Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 09.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Vupros  
АвторGoro (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 10:47



Iskam da si vzema kotka, no se kolebaia malko. Smurdi li mnogo taia gadina? V apartament jiveia



Тема Re: Vuprosнови [re: Goro]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 11:00



Смърди само ако не знаеш какво правиш.
Не те съветвам да си вземаш котка.
Не мисля, че отношението ти ще донесе нещо добро на горкото коте, та по-добре му го спести.



Тема Re: Vuprosнови [re: PanTer]  
Авторkoтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 12:25



Смърди гадината, та не се трае! Вземи си хлебарки!Хем наистина са гадини, хем не смърдят!



Тема Re: Vuprosнови [re: PanTer]  
АвторGoro (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 13:34



Nе си познала - мога да се грижа за котка и да я угоявам с всякакви лакомства. Но не знам как да ликвидирам миризмата от раз - така че ако можеш да помогнеш...

Ина4е искам да внесе още повече уют - мебелите и тапицериите са ми в топли цветове и една пухкава, дебела, рижа да кажем котка ще се впише перфектно в интериора.



Тема Re: Vuprosнови [re: Goro]  
Авторsanita (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 13:37



edno jivo sashtestvo ne moje da bade chast ot nechii interior



Тема Re: Vuprosнови [re: Goro]  
АвторБoнбoн (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 14:22



Хората смърдят много повече. Затова и ползват всякаква козметика.
Вземи човек до себе си!
Не си взимай котка!



Тема Re: Vuprosнови [re: Goro]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 14:25



Определено мога да ти помогна, въпроса е обаче, че наистина те съветвам да не си вземаш котка.
Хубавите ти мебели и хубавия ти дом на който искаш да създадеш уют.... Какво да ти кажа. Котка се взема защото обичаш котките и искаш да си доставиш удоволствие като гледаш едно такова прекрасно същество. И на него да доставиш удоволствие. Котка не се взема за да внесе уют. За да се внесе уют се купува плюшена котка.
Тя е живо същество. Ще си играе, ще си точи ноктите, ще препуска в бесен галоп по прекрасните ти мебели оставяйки хубави следи от нокти, ще се скубе на поразия, покривайки ги с прекрасната си козинка - колкото и да е къса въпросната козинка и т.н. и т.н.
Разбираш ли - миризмата от която толкова се боиш е най-лесния за справяне проблем. И в същност не е проблем. Всичко останало обаче - е.
Та - сериозно - не си вземай коте. Ще се окаже, че то не е кроткото и послушно същество за което си мислиш и просто ще създадеш още едно нещастно, бездомно същество, което при това няма да има никаква вина. Не го прави.



Тема П.П.нови [re: Goro]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 14:27



котките не трябва да се угояват. Камо ли с всякакви лакомства. А дебела = болна котка....



Тема Re: Vuprosнови [re: PanTer]  
АвторGoro (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 15:35



Re6il sum ve4e i edva li 6te se otkaja. Aide da mi pomogne6, a ne samo da prepovtaria6, 4e opredeleno moje6 da mi pomogne6. Kaji mi kak da se spravia s mirizmata, kozinata, noktite.


Znam, 4e za vsi4ko si ima 4alum. V predi6nia blok, kudeto jiveeh edna susedka gleda6e 4 kotki. Ne znam dali s dobro ili s boi, no kogato sum hodil pri neia, jili6teto j be6e 4isto kato 4astna klinika. Za sujalenie togava ne se interesuvah ot kotki i ne sum ya razpitval.

Men me kefiat jivotnite, no ne znam ni6to za gledaneto im - nikoga ne sum imal jivotno v ku6ti.

