Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Чинчили заменям продавамнови [re: SlO]  
Автор4in4i (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 14:47



Аз продавам много едра мъжка на 8 месеца.Тел:0899 226 436



Тема Re: Чинчиланови [re: geneviev]  
АвторEлицa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 15:10



Как мога да се свържа с Вас.Пишете ми на elitsa_alexia@abv.bg



Тема Re: Чинчиланови [re: tonist]  
АвторVES (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 12:03



Imame chinchila, no poslednata sedmica samo spi, mnogo burzo se umoriava i sega i e dori trudno da skacha. Nikoi moje li da me posuvetva kakvo triabva da napriava



Тема Re: Чинчиланови [re: VES]  
Авторxaджи Пoптoлeв (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 22:58



Ами просто го заведете на лекар.
А преди това проветрете стаята където е и вижте да няма газове.



Тема Re: Чинчиланови [re: VES]  
Автор Davie (пристрастен)
Публикувано18.06.07 13:16



Чинчилите не понасят високи температури (максимум 25 градуса). Виж дали не го държиш на прекалено топло място. Ако е така, премести клетката на прохладно и сенчесто място, но да не е на течение, че и това не понасят... Осигурявай на зверчето прясна студена водичка всеки ден.
Ако има къщичка, махни я засега, защото вътре със сигурност се спарва още повече.
И наистина ще е хубаво да заведеш животинката на лекар. Дано разбира от чинчили...

To hear, one must be silent.


Тема Re: Чинчили заменям продавамнови [re: 4in4i]  
АвторPaли (Нерегистриран)
Публикувано05.07.07 17:16



Аз съм от София

при нас има за 85-лв.



Тема Re: Чинчиланови [re: Davie]  
Авторsun (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 21:50



В момента съм във Бъргас,живея в София, имам чинцили , за който нямам много време и мосля да ги продавам.Съветвам ви да не купувате животни от зоомагазини-обикновенно им има нещо.Аз си бях купила бяла чинчила- умрря малко след като я взех. Ако някой се интересува моите са 3 мъжки- светлосиви и са много добрички и опитомени.
sunrise333gmail.com. Ще се прибера другата седмица.Искам да ги вземе човек, който ще ги гледа добре, не ми се иска да ги давам на зоомагазин. :) 15.08.07



Тема Re: Чинчили заменям продавамнови [re: Paли]  
Автормиxaeл (Нерегистриран)
Публикувано28.08.07 20:05



tursq da kypq bqla chinchila ili dr chinchila na razymna cena :)undersound@abv.bg



Тема Re: Чинчиланови [re: Davie]  
Авториxaa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 13:39



ами аз знам със сигурност 4е има чинчила в зоо-магазина в младост едно на пазара (при 27 поликлиника) 160 пари :) мъжка, сива....но за съжаление 16о лв са само на4алото ...клетки и всякакви други неща вдигат допълнително цената :(



Тема Re: Чинчила ми взе да хапенови [re: иxaa]  
АвторПaцo (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 22:33



Здравейте.

Имам чинчилка вече почти година. В началото беше много плашлива. Сега свикна с нас и когато я пуснем да се разхожда става голяма веселба. Идва при мен. Катери се по раменете ми. Качва се чак на главата ми. Не показва никакви признаци на страх. Проблема се появява когато решим да я хванем за да и помогнем да излезе от клетката. Тогава не може да се размине без хапане. Още не ми е пуснала кръв, но зъбките и са доста остри и усещането не е никак приятно. Преди половин година чинчилката имаше кожен проблем и двайсетина дена я мазахме с някакви капки които изписа ветеринаря. Капките помогнаха, но явно не са били много приятни на чинчилата защото докато я мажехме се дърпаше и опитваше да хапе. Сега когато отворя клетката тя веднага идва до вратичката. Тъй като клетката е сложена на високо трябва да и помогна да излезе. Посегна ли обаче, веднага ме захапва. Почти сигурен съм че си спомня как хвана ли я следва мазане, и за това хапе.
Помогнете да я излекуваме от този лош навик. Когато е извън клетката е много контактна. Ако не се откаже от този навик никой от моите приятели няма да посмее да се грижи за нея докато мен ме няма в къщи.
Ще съм благодарен за всякакви съвети които могат да помогнат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.