Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 08.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Da vi predstavq Iufi :)  
Автор *Ginger* (непознат )
Публикувано01.01.05 22:46



Mojete da go vidite vav http://photo.epson.com/ kato vavedete moq e-mail <tsvetat@hotmail.com> 6te prodaljavam da obnovqvam galeriqta

4estita Nova Godina na vsi4ki



Тема Така ще се вижда по лесно ушкото:)нови [re: *Ginger*]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано01.01.05 23:10



Качих ти снимките в тая галерия:



пращай ми на мейла винаги и по колкото искаш снимки

много е луд тоя заек просто е невероятно и с каишка :)







много се радвам че има толкова фенове на зайчетата

ето и едно мое зайче преди време го гледах - почина но сега е в рая :(



то в аквариума само си спеше нощем иначе беше негов апартамента тоест стаята ми

абе сладур беше - но нормален заек не като вашите джудженца милите - подариха ми го за моя рожден ден - едно моме

В момента 1 животно умира. В момента 2 животни си търсят стопани. В момента 3 животни гладуват.

Тема Re: Така ще се вижда по лесно ушкото:)нови [re: zoomaniak]  
Автор *Ginger* (непознат )
Публикувано01.01.05 23:54



Awww, mnogo e sladak :) ama ne mu li e bilo tqsno v akvariuma? Az na Iufi se opitvam da mu osigurqvam kolkoto se moje pove4e prostranstvo i zatova samo prez no6tta ili kogato me nqma e v banqta, a ina4e se razhojda iz studioto mi svobodno. I ve4e zapo4nah vse po-4esto da go izvejdam. Samiq povod mu go slagam samo kogato vlizam v magazin ili nqkade kadeto ne mu e pozvoleno da ti4a svobodno, no ina4e na6iinika sas zvan4eto ne go svalqm kogato sme navan - taka go 4uvam kade e ako se zavre pod nqkoi 6ezlong ili se otdale4i pove4e.
Miloto ti zai4e, mir na praha mu.... ima6 li o6te zai4eta? