Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 16.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Vuprosнови [re: Goro]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 17:36



Чета те и се чудя това някаква лоша шега ли е?! Как така ще затваряш животното на терасата, а за клетката да не говорим?! Това да не ти е играчка. В нормалните държави за такова отношение към животно се ходи в затвора!!!



Тема Re: Vuprosнови [re: PanTer]  
АвторGoro (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 17:46



Хайда без обиди. Казах ти, че обмислям различни възможности. Едната ми тераса е северна и не се огрява толкова много от слънцето - остъклена е, там си е печката и е с черга - какво й пречи на мацата да си живее там лятото.


А през зимата относно кафезите - ми по зоомагазините гледам, че с месеци котета изтрайват в стуклени кутии, не виждам какво неприемливо виждаш в един кафез, даже го замислям по-голям - около 1 кубичен метър за да може да си шава на спокойствие...


Колкото до космите - вече реших, ще е късокосместо, не ми се занимава иначе с ресане и космарлак...Обичам животните, но не ща да подгазувам нон стоп на някоя маца и тя да става господар в къщата, както става с луднали кучкари и коткари...Любовта към животното трябва да си има разумни параметри



Тема Re: Vuprosнови [re: Goro]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 17:48



Любов ли каза?
Хайде, пиле, не се излагай



Тема Re: Vuprosнови [re: MechoPuh]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:12



Казах, че не съм гледал животни досега. Четейки тука форума, естествено е да искам да избегна милионите проблеми, за които не съм подозирал, че съществуват.

И мисля, че идеите ми не са толкова лоши. Животното трябва да си знае мястото - само тогава ще има хармония и добяр живот между него и стопанина



Тема Re: Vuprosнови [re: Goro]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано23.03.06 18:13



за Бога, човеко не си вземай КОТКА. аман от ненормалнци ей, аман
ето затова БГ има проблеми с бездомните, домашните и изобщо с животните. да си вземел котка да му краси дивана?! зиме в кафеза, лете на терасата. а ако случайно наистина си вземеш котка и на втория ден решиш, че дивана ти все пак изглежда по-добре без нея, не забравяй да ни се обадиш тук да й намерим читав стопанин. ок?

Face the worst. Don`t blink.


Тема Re: Vuprosнови [re: PanTer]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:15



Охх писна ми от луднали, които се хранят от паничката на кучето/котето докат и то се храни...

Искам котка за галене, уют, привързаност. А казват, че помагала и при стрес - успокоявала, седяла на болното място, подобрявала кръвното...Е как да не го заобичаш?



Тема Re: Vuprosнови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 18:16



Животните ли трябва да си знаят мястото или хората, които си мислят, че им правят страхотно благодеяние като ги вземат и тормозят?!?!?!
Ти да не би да си вярваш, че си венеца на природата? Да не се имаш за някакъв мини-Бог?!? Да не си въобразяваш, че целия свят е създаден единствено за твое удобство и удоволствие и всичко ти е полезно?!?



Тема Re: Vuprosнови [re: deni112]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 18:17



Не съм безотговорен. И мислиш ли, че като инвестирам в скъпа породиста котка ще я изхвърля с лека ръка???



Тема Re: Vuprosнови [re: Жopo]  
Автор deni112 (тъжна)
Публикувано23.03.06 18:19



повярвай ми, ти не си способен да заобичаш никакво животно. ти дори не си достоен за това. спри да пишеш, че дразниш хората. тези клубове са за хора, които искрено обичат животните. и пак ти казвам, ако поне малко държиш на животното, в момента, в който решиш, че го изхвърляш ( в което съм 100000% процента убедена), пиши непременно тук. и не се занимавай с животни до края на живота си, ако обичаш

Face the worst. Don`t blink.


Тема В сериозна заблуда синови [re: Жopo]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.03.06 18:19



Вярваш ли си, че котка, която затваряш в клетки и по тераси ще дойде да ти легне на болното място? Защото по-скоро ще иде да ти препикае обувките. Пък ако я накажеш - още повече ще я озлобиш. Ще дойде ама друг път.
Ти определено не схващаш - това са горди и свободолюбиви същества. За оцеляването си нямат нужда от нас.
Котка, която ще затваряш нито ще ти седи да я галиш, нито ще ти оправя кръвното, нито ще ти идва на болните места.

Ми ти по тая логика я си заобичай джипито и лекарствата, които ти изписва. И те вършат същата работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.