Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 16.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: най-сетненови [re: corroc]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 16:27



А коя е майката на Кори?



Тема Re: най-сетненови [re: ca6o]  
Автор corroc (непознат )
Публикувано02.06.06 16:45



Майката се казва АББА. Всъщност, току що ми се обадиха и собствениците на бащата на Кори, който е интершампион. Те също ти обещават кученце от таткото на Кори, ако желаеш, разбира се.



Тема Re: най-сетненови [re: corroc]  
АвторPoli (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 17:16



Този сашо не заслужава кученце.И уж иска да свикне с мисълта че ще се раздели с кучето,че ще го боли.Аз ще му кажа че не може да го боли за куче което не е негово и незнае какво е да не искат да ти върнат кучето.Незнае какво е истинска болка каквато изпитват стопаните на Кори





Тема Re: най-сетненови [re: corroc]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано02.06.06 17:42



дано само всичко да не се окаже една голяма лоша шега.......стискаме палци и чакаме да пишеш



Тема Re: най-сетненови [re: Poli]  
Автор Chemical (отровен)
Публикувано02.06.06 20:55



Мисля, че ако върне Кори си заслужава кученцето. Не може да съдите така сурово. Нормално е човек да се привърже. Но е нормално и като разбере че кучето си има семейство, което го очаква да го върне. Но всяка добрина се връща, и всяка злина също...



Тема Re: Да задържа ли намерено куче?нови [re: ca6o]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 21:39



E aide ve4e stiga s tazi tema..kolkoto pove4e vranka6 nqkogo da napravi ne6to ,tolkova pove4e namalqvate 6ansovite da go stori toi!!!



Тема Re: най-сетненови [re: corroc]  
Автор Afala (Мокиди - хого)
Публикувано02.06.06 22:55



Поддържам и своето предложение, ако всичко е наред: както заявих, готова съм да предоставя безвъзмездно родословно бебе хъски по избор като благодарност за едно добро дело.

Delenda Vratatis!




Тема Re: най-сетненови [re: deni112]  
Автор corroc (непознат )
Публикувано03.06.06 00:24




Всички сме много щастливи!!!
Са6о се обади по телефона и се разбрахме в неделя на обяд да отидем да си вземем Кори. Той се намира в Кюстендил.
Обещавам да напиша как е протекла срещата и тогава мисля, че може да затворим темата!



Тема Re: най-сетненови [re: Afala]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 08:29



Благодаря Ви!Вие и чудесното отношение на сем.Михйлови много ми помогнахте да взема правилното решение по казуса.Всъщност аз го бях взел,само ми трябваше малко помощ от приятел.
Искам да Ви попитам нещо-във Вашия сайт,на страницата за Сноуи,като кликнеш на "родословие", в дясно има снимка на която пише CH. Cry Out.Той е досущ като моя Рекси.Кажете ми,моля Ви нещо повече за него.
С хиляди благодарности са6о



Тема Re: най-сетненови [re: ca6o]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано03.06.06 08:40



Вчера,когато отидох при Рекси(Кори) над 20 пъти го виках с Кори,но той не реагира на това име.Дали го е забравил,или разбира какво става?Разплаках се пред него и той знаете ли какво направи-дойде при мен и ме лизна по бизата!Обичам го!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.