Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 21.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: ca6o]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано31.05.06 20:20



АБЕ, ЛЬОЛЬО!!!!
Пиеш ли си редовно хапчетата дето са ти ги дали от психиатрията?!?
Сашо ли си, Гошо ли си - ти си просто един болен мозък!!!

Я си погледни началото на темата, че и по-надолу. О, не, ще те улесня като ти посоча точно какво имам предвид:

Тема Да задържа ли намерено куче?
Автор ca6o (непознат )
Публикувано 16.05.06 15:07

Здравейте!Прди 6 месеца намерих страхотно сибирско хъски.До тогава не бях гледал куче,но сега съм влюбен в тези животни.Кучето явно е елитно-има маниери,татуировка с номер.Чудя се дали да не потърся собствениците,но не мога да си представя,че ще се разделя с него.Какво бихте ме посъветвали?


Забележи сега! "До тогава не бях гледал куче,но сега съм влюбен в тези животни"

На следващия ден обаче, въпросния ca6o пише това:

Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: sisi]
Автор ca6o (Нерегистриран)
Публикувано 17.05.06 14:55

Благодаря за подкрепата!И аз мисля така.Само имам малко притеснения,че не мога да го гледам както трябва.Много трудно свикваме един с друг,а и аз нямам никакъв опит.Но накупих всички налични книги в Хеликон,и чета ; )


Господина за втори път признава, че няма никакъв опит с кучетата и смята да се научи как става това от книжките. Похвално, обаче.......

11 дни след това sa6o взе че написа:

Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: eлинop]
Автор ca6o (Нерегистриран)
Публикувано 28.05.06 08:02

А ти отъкъде знаеш,че нямам друго?Ще ти кажа че имам.Кучето е кавказец,на 10 месеца и съм минал по всички процедури,както се полага.Още повече,гледах го в апартамент,ако знаеш какво значи това.Сега си имам две.И те чудесно се разбират.Живеят на свобода в двора на къщата,която купих наскоро.А по въпроса за нападките,отправени към мен,ще си позволя да вметна,че по-добре първо се върни в трети клас,ако си го минал,погледни тетрадката за правопис и ше видиш къде се намираш.4 изречения-16 грешки.Добре е. Но както често се случва в България неграмотните дават акъл и поучават другите. Имам един въпрос към теб-ако си купиш лаптоп например,втора ръка,тънко,и после разбереш,че това е моя лаптоп ще ми го върнеш ли?


Ха! Изведнъж се оказва, че има опит. ЦЕЛИ 10 месеца той гледа кавказец. Бе къде ти беше опита бе Сашо, когато пускаше темата?

Я сега да видим "къде е ключа от мазето".
Кой лъже?
Стига си разигравал маймунджулъци, ами се лекувай!
Дано никога да нямаш куче, защото ти определено нямаш нито едно!
И куче на картинка даже ти е много.

Искам да напиша и нещо към останалите, които се включиха в тази тема: Аз не му вярвам на този човек. Вие решете за себе си истина ли е това. А собствениците на Кори - не си хабете нервите с този човек. Силно се надявам някой ден Кори да се върне при вас жив и здрав!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: Petkana_Divata]  
Авторpekinezka (Нерегистриран)
Публикувано31.05.06 21:50



Zdraveite na vsichki. Smqtam,che vsichki tuk prekalihteveche- tova e samo edno kuche - horata decata si zagubvat, umirat, blaskat gi koli, prodavat gi v chujbina, a vie ste se raztrevojili za edno kuche,koeto ne e umrqlo ot glad i lipsa na obich i vnimanie.Az samata imam kuche, koeto mnogo obicham, no tuk narushihte i oshte neshto- na kucheto ne trqbva da se robuva. To trqbva da znae, koi e gospodar, puk i ne biva da se razglezva, tiu kato mnogo boleduva sled tova. Puk i ako edno kuche ne se chuvstva dobre to shte izbqga kakto i da e vazrzano, kadeto i da e zaprqno. V sluchaq govorim za haski, t. e. dostatachno silno kuche.
Kato cqlo obache tazi istoriq si e napravo izmislica i golqm bazik s vsichki, koito se varzvat.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: pekinezka]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано31.05.06 22:03



все още не мога да разбера защо продължавате да пишете на шльокавица. знаеш колко хора ще пропуснат поста ( пълен с доста глупости според мен) само защото ще им е трудно да го прочетат!



