Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Da vi predstavq Iufi :)  
Автор *Ginger* (непознат )
Публикувано01.01.05 22:46



Mojete da go vidite vav http://photo.epson.com/ kato vavedete moq e-mail <tsvetat@hotmail.com> 6te prodaljavam da obnovqvam galeriqta

4estita Nova Godina na vsi4ki



Тема Така ще се вижда по лесно ушкото:)нови [re: *Ginger*]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано01.01.05 23:10



Качих ти снимките в тая галерия:



пращай ми на мейла винаги и по колкото искаш снимки

много е луд тоя заек просто е невероятно и с каишка :)







много се радвам че има толкова фенове на зайчетата

ето и едно мое зайче преди време го гледах - почина но сега е в рая :(



то в аквариума само си спеше нощем иначе беше негов апартамента тоест стаята ми

абе сладур беше - но нормален заек не като вашите джудженца милите - подариха ми го за моя рожден ден - едно моме

В момента 1 животно умира. В момента 2 животни си търсят стопани. В момента 3 животни гладуват.

Тема Re: Така ще се вижда по лесно ушкото:)нови [re: zoomaniak]  
Автор *Ginger* (непознат )
Публикувано01.01.05 23:54



Awww, mnogo e sladak :) ama ne mu li e bilo tqsno v akvariuma? Az na Iufi se opitvam da mu osigurqvam kolkoto se moje pove4e prostranstvo i zatova samo prez no6tta ili kogato me nqma e v banqta, a ina4e se razhojda iz studioto mi svobodno. I ve4e zapo4nah vse po-4esto da go izvejdam. Samiq povod mu go slagam samo kogato vlizam v magazin ili nqkade kadeto ne mu e pozvoleno da ti4a svobodno, no ina4e na6iinika sas zvan4eto ne go svalqm kogato sme navan - taka go 4uvam kade e ako se zavre pod nqkoi 6ezlong ili se otdale4i pove4e.
Miloto ti zai4e, mir na praha mu.... ima6 li o6te zai4eta? Mersi mnogo, 4e si publikuval snimkite mi :D
Moje6 da razglejda6 albuma mi, az 6te slagam o6te snimki, stiga da imam vreme, svar6va mi vakanciqta sled 1 den i se zapo4va pak ejednevieto...



Тема Re: Така ще се вижда по лесно ушкото:)нови [re: *Ginger*]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано02.01.05 09:14



не той седи седеше де в аквариума само вечер или когато никой няма в стаята а и така беше уморен от тичане че направо си лягаше в стърготините и готово :)
пращай ми на мейла снимките както преди така ми е по лесно :)

така както го разхождаш нали внимаваш за кучета или котки - а и зайчетата са много плашливи и от страх могат да......:((((

прекрасни неща научава човек от хора като тебе - а в банята да няма влага или хладнината на плочките внимавай - толкова опасности дебнат милите ни животни в тоя скапан свят че не е просто истина

и преди имах зайчета преди този от нормалните само че чинчиловите те са по дребни - живи и издрави може и да си взема и от мъничките ще видиме

В момента 1 животно умира. В момента 2 животни си търсят стопани. В момента 3 животни гладуват.


Тема Nqma stra6noнови [re: zoomaniak]  
Автор*Ginger* (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 03:31



Toi ob6to vzeto sam si se razhojda, az samo go naglejdam i ako ima nujda ti4am sled nego da opravq nqkoq barkotiq ili da mu spra ljubopitstvoto. Obiknoveno go puskam da ti4a iz zatvorenata gradina na kafeto v komplexa, a predi nqkolko ve4eri za parvi pat go zavedoh i na plaja, no toi be6e mnogo stresiran ot mnogoto koli po patq. tiq dni pak go vodih na plaj samo 4e prez denq, obira6e ovaciite na vsi4ki i be6e pusnat bez povod, toi taka ili ina4e vse okolo nas se varte6e i si umira6e da mi hvarlq pqsak po havliqta ili da kopae v neq
Vednuj se izmukna ot zonata na kafeto i poneje ne bqh mu slojila silnoto zvan4e, a az bqh malko zaeta v tova vreme iz4ezna i ne mojah da go namerq. Nakraq go otkrih na polqnata zad edna ot sgradite da se goni s edna kotka. Ku4eta tuk ne se mqrkat, puk i vav zagradenata 4ast pri baseina i kafeto e zabraneno za tqh.
V banqta mi nqma problemi, samo za plo4kite v kuhnqta me pritesnqva, samo tam leji. Kupih mu leglo, no ne iska da go pogledne i daje go napada

A, o6te ne6to :) to i moq zaek e normalen, nqma normalni i nenormalni, te sa prosto razli4ni porodi i saotvetno golemini



Тема Re: Nqma stra6noнови [re: *Ginger*]  
Автор Tiziana (дразнител)
Публикувано09.01.05 11:24



Каква порода е това зайченце? Много ми харесва.

И аз имам един дзвер в нас. Подариха ми го презди 2-3 години. Обаче е мини и няма как да му сложа каишка...Аи е мноооооооого, мноооого страхлив.

И още нещо, така като ги пускате из апартамента не ви ли гризат кабели, мебели?? Щото мойто ми изяде и завивките дори :((. Ами акането на едно място ли го правят или навсякъде?

Редактирано от Tiziana на 09.01.05 11:29.