Iskam da pitam dali 6te e problem ako liatoto napravia terasata taka 4e kotkata da si jivee samo na neia, a ve4er da ya pribiram malko v hola. A za zimata poneje e studeno, moje bi da kupia edim kafez za da ne pravi porazii, a ve4erta sled rabota da ya puskam da se razhodi za 1-2 chasa. Taka dosta ot problemite otpadat



Тема Re: Vuprosнови [re: Goro]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 17:30



С козината и ноктите по никакъв начин не можеш да се справиш.
Ноктите - и да ги режеш израстват прекалено бързо, а и ги дразни и още повече ги точат в каквото им попадне за да си върнат предишната форма. Не можеш да разчиташ на възпитание. Всяка котка си е прекалено голям индивидуалист и нямаш никаква предварителна представа дали ще се научи да не драска по мебелите или не. Ако пробваш да възпитаваш с каквито и да било силови методи ефектът ще бъде точно обратен. Ще има отмъщение в акция. Котки се възпитават само с много любов. Ама пак си вършат това, което им е в природата. Защото си им е в природата. Та за ноктите - това. Ако имаш супер голям късмет котето ще се научи кое/кои са местата, които са позволени за това. Но бясното препускане из апартамента си остава. А то е напълно достатъчно да ти съсипе мебелите.
Козината - ако решеш всеки ден и даваш нужните за козината витамини значително ще намалиш космите в къщи. Но няма да ги спреш. Особено когато козината се сменя. Така че и от тази гледна точка - не може да ти се помогне особено.
С миризмата обаче наистина нямаш проблем. На всякъде се продават ароматизирани котешки тоалетни. Когато се сменят на време миризма в дома няма. Ако си вземеш женска котка. Ако си вземеш мъжки - ще има. И ще ти се наложи за да няма да го кастрираш. Което не е гаранция, че няма пак да си припиква. И това не можеш да го знаеш предварително. Та избора ти си осатва женска котка.


Ти си пълен олигофрен, а аз ти се вързах да ти отговарям?!? Айде, понеже вече го написах няма да го трия.
Ти нормален ли си? Ако затвориш лятото котка на терасата то тя:
1. ще слънчаса с тая голяма козина
2. ще скочи по някоя птичка и няма да имаш козина.
Ако затвориш котка в кафез - ми това ще е най-злобната и нещастна котка на света като я пуснеш от кафеза. Това да ти не е канарче?!?
Олигофрен.
От тук нататък няма да ти отговарям. А и честно казано не вярвам да съществува наистина такава откачалка като теб. Явно ти е кеф просто да нервиш хората.



Тема Re: Vuprosнови [re: Goro]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 17:36



Чета те и се чудя това някаква лоша шега ли е?! Как така ще затваряш животното на терасата, а за клетката да не говорим?! Това да не ти е играчка. В нормалните държави за такова отношение към животно се ходи в затвора!!!



Тема Re: Vuprosнови [re: PanTer]  
АвторGoro (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 17:46



Хайда без обиди. Казах ти, че обмислям различни възможности. Едната ми тераса е северна и не се огрява толкова много от слънцето - остъклена е, там си е печката и е с черга - какво й пречи на мацата да си живее там лятото.


А през зимата относно кафезите - ми по зоомагазините гледам, че с месеци котета изтрайват в стуклени кутии, не виждам какво неприемливо виждаш в един кафез, даже го замислям по-голям - около 1 кубичен метър за да може да си шава на спокойствие...


Колкото до космите - вече реших, ще е късокосместо, не ми се занимава иначе с ресане и космарлак...Обичам животните, но не ща да подгазувам нон стоп на някоя маца и тя да става господар в къщата, както става с луднали кучкари и коткари...Любовта към животното трябва да си има разумни параметри



Тема Re: Vuprosнови [re: Goro]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 17:48



Любов ли каза?
Хайде, пиле, не се излагай



Тема Re: Vuprosнови [re: MechoPuh]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:12



Казах, че не съм гледал животни досега. Четейки тука форума, естествено е да искам да избегна милионите проблеми, за които не съм подозирал, че съществуват.

