Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 18.10.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Не издържам повеченови  
АвторMИЛA (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 14:52



Кучето ми умря! Моят малък черен сладък и обичлив Баси умря!Отиде си и остави след себе си празно пусто!Няма никой под масата дивана е свободен няма кой да открадне вафлата от ръцете на децата!Каишката вече не е на никого-никои не излиза с нея сутрин и вечер!Много го обичам това куче! Много!Говорех му и той ми беше обещал никога да не умира-но ме излъга!Излъга ме и ме остви сама!Няма го вече една седмица а аз се чувствам по-зле и по-зле!Съпругът ми ме успокоява че ще ми мине ......но диванът продължава да е празен!Свекърва ми ми дава вечер някакви розови хапчета...!Ох!Не знам дали беше нормално толкока много да се привържа към Бас!Но това са дванадесед години обич.....а сега !Изпивам си хапчето гледам телевизия и идва малкиат ми син -''Не ми се яде повече мога ли да го дам на Бас?''-''Не не може Бас вече го няма''! Спирам не мога повече .....а и сълзите ми намокриха доста клавиатурата! Аз не работя имам две малки деца и не мога да отделя много пари за куче но ако някой е склонен да ми продаде по- евтино малък черен ротваилер ще му бъда много много благодарна!Веднага ще го взема и ще върна Бас на дивана и под масата!Ако някой иска просто да си поговорим нека ми напише нещо!Моля ви!



Тема Re: Не издържам повеченови [re: MИЛA]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано07.04.06 15:16



всеки от нас преживява рано или късно такава трагедия, човек много се привързва...и ние преживяхме подобна криза, напълно Ви разбирам...носих хляб и остатъци от храна вкъщи, чаках да ни посрещне на вратата, липсваха ни разходките с него, но уви...
няма да го забравите никога, както и никой няма да Ви го замени...винаги другият си любимец ще сравнявате с Баси...
затова съветът ми е - вземете си друго куче друга порода, за да няма сравнение...



Тема Re: Не издържам повеченови [re: MИЛA]  
Автор ra1sa (hohlushka)
Публикувано07.04.06 15:25



http://www.bezdom.hit.bg/
може да Ви хареса някое



Тема Re: Не издържам повеченови [re: MИЛA]  
Авторpekinezka (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 15:44



Edva li moga tochno da si predstavq kak se chuvstvash, zashtoto ne mi se e sluchvalo, no znam, che e ujasno. I ti sachuvstvam, zatova i ti pisha. Za sajalenie ne moga da ti pomogna s kuchence, no ako mojesh bih i to na drago sarce. Nadqvam se, che ima dobri hora, koito biha pomognali. A i edno malko kuchence mnogo bi ti pomognalo da prevazmognesh macata. Az sashto imam kuchence, koeto mnogo iskash i za koeto mnogo se borih, i sega, kogato veche go imam sam mnogo shtastliva. Smartta na domashniq liubimec e edno ot neshtata, koito trqbva da osaznaem, kogato si vzimame kuche. Chovek taka se pribazrva kam tqh, che e napravo neupisuemo silno. Kato se zamislq, che nqkoi den shte se razdelq s moeto kuche mi stava mnogo tajno i bolno. No takiva sa neshtata ot jivota. Trqbva da se vzemesh v race. Moga da ti dam nqkoi saitove, v koito ima obqvi za vsqkakvi kucheta i za rotvaileri, razbira se.Kato otgovorish na nqkoi ot tqh, na koito preceniesh, shte si namerish malko sladko kuchence. Mislq, che shte se namerqt dobri hora, taka che gore glavata i se opitai da ne plachesh



Тема Re: Не издържам повеченови [re: ra1sa]  
АвторMИЛA (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 15:56



Много ти благодаря за отговора и за разбирането!Но аз не изкам друго куче!Изкам да се върне голямата Черна обич която си отиде от мен! Ако успея да си купя ротвайлер ще си мисля че Бас се е върнал -нямало го е за малко и се е върнал просто мъничък-същите кафяви очички същата черна лъскава козинка-моят Бас!Аз не изкам друго куче- то ще бъде друго куче към което вероятно ще се привържа и пак ще страдам!Аз искам да си върна моето куче!А и децата ще го приемат по-лесно-те не разбират от смърт-''Бас беше голям но не слуша изгуби се и сега е малък!''Така и те и ние ще го приемем по-леко!Едва ли ще мога да обичам друго куче!Но аз ще си спестявам по- малко пари и накрая ще си върна ''мойто малко черно зайче''!Още веднъж много благодаря за съчуствието и милите думи!