Тема Re: Nqma stra6noнови [re: *Ginger*]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано09.01.05 12:19



ей супер си го описала - тотално ме радваш :) продължавай все така

& stamen_zoomania@abv.bg
ICQ 268568381

Тема Re: Nqma stra6noнови [re: Tiziana]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано09.01.05 12:21



всеки заек е с различен характер ако нейният е готин и добър не се знае твоя дали ще е така - трябва да му знаеш характера :)

& stamen_zoomania@abv.bg
ICQ 268568381

Тема Re: Nqma stra6noнови [re: zoomaniak]  
Автор Tiziana (дразнител)
Публикувано09.01.05 13:10



С моя късмет - едва ли ще е добър!

Макар че сегашния не е лош, само дето гризе наляво-надясно.
Аз искам по-нататък да си взема голяме зайче, да мога да го развеждам и евнетуално да не ми гризе всичко
:)))



Тема Re: Nqma stra6noнови [re: Tiziana]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано09.01.05 13:19



за да гризе нещо си по дома ти има няколко причини
1 расът му зъбките и той търси предмети в които да ги трие зъбките
2 липсват му такива предмети там където спи
3 изкривена поведенческа реакция - виж точка 1
4 особен характер

предмети за гризане:

сух хляб - сухари
стари кори от дървета - мъртви дървета
млади клони от свежи дървета - гризе само кората им

това е

и запомни че от 10 зайчета може би 2 ще са добри а 8 ще са диви и щастливи - това са животни не играчки :)

& stamen_zoomania@abv.bg
ICQ 268568381

Тема Re: Nqma stra6noнови [re: zoomaniak]  
Автор Tiziana (дразнител)
Публикувано09.01.05 13:28



От един месец му слагам клонки, да си ги гризка. Много му харесват.
Сега съм го пуснала и като го гледам какъв е кротък....Лелей, това не е моя заек.

Изрязах му ноктетата, че бяха станали по 2 см:)).


Ако намеря диска с негови снимки ще ти пратя малко за сайта:)))



Тема Re: Nqma stra6noнови [re: Tiziana]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано09.01.05 13:41



не малко прати всичките :)
чест е за мене :)

& stamen_zoomania@abv.bg
ICQ 268568381

Тема Re: Nqma stra6noнови [re: zoomaniak]  
Автор Tiziana (дразнител)
Публикувано09.01.05 13:44



Ще ти пратя само три, защото съм ги пралиа с камера на телефон и не са с особено добро качество! :))



Тема Re: Nqma stra6noнови [re: Tiziana]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано09.01.05 13:46



давай

& stamen_zoomania@abv.bg
ICQ 268568381

Тема честито :)нови [re: Tiziana]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано09.01.05 14:03











& stamen_zoomania@abv.bg
ICQ 268568381

Тема Iufi, grizane i higienni naviciнови [re: Tiziana]  
Автор*Ginger* (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 23:09



Iufi e Holland Lop, tova sa nai-malkite predstaviteli ot porodata Lop, ne stavat po-tejki ot kilogram i polovina-dva, toi na snimki izglejda golqm, no vsa6nost e muni4ak, ve4e e na polovin godina puk i nadebelq naposledak, az se ulqh da go hranq s kakvi li ne lakomstva . Kai6ka za ku4e 6te mu e golqma, saglasna sum, no az si namiram kai6ki za kotki ili porove, te sa muni4ki i stavat za zai4eta. Iufi ti4a svobodno poneje sum pribrala vsi4ki ne6ta, koito moje da izgrize, toi e glavnata pri4ina vka6ti da e podredeno kato v apteka :P a kogato sum navun ili spq go slagam v banqta, za da ne stane nqkoq bela, edinstvenoto, koeto grize i koeto ne moga da darja dale4 ot nego sa papirosite nad legloto mi i piskjulite po stolovete, no i tqh ne gi iskam uni6tojeni.
Za akaneto moje6 da go priu4i6 da polzva kote6ka toaletna, zvu4i nevazmojno, no ne e taka. Trqbva ti kote6ka toaletna dostata4no golqma za nego da se pobere celiq i zadaljitelno s re6etka otgore, za da moje vsi4ko da pada prez neq i da nqma razhvarlqni marsotii i zaiko stapil v pi6-pi6. Trika da q polzva e prost, slaga6 salfetka natopena v pi6-pi6 i nqkolko top4enca i toi 6te podu6i i 6te hodi tam. Kutiqta q slaga6 na vidimo i dostapno mqsto ili tam kadeto toi e sviknal da pi6ka ili aka. V na4aloto samo 6te pi6ka tam, te obi4at da markirat teritoriq, no ne se ot4aivai ako ot vednaga ne shvane kakvo se iska ot nego. S vremeto 6te zapo4ne i da aka tam. Iufi izcqlo izpolzva toaletnata si, samo kogato mi doidat gosti stava prekaleno euforen i puska po nqkoe slu4aino top4ence. Mnogo e vajno v toaletnata da ne slaga6 kote6ki granuli ili darveni stargotini poneje sa otrovni za zaici, izpolzvai granuli za griza4i na HARTIENA ili ZELEN4UKOVA osnova ili prosto debela popiva6ta kuhnenska hartiq.



Тема Re: Iufi, grizane i higienni naviciнови [re: *Ginger*]  
Автор Tiziana (дразнител)
Публикувано10.01.05 09:47



Мерси!!! :))



Тема Re: Iufi, grizane i higienni naviciнови [re: Tiziana]  
Автор *Ginger* (непознат )
Публикувано10.01.05 18:12



Nqma za6to, ako ima6 o6te vaprosi s udovolstvie 6te ti otgovorq



Тема Re: Iufi, grizane i higienni naviciнови [re: *Ginger*]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано10.01.05 18:41



ех тва инфо ме накефи напиши една статия и да я пуснеме по реката наречена Зоомания :)

& stamen_zoomania@abv.bg
ICQ 268568381


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.