И мисля, че идеите ми не са толкова лоши. Животното трябва да си знае мястото - само тогава ще има хармония и добяр живот между него и стопанина



Тема Re: Vuprosнови [re: Goro]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано23.03.06 18:13



за Бога, човеко не си вземай КОТКА. аман от ненормалнци ей, аман
ето затова БГ има проблеми с бездомните, домашните и изобщо с животните. да си вземел котка да му краси дивана?! зиме в кафеза, лете на терасата. а ако случайно наистина си вземеш котка и на втория ден решиш, че дивана ти все пак изглежда по-добре без нея, не забравяй да ни се обадиш тук да й намерим читав стопанин. ок?

Face the worst. Don`t blink.


Тема Re: Vuprosнови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:15



Охх писна ми от луднали, които се хранят от паничката на кучето/котето докат и то се храни...

Искам котка за галене, уют, привързаност. А казват, че помагала и при стрес - успокоявала, седяла на болното място, подобрявала кръвното...Е как да не го заобичаш?



Тема Re: Vuprosнови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 18:16



Животните ли трябва да си знаят мястото или хората, които си мислят, че им правят страхотно благодеяние като ги вземат и тормозят?!?!?!
Ти да не би да си вярваш, че си венеца на природата? Да не се имаш за някакъв мини-Бог?!? Да не си въобразяваш, че целия свят е създаден единствено за твое удобство и удоволствие и всичко ти е полезно?!?



Тема Re: Vuprosнови [re: deni112]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:17



Не съм безотговорен. И мислиш ли, че като инвестирам в скъпа породиста котка ще я изхвърля с лека ръка???



Тема Re: Vuprosнови [re: Жopo]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано23.03.06 18:19



повярвай ми, ти не си способен да заобичаш никакво животно. ти дори не си достоен за това. спри да пишеш, че дразниш хората. тези клубове са за хора, които искрено обичат животните. и пак ти казвам, ако поне малко държиш на животното, в момента, в който решиш, че го изхвърляш ( в което съм 100000% процента убедена), пиши непременно тук. и не се занимавай с животни до края на живота си, ако обичаш

Face the worst. Don`t blink.


Тема В сериозна заблуда синови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 18:19



Вярваш ли си, че котка, която затваряш в клетки и по тераси ще дойде да ти легне на болното място? Защото по-скоро ще иде да ти препикае обувките. Пък ако я накажеш - още повече ще я озлобиш. Ще дойде ама друг път.
Ти определено не схващаш - това са горди и свободолюбиви същества. За оцеляването си нямат нужда от нас.
Котка, която ще затваряш нито ще ти седи да я галиш, нито ще ти оправя кръвното, нито ще ти идва на болните места.

Ми ти по тая логика я си заобичай джипито и лекарствата, които ти изписва. И те вършат същата работа.



Тема Re: Vuprosнови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:20



Защо издребняваш - говорим за котка, а ти я подхвана толкова отдалече...от идеите на Хуманизма и Просвещението...



Тема Re: Vuprosнови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 18:21



"Инвестирам", "скъпа, породиста" - оооооооо, да, ти си преизпълнен с истинска и искрена любов. Я вземи че се скрий, щото наистина разбуни духовете.



Тема Re: Vuprosнови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 18:22



А ти какво си мислиш? Че си по-малко животно от животното ли?



Тема Re: Сетих се!нови [re: Жopo]  
Авторkoтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:23



Вземи си плюшена котка. Няма да имаш никакви проблеми-с миризми, нокти,болести. Можеш и да я сменяш, да й вземеш други котки за компания.
Екстра ще си!



Тема Re: Vuprosнови [re: deni112]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:23



Не мисля да убеждавам никого - имам си парите и ще си взема каквото искам. И ще го направя както си искам. От вас очаквах помощ, но явно в този клуб има само хули към бъдещите нормални и умерени стопани на животни



Тема Re: В сериозна заблуда синови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:26



Засега нямам толкоз болни места - млад човек, съм на 29.

И айде да те питам, като е стояла цял ден затворена в кафеза, вечерта като я пусна, май пък няма да дойде да се позанимавам с нея...!!?