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: corroc]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 09:18



Моля Ви,вижте:http://vabank.dog.bg/pedigree-vala.htm[url],от там видях снимката на CH. Cry Out,и не си противреча.



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: corroc]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 09:24



Само не мога да разбера защо толкова старателно отбягваш темата за номера на Кори?На няколко пъти те питам.Помести го този номер.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: ГoлямaтaCпeциaлиcтka]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 10:20



Здрасти,колежке.Не пиша във форума за да се заяждам с глупачки като теб.Нали си Гоооолямата Специалистка.Само не си казваш в коя област.
По въпроса,че си противореча,ще отбележа само-и двете кучета се оказаха при мен почти по едно и също време-разликата е 20 дена,така че опит нямах.
Не предполагах,че другото куче ще предизвика такъв интерес.А за пръв път имах хъски.А и знаете ли колко се интересувате от хъскито,което е повод за този форум-колкото го интересува петела когато колят пилетата!Защо не ме попитахте с какво го храня,направил ли съм му ваксините.Защо и господина,собственик на Кори не ме попита това,което е това е най-важно според мен.Мисля,че съм попаднал не където трябва.Тук трябва да се занимавам с кучки като теб.Сори.Неам нерви.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: The Power of Love]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 11:22



Добре,ето го номера:15(6),(0)или(8),и отпред има неясен знак.Това ли е най-важното?Да се намери собственика на хъскито?И какво като се намери?Щом сте модератор,защо допускате разни диви личности да пишат глупости във форума?Нали целта е да се помогне на питащия,да се поговори на темата,а не да се обиждаме.Вече мисля да спра да влизам във него.Няма смисъл.Пишете си,четете,правете каквото искате.И не забравяйте-това е само форум,нищо повече.Моля Ви,затворете темата,от нея няма смисъл.



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: ca6o]  
Автор ГoлямaтaCпeциaлиcтka (Президентша)
Публикувано01.06.06 11:30



Колко си жалък само!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: gigi]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 11:32



Съществения въпрос за хората,или за мен?Не си играя с хората.Само си чета,и се чудя-от къде тази злоба.От къде се събира толкова отрицателна енергия,толкова ли са озлобени,че не виждат по-далеч от носа си?И когато имат възможност да се напрвят на велики,но анонимно,елате ни вижте.



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: ca6o]  
Автор Chemical (отровен)
Публикувано01.06.06 11:34



Човека обясни защо отбягва да напише публично номера. Защото ти винаги можеш да кажеш, че не е това-първо. Второ-за да избегне злоупотреби с този номер от рода на фалшиви баждания, че куче с този номер е намерено. Много по-смислено е когато ти напишеш номера на кучето при теб. Ако действително е номера на Кори когато се видите за да стане размяната на кучето ще можеш да видиш на място всички документи, удостоверяващи че точно това е номера на въпросното куче.
И един съвет-не си изпускай нервите по този детски начин. Никак не говори добре за теб такава агресивонст, особено към жени и то за глупости, когато при това в общия случай са били любезни с теб. И обърни внимание на правописа си ако искаш да градиш образ на сериозен и образован човек (както се опита малко по назад в темата). А това дали ти ще спреш да пишеш в този форум мисля малко хора ги интересува. Да не говорим, че малкото им интерес по въпроса е до толкова, че ако спреш да пишеш ще са облекчени, тъй като няма да им се налага да ти четат изблиците.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.