаво си се описал, браво И аз се чудя от къде толкоз "прекрасни качества" са се събрали в теб.
Пропуснах само едно нещо да добавя по-горе: никой не те пита как се грижиш за тези кучета защото е очевидно. Недобре. Но е ясно че не може нищо да ти се налее в главата. Ти нямаш елементарната култура за такава дейност. Неслучайно човека се е притеснил дали неговото куче е при теб... ако беше при някой добър човек щеше да е много по-спокоен. Но ако беше при нормален човек той щеше да го е върнал още преди месеци



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: ca6o]  
Автор North Face ()
Публикувано01.06.06 11:52



Сашо МОЛЯ ТЕ свържи се с хората не е редно да даржиш чуждо куче! Аз пък забелязвам че ти старателно отбягваш да отговориш на хората, които по някакъв начин сме сварзани с КориЗащо?
Как въобще си мислиш, че някои ще ти побликува номера във форума? И ти после да кажеш - а това не
Защо не ме попитахте с какво го храня,направил ли съм му ваксините
Ето това пък е върхът, това показва,че несте наясно как се гледа куче попаднало при вас на по голяма вазраст - какви ваксини на 10м бре
а собствениците на Кори едвали са си мислили,че го държите гладен.
Друг е въпрса с каква храна го храните.
А мислил ли си ако ти попаднеш в такава ситуация? Или на твоите деца им се случи подобно нещо как ти ще се почустваш ако прочетеш тази безумна тема - да върна ли кучето. Разбирам никои да не го търси но тук е друго....
Факта,че не си направил опит да се сваржеш с клуба или хората лично много ме огорчава на първо място но и посява самнениеточ'е точно Кори е при теб и ти си сигурен ч'е ако се видиш с хората те ще докажат ч'е това е тяхното куче .....
Наистина нямам обяснение за твоето повдение и при това, че не си хлапе МОля те размисли и върни Кори!!!!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 12:04



Да бе.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: ca6o]  
Автор The Power of LoveМодератор (In Love)
Публикувано01.06.06 12:10



Това на снимката е Кори, това куче ли е при теб ???



Ако той е при теб, върни го !!!

Редактирано от The Power of Love на 01.06.06 12:12.



Тема Питане [re: corroc]  
Авторxъckи (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 12:38



Ако кучето е "като" Cry Out Black List но по-светло, значи изглежда горе-долу така:


- това ли да разбираме?
Или по-скоро така:

С логичната питанка - ако това куче не е бежовокафяво-бяло, а черно- или сиво-бяло, то всъщност мъжко ли е, женско ли е...?



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: The Power of Love]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 12:50



Не е!!!!!Кучето при мен е много по-свело.Почти чисто бяло.Кафявото е много сетло,и малко,само по гърба.Няма кафява маска.Ще го снимам и ще пратя снимка утре



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: ca6o]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано01.06.06 13:03



такова голямо значение ли има дали е Кори или не, за Бога???? явно е , че кучето е загубено. има си и номер и всичко. ако не е Кори, сигурно е Боби, Карси и какво ли още не. потърси по номера стопаните и го върни. минали са много месеци, стопаните едва ли пускат още обяви. дори и да не е Кори, това пак не променя факта, че кучето е загубено и търсено.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: ca6o]  
Автор corroc (непознат )
Публикувано01.06.06 13:23



Това отговаря точно на номера на Кори, а знакът отпред е цифра, която не се чете поради начина по-който се прави татуировката. Може да се провери при отговорника на племенната книга. Нормално е и сега да е по светъл, защото е сменил козината. Освен това на тази снимка е на фона на снега и със зимната козина. Ще потърся снимка от летните изложби - там изглежда направо бял. Така, че отново всичко ме кара да мисля, че това куче при Сашо е Кори. Що се отнася до това откога го гледаш, Сашо - аз вече за много неща не ти вярвам!!! Явно ни заблуждаваш и за това, откога хъскито е при теб. Кучето изчезна точно на 17 януари 2006 г. Това са 4 месеца и половина, но нас ни се видяха цяла вечност!!!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: ca6o]  
Автор The Power of LoveМодератор (In Love)
Публикувано01.06.06 19:01



По добре е да върнеш кучето, аз също вече си мисля, че е при теб !

И - да важно е да се върне кучето при стопаните си !

1.ЗАЩОТО ТО ЩЕ Е ПО-ЩАСТЛИВО И СПОКОЙНО, ЧЕ Е ПРИ ПОЗНАТИ ХОРА !
2.ЗАЩОТО СТОПОНИТЕ ЩЕ СА ЩАСТЛИВИ, ЧЕ СА ГО НАМЕРИЛИ СЛЕД ТАЗИ ДЪЛГА РАЗДЯЛА !!!
3.ТИ НЯМА ЛИ ДА СИ ЩАСТЛИВ ДА ГО ВИДИШ КАК СЕ РАДВА НА СТОПАНИТЕ СИ, КОЛКО Е ЩАСТЛИВО И ДОВОЛНО, ДА ЗНАЕШ, ЧЕ СИ НАПРАВИЛ ДОБРО ЗА НЕГО !!!



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: ca6o]  
Автор maccarta (непознат )
Публикувано01.06.06 22:53



Незнам какво да кажа, защо ти, сашо , не представиш снимки и номера(с много молене го представи и хората казаха, че номерът е този) и какво следва сега?
Отричаш ли, че Кори е при вас или просто не искаш да го дадаеш? А може би цялата тема е просто една шегичка? Толкова противоречия има в постовете ти...
Къде ти е ума? Пита за мнение, дадха ти такова! Молят ти се да представиш информация! Ти не я даваш само поради 2 причини : 1. Или кучето е при теб и не искаш да го дадеш, 2. Или цялата история е измислица! Ти твърдиш, че не е това куче, е , номерът съвпада, и да не е то, няма ли да издириш собствениците?
Това си е безобразие! Има много начина за едно куче да избяга! Може да се уплаши, да тръгне на експедиция, не предвиждайки , че ще се загуби, може да планира да се върне, или куп други причини!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.