Тема Re: Не издържам повеченови [re: pekinezka]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 16:16



Много ти благодаря за думите !Едва ли някой ще се съгласи да ми даде ротвайлер-това е скъпо куче!Зная! Винаги съм мечтала за ротвайлер и когото се оженихме съпругат ми го купи за първата годишнина от сватбата! Но тогава и аз работех нямахме деца и можехме да отделим пари за куче!Когато го копувахме -копувахме ротвайлер!А сега вече не е породата сега искам само да си върна моето Черно зайче!Каква ирония на съдбата!!! Бас беше клубно елитно куче -много хора си водеха женските кучки при него!На всеки отделях нужното време въпреки че имам две малки деца и не ми беше много лесно да обикалямпо полянити ''любовниците''!И после когато ми даваха кученце винаг и съм ги подарявала-четири или пет!Единственото ми условие беше да го обичат и да се грижат добре за него!Ако знаех че Бас ще ме напусне вероятно щях да си оставя последното! Надявам се наистина да има добри хора който да се съжалят над мен и да ми продадат поне по- евтино кученце което да запълни празнината която остави Баси! Благодаря още веднъж!



Тема Re: Не издържам повеченови [re: Mилa]  
Автор Suahili_titi (новак)
Публикувано07.04.06 17:16



Zdravei Mila,
mnogo me natazi tvoeto pismo. Nie sashto imame domashen lubimez-dakelka na 10 meseza i mnogo ia obichame sas sapruga mi. Az za sazelenie sam ot provinziata i ne moga mnogo da ti pomogna s informazia za rotvaileri, no ako chuia neshto obezatelno shte ti pisha i shte si spomnia za teb.
Az chakam bebe i vsichki mi kazvat da mahna moiata dakelka ot kashti a az ne moga da se razdelia s neia. Edin den sapruga mi ia beshe vzel ot kashti i az ne znaeh, che sa na vaksina. Kato se pribiram niama koi da me posreshne, da mi se poradva. Ne znam kakvo da pravia. Shtiah da se pobarkam. Togava razbrah, che sam mnogo privarzana kam neia i ne moga da ia mahna ot kashti pak koi kakvoto iska da kazva.
A pri teb e mnogo uzasno zashtoto ste ziveli tolkova godini zaedno. Ne iskam da si predstvaiam kakvo shte stane kato doide momenta moiata Misha da ia niama.
Triabva da si mnogo silna v tozi moment. Mislia, che ima dobri hora, koito shte ti prochetat dumite i ne e vazmozno nikoi da ne ti pomogne pone s informazia.
Badi silna i kasmet.



Тема Re: Не издържам повече [re: Suahili_titi]  
АвторMИЛA (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 17:46



Още веднъж искам да благодаря за съчуствието ! Ако знаех колко хора ще ми отговорят щах да споделя мъката си още веднага!Трябваше да потърся първо вас а не розовите хапчета-още веднъж БЛАГОДАРЯ! Имам две деца и никога не съм имала проблем с кучето-нито по време на бременноста нито докато бяха бебета!Имам две момчета а имах три....!Бас и децата бяха винаги заедно-ядяха играеха спаха винаги заедно!По-добра детегледачка от Бас едва ли бих могла да искам -той им позволяваше всичко!Дори им позволяваше неща който аз не бих изтърпяла!Бас търсеше децата и децата търсеха Бас!Много ми беше интересно когато видеха на вън куче-те много му се радваха!Питах се защо -нали имат голямо хубаво куче!А то се оказа че те не приемат Бас като куче а по скоро като баба си-не се кара всичко позволява !Баба!Искам да се обърна към момичето с дакелчето- не се разделяй с кученцето-няма никакъв проблем-куче-бременност-дете!Ако кучето е обеспаразитено всичко ще бъде наред!Още веднъж благодаря на всички и ви желая най-хубави неща!Моля да ме извините ако имам правописни грешки -много се вълнувам и обърквам буквите!Ще отговоря на всеки който ми пише!БЛАГОДАРЯ!



Тема Re: Не издържам повече [re: MИЛA]  
Автор Suahili_titi (новак)
Публикувано07.04.06 19:22



Zdravei Mila,
blagodaria ti che spodeli vsichko tova. Naistina mnogo sazeliavam za tvoiat mil Bas. Iskrenno ti pozelavam skoro pak da se radvash na edin tolkova mil i grizoven Bas. A az moiata Misha-dakelka ne moga da ia mahna. Mnogo si ia obichame i sarze ne mi dava da ia izoliram niakade.
Zelia ti spokoistvie i barzo da si namerish rotvailer. Az shte tarsia sashto.
Kasmet.



Тема Re: Не издържам повече [re: Suahili_titi]  
АвторMИЛA (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 19:42



Няма нужда да се опитваш да изолираш кученцето-то не пречи по никакъв начин!Пожелавам ти от все сърце скоро да имаш детенце и ще видиш как ще се промени дакелчето! Ще обича и ще защитава детето със смелост на каквато е способен само един Дакел!Бас беше готов да изяде всеки който ръкомахаше или говореше по-силно в присъствието на децата!А когато Люси и Сашко се сбиеха заставаше между тях и ги ръзтърваваше така както и аз не бих могла!А когато направеха по-голяма беля затварях Бас в банята-не даваше да ги пипна не дай боже да имам пръчка в ръката лягяше върху тях и ги пазеше!Счупеха ли нещо тичаха веднага при Бас-не можех дори и да им се карам -защитаваше ги винаги!Много им липсва и на тях-питат къде е защо не му купуваме вече вафли от 10ст!Но те ще го забравят още са малки на мен обаче ми е много трудно.......!Благодаря и късмет!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.