Просто е смешна логиката ти, и май не отбираш от котки по-малко и от мен самия



Тема Re: Vuprosнови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 18:27



Човеко, психиатъра те зове. Много си далече от нормалните и умерени стопани.
А за твое сведение ние тук точно това се опитваме да направим - да ти помогнем. И на теб, и на бъдещото ти нещастно животно като му спестим извращенията, които си му намислил.
По-добре като се биеш, че имаш пари му направи една стая само за него с всякакви котешки играчки и удобства и пак всички проблеми са ти решени

П.П. Не прави грешката да ходиш в клуб Котки - там направо ще те разпнат с тия ти възгледи



Тема Re: В сериозна заблуда синови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 18:29



Вярвай си. Всяко изречение ти е грешно. От първото до последното. Ама ми писна да пиша вече.



Тема Re: Vuprosнови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:29



Излагаш се, паденията ти става все по-елементарни. Ако ти си мислиш, че имаш равни права с една котка - храни се от паницата й



Тема Бе то мислехнови [re: koтkaтa]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 18:30



да го насоча към бонзай котетата - сигурно много ще му хареса това извращение (добре, че е само плоска, малоумна шега), ама после се замислих, че май някой препариран екземпляр ще му дойде баш таман. Че и запис на мъркане може да си направи - илюзията ще е пълна



Тема Re: Vuprosнови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 18:31



Кой е споменавал за равни права?
Говорим за зачитане на живота. Ама ти не можеш да схванеш разликата явно.



Тема Re: Vuprosнови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:33



Е ти съвсем се изцепи - отделна стая за коте. Ти луда ли си? Или си толкова предъртяла и изкуфяла, че си започнала да се възхищаваш на изперкалите американци, които завещават милионите си на кучетата и котките си??



Тема Re: Бе то мислехнови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:34



Какви са тези бръщолевеници? За какво говориш



Тема Re: Бе то мислехнови [re: PanTer]  
Авторkoтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:35



Да, записа ще му дойде дюшеш.



Тема Re: Vuprosнови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 18:35



Хич не съм луда, ама нали ти взе да се биеш по гърдите много и...



Тема Re: Бе то мислехнови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 18:37



Знаех си, че ще проявиш жив интерес. Нека някой добър човек да му намери съответния линк. Басирам се, че ще съжалява много, че това не е истина.



Тема Re: Бе то мислехнови [re: koтkaтa]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 18:38







Тема Re: Vuprosнови [re: Жopo]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано23.03.06 19:12



да бе ние тука всичките сме изкуфели, айде да спреш да пишеш и обиждаш. няма да получиш това, за което си дошъл тук. а темата става абсолютно безсмислена. и честно да ти кажа, котките стават такива, каквито ги направиш. в зависимост от отношението към тях. като гледам твоето , котката ти ще бъде е баси звяра. ама тя съдбата си знае работата. да не се чудите защо има случаи на изядени хора от животни, ми природата си го връща заради "човеци" като въпросния господин

Face the worst. Don`t blink.


Тема Re: Vuprosнови [re: deni112]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 19:36



Egati i kluba, egati i chudoto...Nе само че помощ не дават, ми и ще те разкъсат, че иска6 да имаш неразлигавена и точна котка



Тема Re: Vuprosнови [re: Жopo]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано23.03.06 19:46



Мдааа, така си е. не обичаме "точни" котки и тва е.

Face the worst. Don`t blink.


Тема Re: Vuprosнови [re: Жopo]  
Автор kokerka (ku4karka)
Публикувано23.03.06 19:56



Алооо, въпросния какъвто си там. Аз имам НЕРАЗЛИГАВЕНА котка, много добре си живее, не се прекалява с лакомствата, седи си в една стя докато ме няма, иначе си ходи из апартамента. Досега не съм я затваряла, няма и да го направя, все едно теб да затворят в една стая за цял живот. Обаче ти гарантирам едно, ако ти затвориш котката си цял ден в кафез или там както му викаш на втората година скъпата ти котка ще е бясна, ще те мрази, ще е болна и ти гарантирам, че колкото и да си дал ще искаш да се отървеш от нея. Ти ще си си виновен. На тва му се вика етология, ако незнаеш тва е наука за животинската психология, все пак и те са живи същества. Затова айде да не си говорим глупости, мен ми е все тая ще си вземеш или не котка, куче или трева, искам само да знам, че тва дет си вземеш ще живее.....



