Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 21.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Търся ирландски сетер  
Автор Arient ()
Публикувано07.08.05 10:23



Клуб "Ирландски сетер" не намерих и реших да опитам тук. Трябва ми ирландски сетер-бебе за подарък за рожден ден. Нямам възможност да пътувам и бих желал да е близо до Русе. Трудно ще мога да предложа повече от 50 лв. за кученцето. Често срещах един уличен ирландски сетер, който правеше всичко възможно да си намери стопанин - придружаваше ме по няколко стотин метра, но не можех да го прибера - беше го изпреварила една очарователна и всеотдайна дребна златиста кучка, която вероятно има далечна връзка с голдън ретривърте. Вече не срещам сетера, дано да си е намерил добър стопанин (или поне бързо и безболезнено да е преминал в отвъдното). Имам една седмица да намеря малък ирландски сетер.

Ако някой може да ми помогне, да ми остави бележка.

Редактирано от Arient на 07.08.05 10:24.



Тема Re: Търся ирландски сетер [re: Arient]  
АвторMeeLa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 15:23



dano da si namerish skoro,
az samata imam jenski irlandski seter pri roditelite mi, no toi nqma malki.
Tova sa nai-strahotnite kucheta na sveta.
a v Ruse sym vijdala semeistvo seteri do Operata, v jilishtniq blok nad bistro Del Cano, ako se seshtash kade e, tam v tozi blok jivee edno semeistvo, koeto otglejda seteri, ako se zavyrtish moje da gi hvanesh v krachka
Drugoto, koeto ti preporychvam e da obikolish magazinite za domashni ljubimci, te obiknoveno imat informaciq koi kakvo kuche otglejda i ima li bebeta, syshto i veterinarnite lekari.
Uspeh! Napishi posle kak sa se razvili neshtata!



Тема Re: Търся ирландски сетер [re: MeeLa]  
Автор Arient ()
Публикувано10.08.05 11:29



Благодаря за вниманието и съветите, магазини и ветеринарни лекари обиколих. Изглежда сега не им е времето на малките ирландски сетери. Навсякъде ми казват - да се беше обадил преди 2 месеца.
След работа ще мина и при Дел Кано. Благодаря още веднъж. Притеснен съм защото рожденият ден наближава.

Редактирано от Arient на 10.08.05 11:29.



Тема Re: Търся ирландски сетер [re: Arient]  
Автор brainy (талантка)
Публикувано10.08.05 12:23



az podarqvam nemska Ov4arka na 4 meseca vaksinirana i ima pasport.mnogo e sldi4ka.Snimki na kuchenceto na www.emetic.hit.bg/beta


Uspeh i ako iskash nemskata ov4arka mi ostavi belejka



Тема Re: Търся ирландски сетер [re: Arient]  
Авторraisa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:17



mnogo se izvinyavam, che se opitvam da davam akal, no ne Vi savetvam da vzemate takovo kuche za podarak na vasheto dete, ot sobstveniya opit go kazvam.
tiya kucheta sa dobri samo za lov!!!
ako ne ste lovec, nedeite.
vzemete kuche koeto shte podhojda kato poroda, da se obuchava i da se upravlyava lesno ot edno dete, a ne da go gonite i da go tirsite, zashtoto tiya kucheta sa golemi "panti", moje da byaga i tryabva da byaga cyal den...
v momenta imam nemska ovcharka, koyato e korenna razlika...
ne Vi kazvam da vzemete nemska ovcharka, no pone kuche, koeto shte slusha vashiya sin, shte se vodi ot vashiya sin, a ne da go vlachi kato bairak, tiya kucheta sa dosta silni.



Тема Re: Търся ирландски сетер [re: Arient]  
Авторraisa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 13:26



Изпратено от: Славена Даскалова (IP Logged), Дата: July 2, 2005 12:31AM


Ирландски сетерчета се родиха на 05.05.05 г. и търсят дом. Имат първа ваксина. 0897733338

ako iskate proverete dali ima...
s uvajenie: kisa@gbg.bg



Тема Re: Търся ирландски сетер [re: raisa]  
Автор Arient ()
Публикувано10.08.05 15:00



Мисля, че отмина времето (или поне би трябвало) на любимата българска фраза - "акъл не ща, пари ми дай" и съвети (поне аз) приемам всякакви но за съжаление (или може би за щастие) не аз правя избора. Моето предложение беше за голдън ретривър но не би.

Благодаря и за насоката(и номера) но там проблемите с "настаняването" на 9-те сетерчета вече са решени.

Редактирано от Arient на 10.08.05 15:02.



Тема Re: Търся ирландски сетер [re: Arient]  
Авторraisa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 15:29



mnogo sajelyavam, che nyama v momenta, no moje bi tova e i za dobro, zashtoto zaradi settera, koito po-princip sa mnogo palavi, beshe udaril moya sin s tvirdata si glava, po vreme na igra po nosa, koeto beshe apsolytno bezobidno, i sled kato stana na 16-18 g prolicha, che nosa e izkriven... mnogo trudno se kontrolirat settercheta, mnogo sa palavi...
kisa@gbg.bg



Тема Re: Търся ирландски сетер [re: Arient]  
Авторraisa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 16:23



Продавам сетърчета - кръстоска от ирландски и гордън (шотландски) сетър, родени на 10.06.2005 г., от ловуващи родители.

За контакти: Веско - 0886 99 45 46



Тема Re: Търся ирландски сетер [re: Arient]  
Авторraisa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 16:25



http://www.dogbg.net/index.php?catid=11




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.