Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 21.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: ca6o]  
Авторmilenka_bs (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 11:52



Са6о, знам че доста хора те нападнаха, но май имаше защо, аз не те нападам. Чуи и моята история. Преди месец ни подариха куче, което също е намерено на улицата (виж ако имаш желание в dog.bg, форума Без дом, тема - Лъчо е в беда). Преди да ми го дадат са проверили дали някой си го търси. Сега е при нас и много го обичаме. Всеки ден с него е празник за нас, както и една голяма отговорност. Няма регистрация - нито татуировка, нито чип. НО това куче е на НЯКОЙ. Един ден той ще се появи и ако Шано тръгне с него ще му го дам, колкото и да ми и мъчно. Защото и на него му е било мъчно, и на него му е липсвал, и той е тъгувал за него...
Стопаните на Кори не са спряли да го търсят откакто е изчезнал, видях обявата им в деня, в които влязох за първи път във форум СПРИ СЪЛЗИТЕ ИМ
Разбирам те трудно ти е, но недей да мъчиш повече хората - ВЪРНИ ИМ ПРИЯТЕЛЯ, КОЙТО СА ЗАГУБИЛИ



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: milenka_bs]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 12:38



Вече им обещах



Тема Re: Да задържа ли намерено куче? [re: ca6o]  
АвторMиxaeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 13:30



Браво! За това се иска много! Тези хора ще са ти вечно благодарни!
Ти връщаш загубеното им дете - всеки, които има кучета знае това!



Тема Re: ПРЕДЛОЖЕНИЕ!!! [re: ca6o]  
Автор ThePowerofLoveМодератор (In Love)
Публикувано02.06.06 14:00



E, предполагам всички се радват на хепиенда на историята, Кори ще се върне при стопаните си !
А на Сашо - радвам се, че реши да постъпиш по тоя начин, КОГАТО ОБИЧАШ НЯКОЙ, ТРЯБВА ДА ГРЕДАШ ТОЙ ДА Е ЩАСТЛИВ !!!
А КОРИ ЩЕ БЪДЕ ЩАСТЛИВ, ПОВЯРВАЙ МИ !!!

Към стопаните на Кори - като се върне при вас разказвайте, какво прави, как е минала срещата, как се е държал Кори и т.н. !





Тема най-сетне [re: Mиxaeлa]  
АвторlQ (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 14:07



Сашо, радвам се, че си разбрал Тhe importance of being earnest.

Нормално е хората тук да скачат срещу теб - ако ще и година кучето ти да е било изчезнало, то остава твое любимо и непрежалимо същество. И не става въпрос за изложби или за пари, а за член от семейството, чието място си е вкъщи.

Повечето от нас са намирали кучета не веднъж или два пъти. Първата работа е да се потърсят стопаните. Ако не се намерят, чак тогава се говори за нов дом или задържане на кучето. Защото за всеки от нас е повече от ясно каква загуба е кучето ти да го няма.

Татуировките и чиповете се слагат тъкмо за разпознаване на кучето. И не е въпрос на собственическо чувство към кучуто като към предмет. Но дори твоят пример с лаптопа е грешен. Ако ми откраднат колата, а после я препродадат на теб, при намирането и, полицията ще я върне на мен, а тебще остави да се разбереш с човека, който ти я е продал.

Правилно постъпваш. И слава богу.



Тема Re: най-сетненови [re: lQ]  
Автор corroc (непознат )
Публикувано02.06.06 15:17



Здравейте, всички и, разбира се, Са6о!
В момента цялото семейство е пред компютъра и със сълзи на очи четем днешните мнения. Само, че за разлика от досега, сълзите в очите ни са от радост, че Кори се намери!
Чакаме с нетърпение мига, в който ще можем да прегърнем нашето "дяволче", както аз го наричах в един друг сайт.
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОДКРЕПАТА!!!
БЛАГОДАРЯ НА СА6О, ЧЕ ИЗБРА ПРАВИЛНОТО РЕШЕНИЕ, МАКАР И ДА ЗНАМ, ЧЕ МУ БЕШЕ МНОГО ТРУДНО!
Са6о,винаги ще си добре дошъл в нашия дом, за да можеш да виждаш Кори!Благодаря ти за грижите за нашия Кори!

Не знам още какво да напиша.

Чакаме да се обадиш, Са6о!
Дом. тел. още веднъж - 961-39-14, а адреса е Симеоново, ул.74 №7 - срещу хотел "Ягода". Предполагам, че новата ти къща е някъде около ул. "Св.Магдалена". Моля те, обади се по-скоро!!! Дай ни поне телефона си, за да се чуем!
Поздрави: сем.Михайлови



Тема Re: най-сетненови [re: corroc]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 15:45



Здравейте.За съжаление съм от провинцията-на 80 км.от София-Кюстендил.Ще се обадя довечера,след 21 часа,сега съм много развълнуван,и не мога да говоря.Поздрави на всички:са6о



Тема Re: най-сетненови [re: lQ]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 15:54



И твоя пример с колата е грешен,според мен.В закона има понятие "Добрсъвестен купувач",така,че ако аз купя колата от крадеца,без да знам,че е крадена,то аз съм именно такъв,и мисля,че няма да имам проблеми с властите.Само дано не ни се случва и на двамата





Тема Re: най-сетненови [re: lQ]  
Авторca6o (Нерегистриран)
Публикувано02.06.06 16:00



Повярвай,това бе най-трудния избор в живота ми!Съпругата и сина още не знаят какво съм решил,така че ме чака тежка нощ.
Успехи!
са6о



Тема Re: най-сетненови [re: ca6o]  
Автор corroc (непознат )
Публикувано02.06.06 16:13



Повярвай, цялото ти семейство е добре дошло в къщи. Току що говорих със собствениците на майката на Кори, те също с нетърпение очакват завръщането на Кори и също те поздравяват за трудния избор!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.