Тема Слушай пиле,нови [re: Goro]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 20:18



дали ако подшушнем на белгийските власти какви си ги намислил няма да имаш малко ядове, а?
На твое място бих си намерила забавление другаде.



Тема Re: Слушай пиле,нови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 20:33



В Белгия може и да имам, но в Бг законите са на моя страна. Котката ще си я взема вече във Варна, следователно ще разполагам със свобода на действие и възпитание



Тема Re: Vuprosнови [re: kokerka]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано23.03.06 20:49



в отговор на : Обаче ти гарантирам едно, ако ти затвориш котката си цял ден в кафез или там както му викаш на втората година скъпата ти котка ще е бясна, ще те мрази, ще е болна и ти гарантирам, че колкото и да си дал ще искаш да се отървеш от нея. Ти ще си си виновен

ами аз затова казвам да се обади тук преди да я изхвърли на улицата, което ще се случи. мисля, че всички го знаем, вкл и тоя тука

Face the worst. Don`t blink.


Тема Re: Слушай пиле,нови [re: Жopo]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 21:03



Ти мина всякакви граници на добро поведение!!! Аз съм на твоите години да ти кажа преди да вземеш щедро да ми кичиш епитети като дърта и изкуфяла. Помисли си ти чисто психологически как би се чувствал ако някой те затвори цял живот в една тясна стаичка. Няма ли да полудееш? Ще искаш ли да се гушкаш с мъчителя си? Не ми отговаряй нищо. Просто си помисли сериозно. Да си вземеш животно е отговорност, на която в този момент явно не си готов. Изчакай преди да направиш нещо, за което ще съжаляваш. Колкото и да не го разбираш сега хората тук са прави и ти говорят от личния си опит. Няма смисъл от повече безплодни дебати!



Тема Re: Слушай пиле,нови [re: MechoPuh]  
АвторGoro (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 21:20



Prosto iskam to4na, a ne ligava kotka. Tochka po vuprosa!



Тема Re: Слушай пиле,нови [re: Goro]  
Автор kokerka (ku4karka)
Публикувано24.03.06 00:44



За да не ти е лигава котката НЕ Е НУЖНО ДА Я ЗАТВАРЯШ където и да било, мойта е типичен пример. Ама и ти май незнаеш какво искаш, а?



Тема Той всъщностнови [re: kokerka]  
Автор PanTer ()
Публикувано24.03.06 11:31



си дава сметка, че има кретенски идеи, след като е съгласен, че хората на запад имат закони, които не биха му позволили да се гаври така с животинчето. Но и тук ще се приемат. Няма как иначе.
Но представете си само как ще се държи с детето и жена си за да са "точни"....
Откачалка



Тема Re: Той всъщностнови [re: PanTer]  
АвторGoro (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 11:59



A da si 4uvala slu4aino izkazvaneto da Djodi Fostut: "Vuzpitavam si deteto, kakto vuzpitavam ku4eto"



Тема Aми ако...нови [re: Goro]  
Авторkoтkaтa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 12:21



...котката иска точен стопанин, а не лигав и разглезен глупак?ю
Кво правиме, пич?



Тема Re: Той всъщностнови [re: Goro]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 12:53



Хубаво изказване, но не мисля, че е имала предвид, че си връзва детето на каишка или го държи затворено в клетка. Научи се да четеш между редовете, така да се каже. Освен това вероятно имаш и преки познати, които имат животни, питай и тях за мнение и огледай как и къде си ги държат. Ако е вярно това, че живееш в Белгия, прочети какво е допустимо по закон и какво не и това недвусмислено би трябвало да ти покаже, че това, което смяташ да направиш, не е практика, която се толерира в цивилизованото общество.



