Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 22.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: най-сетненови [re: ca6o]  
Автор Afala (Мокиди - хого)
Публикувано04.06.06 21:16



CH. Cry Out


е баба на Int.BG.SCG.CH. Cry Out Black List - една от най-известните женски в Европа от близкото минало, шампион на доста държави, два пъти световна шампионка (втория път - на 8 годишна възраст!!). Живее в Италия. Листьо пък живее у нас...
Vabank Nonchalant Norm, който - предполагам - всеки момент ще замине за Кюстендил - е син на Nemo de Mainake и Lakota de Mainake, също внуче, правнуче и далечен наследник на различни интересни и знаменити кучета, сред които мой личен любимец е CH. Kristari's Firechief o'Tahluu

Искрено се надявам да се харесате взаимно и малчо "Нормчо" да ви радва дълги години! Чакам с нетърпение новини как е младежът... и му пожелавам много (но само весели!) хъсешки-пъсешки бели и още повече победи на изложбения ринг!
И още веднъж благодаря от името на всички ни, които с притеснение и вълнение следяхме историята за връщането на Кори!

Delenda Vratatis!


Тема Re: най-сетненови [re: Afala]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано05.06.06 10:23



Хиляди,хиляди благодарности за всичко!Нори вече е в Кюстендил.Разузна апартамента, напишка се,после много се скара с блатната костенурка,която гледа от година.Днес сутринта бърсах ако по пода.Весело е.Личи,че си има характер,така,че можем с него да станем шампиони.Само нека е живот и здраве.
Още веднъж-Благодаря!



Тема Re: Да задържа ли намерено куче?нови [re: ca6o]  
АвторГocтyвaщ (Нерегистриран)
Публикувано08.06.06 17:10



Красива история!
С риск да се намеся съвсем не на място и само заради кучетата ти пиша това:
На 30.05.2006 г. в изолатора в с. Сеславци /до Кремиковци/ бе убито хъски, от което никой не се поинтересува.
Сега в изолатора има ново хъски - младо, мъжко, сиво-бяло, много красиво. Било е завързано за будка за вестници на Сточна гара. Ако се заинтересуваш от него, звъни на: 0885/ 145 688 или 0898/ 833 224.
Таксата е 25 лв. Няма проблем да я платя, но не мога да го взема. Имам си достатъчно.
Поздрави!



Тема ВСИЧКО Е ДОБРЕ,КОГАТО СВЪРШВА ДОБРЕнови [re: Гocтyвaщ]  
АвторELlNORR (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 12:49



Найстина вече можем да затворим тази тема.След толкова спорове,дискусии,обиди......и какво ли още не.



Тема Re: ВСИЧКО Е ДОБРЕ,КОГАТО СВЪРШВА ДОБРЕнови [re: ELlNORR]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 19:24



И аз така мисля.Хайде да я затворим темата.Както каза дъщерята на сем.Михайлови цялата тази история ми прилича на сапунка.Имаше си всичко-и драма,и подлости и обиди,и любов,и щастлив край,и какво ли още не.Но съм убеден,че накрая наистина имаше поне две семейства щастливи-моето и Михайлови.Тук му е мястото да благодаря на всички-на Елена-заради Нори,най-много.Неповторим е.
С много обич към всички,писали във форума:Сашо Христов



Тема Re: ВСИЧКО Е ДОБРЕ,КОГАТО СВЪРШВА ДОБРЕнови [re: ca6o]  
АвторГocтyвaш (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 11:29



Жалко!
В изолатора ще бъде убито още едно хъски!
Всъщност, има ли значение какво е кучето?
И аз затварям темата - за изгубените и убивани в изолатора кучета.
Извинете ме за безпокойството!





Тема Re: ВСИЧКО Е ДОБРЕ,КОГАТО СВЪРШВА ДОБРЕнови [re: ca6o]  
Авторgigi (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 20:04



Сашо ако можеш пусни една снимка на новото ти хъски






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.