Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:29 21.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: ca6o]  
Автор corroc (непознат )
Публикувано17.05.06 18:25



Sa6o, mnogo te molq da opi6e6 po-podrobno huskito,koeto si nameril. Ve4e 4 meseza tarsim bezuspe6no na6eto huski - galto-bqlo,magko, s kafqvi o4i. To iz4ezna to4no na 17 qnuari ot dvora ni v kv. Simeonovo. Mnogo ni e ma4no i mnogo iskame da go namerim!!! Ako na6iqt Corri e pri teb, ot sarze te molim da ni go varne6 - nqma da sagalqva6, 6te go vigda6, a pri parva vazmognost 6te ti dadem negov potomak. Na6iqt Corri e mlad 6ampion na Bulgaria i pri vsi4ki slu4ai 6te ima prekrasno pokolenie. Ako ostane pri teb - prosto mu otnema6 vazmognostta da hodi po izlogbi. Razbira se - tova ne e naj-vagnoto. 6to se otnasq do mneniqta, 4e sme bezotgovorni stopani, mislq prosto da ne gi komentiram, za6toto qvno sa pisani ot hora,koito ne sa gledali huski. Pri tova stava vapros za huski, koeto nqma 2 godini. Telefonite,na koito moge6 da se svarge6 s nas sa: 961-39-14; 088 877-02-16; 087 810-44-98; e-mail:jumih@mail.bg.



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: corroc]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 20:11



Napisani sa ot hora, koito nqmat haski, no imat druga poroda kuche, koeto e vse edno i sashto. Opravdaniq mnogo. Vie sigurno ste zaguvili mnogo pari s izchezvaneto na tova kuche, shtom govorite za izlojbi. Ot tova che kucheto nqma da hodi na izlojbi, to po nikakav nachin ne gubi, gubite vie, zashtoto kuchetata ne razbirat ot izlojbi



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: sisi]  
Автор corroc (непознат )
Публикувано17.05.06 22:15



Huski i druga poroda ku4e ne e edno i sa6to v nikakav slu4aj! Naistina moge da go kage samo 4ovek,kojto ne znae ni6to za porodata huski. Pak i ne vigdam za kakvo trqbva da se opravdavam. A tova dali sme zagubili mnogo pari ili ne - ne e vagno i tova ne e pri4inata da iskame da si varnem ku4eto. To ni lipsva,za6toto go obi4ame i e 4ast ot givota ni! 6to se otnasq do izlogbite - te sa za hora,koito obi4at ku4eta i iskat da znaqt pove4e za tqh. Molq ot sarze vseki,kojto moge da pomogne da namerim huskito, da go napravi. A nqkoj ako iska da se zaqgda,tova si e negov problem.



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: corroc]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано17.05.06 22:39



Ne se zaqjdam, preki obvineniq nqma. Tova e forum i vseki moje da si pishe svobodno svoeto mnenie, bez da obijda nqkoi prqko, a az ne smqtam che go pravq. Vsqka poroda ima svoite cherti na harektera.Kakto znaete haskitata sa mnogo populqrna poroda, ot kadeto sledva che poznavam mnogo hora, koito imat takova kuche, no ne sa imali podoben problem. Tuk e vajna vrazkata kuche-chovek. Ako tuk neshto kuca, to podorata nqma znachenie.



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: corroc]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 12:07



Здравейте.Убеден съм,че хъскито,което е при мен,не е вашето.Аз го гледам от 11.2005г.Преди това е било два месеца при др.човек.Ако искате да се убедите- напишете номера на кучето,и къде се намира.



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: corroc]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано18.05.06 12:16



Ако ме обвинявате,че не мога да го гледам,да сигурно не мога като вас,но то как дойде при мен?Нали първо от вас избяга.Ако става въпрос за същото куче,разбира се.А и мога да се науча,нали? ВСЯКО НЕЩО СИ ИМА ПЪРВИ ПЪТ!Позволявам си да вметна,че вече знам нещо за хъскито,което вие не знаете-това е куче ОТКРИВАТЕЛ,то не бяга-то ТЪРСИ.



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: ca6o]  
Автор mil_ (търсещ)
Публикувано18.05.06 18:24



Не знам как ти дава сърце да причиниш това на хората. На теб ти бягало 4 пъти, а си седнал да обвиняваш другите!
Сигурна съм, че стопаните ще те възнаградят щом искаш хъски и ще ти помогнат да намериш твоето истинско кученце, без да причиняваш болка на друг.
Телефонът на канцеларията на БРФК е 980 18 73
Там има регистри на всички родословни кучета и по номера на татуировката е елементарно да се откире собственика.



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: ca6o]  
Автор corroc (непознат )
Публикувано18.05.06 20:00



Сашо, в нищо не те обвинявам. Напротив, цялото семейство ще ти е много благодарно, че си се грижил за кучето и дори мисля, че ще станем приятел. Всъщност, ако това хъски е при теб от м.ноември, то в никакъв случай не е нашето. А що се отнася до това, че хъскито е откривател - наистина си прав. Нашият Кори изчезна в момент, когато съпругът и синът ми заминаха извън страната за известно време и все си мисля, че ако той сам е излязъл от двора ни, то е защото е тръгнал да ги търси. Казвам ако, защото по това време от Симеоново изчезнаха няколко кучета и то все млади и има версия, че това е дело на опитни крадци. Мисля още, че ти наистина можеш да откриеш истинските собственици по номера на кучето чрез клуб "Северни кучета" - отговорник за племенната книга е Е.Павлова и тя може да ти каже, чие е кучето - тел. 0898 47-86-95; e-mail:vabank@mail.bg. Между другото тя може да ти даде информация и за малки хъскита, които се продават. Ако не можеш да си позволиш финансово да си купиш, може да сключиш договор да гледаш такова куче към някой развъдник - ще имаш задължението само до го водиш на изложби. Мисля, че ще се почуствош по-добре, ако се свържеш със собствениците. Ти също го знаеш - иначе нямаше да отваряш тази тема. Желая ти успех!



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: ca6o]  
АвторMo (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 11:41



Гризе ли те съвестта?!? Гризе те!
Хубаво, обичаш кучето, харесва ти, обаче как се чувстват хората които са го отгледали от бебе? На мен ако ми изчезна кучето и ако знам че е живо , някъде, при някой, и че не ми го връщат...... айде да се самоцензурирам натам.
Върни го! Още повече че няма изобщо да бъде трудно. Много лесно може да се разбере на кого е, нали затова са му сложили чип и татуировка - за да могат лесно да си го намират.
Върни им го и ще ги направиш щастливи. И ти ще се почустваш по-добре че си извършил едно добро дело. Винаги можеш да си вземеш друго куче на което да дадеш любовта си и грижи. И ще знаеш, че си е твое.
Поправи тази несправедливост!
Бъди мъж!!!



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: Mo]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано19.05.06 11:59



Да,щеше да ме гризе съвестта,ако го бях откраднал,или намерил,но то ми е подарено.И си платих символичната цена от 1 лв.,както се прави в такива случай.Така че гузна съвъст нямам.Не се чувствам престъпник.Боли ме за собствениците,съчувствам им,зная че ги боли за хъскито,но ще ти призная нещо-на 51 години съм,ако знаеш какво означава това.И мен ме боли повече от тях!Никога през живота ми не съм обичал така някого.Не мога да се разделя с него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.