Тема Re: Той всъщностнови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано26.03.06 21:34



Пантерка, миличка, забраниха ми на мен , който съм такъв фен на котките да пиша в лйубимия ми клуб

Помагай, душице, молим те



Тема Re: Той всъщностнови [re: Жopo]  
Автор kokerka (ku4karka)
Публикувано27.03.06 12:01



И с право са ти забранили, там пишат хора любители на котките, а не мъчители на котки.



Тема Re: Той всъщностнови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано27.03.06 12:48



Eй, слънчице, аз не те ли предупредих?
В интерес на истината имаше и добри постинги, признавам те. Но с цялостното си отношение към пискуните (или поне с това, което демонстрираш)....
Гледай сега, той модератора там е добра душа. Ще ти махне бана предполагам след няколко дни. А ти си използвай времето да попрочетеш малко повече за котанките



Тема И - специално за теб -нови [re: Goro]  
Автор PanTer ()
Публикувано27.03.06 13:06



за да не го пропуснеш случайно:





Тема Re: Той всъщностнови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 13:40



Добре миличка, надявам се да е добра душа тоя модератор и да ми махне банчето, ама направих и още един гаф - "мегас" се оказа мъж, а не жена...И ми се струва, че най-вече затуй ми удари теслата...Оказа се по-честолюбив от ангорска писана.

Ми виновен ли съм сега и за това, пантерчице? Пък няма как да си изкупя вината - не ми дават да пописвам там...Айде помоли го ти да ми махне банчето, сладката ми плссссс



Тема Re: И - специално за теб -нови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 13:42



Ами да, така трябва да бъде! Тъй си му е реда!

Аз може и да не съм прав, ама искам и при кучетата, и при хамстерите, че и при игуаните да става така. Въобще при всички домашни любимци...



Тема Re: Той всъщностнови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 13:51



Пък и да ти се оплача, мила ми пантерке. Взеха, че започнаха да ме дискриминират някои в клуб котки и то само щото си имам становище по въпроса с кастрирането - ми не ми харесваат тези работи

Ама може ли то така да се смазват инакомислещите...Чувствам се като десидент



Тема Re: Той всъщностнови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано27.03.06 14:03



Видях, че си го объркал с дама. Но не, не си баннат заради това
Точно въпроса с кастрацията имах предвид, че имаш и готини виждания. Но се приготви за такава реакция. Ако се забъркаш и в спорове за храната може да стане още по-жестоко. Но това да са проблемите.
Но ти се замисли - значи не искаш да отнемаш мъжествеността/женствеността на котката си, обаче искаш да я държиш в клетка? Това не е ли още по-грубо посегателство на личността и?
Като засека мода ще го попитам какви са му плановете за теб, но ако продължиш с тия клетки и прочие извращения ще бъде язък за барута



Тема Re: И - специално за теб -нови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано27.03.06 14:05



Мен ако питаш и въобще по отношение на природата като цяло трябва малко по-внимателно и сериозно отношение...
Ти защо не вземеш да се регистрираш? Няма ли да е по-лесно?




Тема Re: И - специално за теб -нови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 14:08



Бе те сега така ми шатват главата, пък като се регистрирам очаквам и ритници



Тема Re: Той всъщностнови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 14:14



Аа мерси миличка, пък то човек се учи дорде е жив - може и да греша все някъде във възпитателната си теория.



Тема Re: Той всъщностнови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано27.03.06 14:27



Че грешиш - грешиш, ясно е. Ама ще се оправиш си мисля



Тема Re: И - специално за теб -нови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано27.03.06 14:36



Има и предимства, и то не малки, повярвай



Тема Re: И - специално за теб -нови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано27.03.06 15:18



Къде се покри? Да не се уплаши?



Тема Е, хайде,нови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано27.03.06 15:35



ще черпиш една бира Нямаш бан вече.
Обаче сериозно - регистрирай се. Това едва ли ще ти пречи да пишеш и като анонимен ако много държиш. Но ще можеш да получаваш лични бележки например.
А бан няма да получаваш повече ако не обиждаш никой и упорито не се магарееш за разни такива извращения като.... е, ти си знаеш.



Тема П.П.нови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано27.03.06 15:37



И да знаеш - всяка котка с която се държиш точно ще те гледа с разум и разбиране. Онази не е била изключение.



Тема Re: Е, хайде,нови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 16:40



ММ мерси, котенце хи хи
Бързо действаш, ей



Но сега като пак имам думата, не мога да обещая, че с всичко пък ще се съгласявам...Тея модератори трябва да разберат дълбокия смисъл на словото, което е в основата на демокрацията



Тема Re: Е, хайде,нови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано27.03.06 16:50



Котките са си бързи, не знаеше ли?

Никой не те кара да се съгласяваш. Просто не обиждай
... продължавам да ти чакам регистрацията, да знаеш!



Тема Re: П.П.нови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 21:45



Пантерчице, нали разбра как ме издухаха наново. Помагай пак, че откакто хапнах дръвцето, в клуб Котки само за умрело се говори...Увери се сама



Тема Re: П.П.нови [re: Жopo]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано07.04.06 21:57



и Пантер няма да те спаси този път. най тъжното е че ти пропиля шанса си, който тя ти издейства. да беше мислил когато можеше. сега е късно. а дори не се регистрира-единственото което тя те помоли да направиш.
и оше нещо-този път не те банвам само заради себе си и моите мерки за добро и лошо. този път целия клуб единодушно реши да те изгони. приеми го и мирясвай.

Nice!


Тема Re: П.П.нови [re: Megas]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано07.04.06 22:14



Мегас, най-културно ми се иска да ми обясниш причината да ми се иска да се регистрирам. Обясни ми наистина, нещо променя ли се след това.


И второ - не съм съгласен с мярката - казвах си мнението. И все пак завинаги ли е това?



Тема Re: П.П.нови [re: Жopo]  
Автор Megas (cat person)
Публикувано08.04.06 09:28



да, завинаги е. така че вече няма смисъл от регисрация. ако се беше регистрирал когато ти се предложи сега щеше да ти е съвсем друго положението. да беше питал тогава.
и само за да добиеш представа-като нерегистриран потребител не ти дължа обяснение за действията си. няма смисъл да се занимаваат потребителите на два клуба с теб. така че от мен повече отговори няма да получиш
сбогом

Nice!


Тема Re: П.П.нови [re: Megas]  
АвторGoro (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 11:29



PANTERKEEEEEEEEEEEEE



Тема Re: П.П.нови [re: Goro]  
Автор PanTer ()
Публикувано08.04.06 13:03



Кажи?
Сети се пак за мен, а?
Гледай сега, ако се беше регистрирал щяхме да имаме с теб и друг начин на комуникация освен този. И при всички положения щяхме да можем да се разбираме много по-добре.
Ти също можеше да се свързваш с всички форумци на бележки. Например се беше изказал много крайно за едни кастрации, без да знаеш, че на момичето му се е наложило да ги направи за да спаси живот. Ако беше регистриран нямаше да пишеш в клуба, а на нея. Или поне ние щяхме да пишем на теб... Както и да е. Идеята ти е ясна.

Неща "Завинаги" и "Никога" няма. Но за всяко нещо, което искаш, трябва и да дадеш.



Тема Re: П.П.нови [re: PanTer]  
Автор PanTer ()
Публикувано08.04.06 13:07



Това последното само не го разбирай като обещание. Аз все пак не съм Мегас
А ти явно си разлютил целия клуб.
Та бая трябва да се постараеш



Тема Re: П.П.нови [re: PanTer]  
АвторGoro (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 15:31



С вързани ръце съм, как да се постарая...

И това завинаги как да го разбирам? ИНКВИЗИЦИЯЯЯЯ



Тема Re: П.П.нови [re: Goro]  
Автор PanTer ()
Публикувано08.04.06 16:17



Разбира се, че можеш да се постараеш. Ама ти не се и опитваш.
Регистрирай се като нормален човек или се свържи с мен или него на кю или поща. Човек изобщо не може да говори с теб, освен в дира. Смяташ ли, че е редно да се занимават всички хора с това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.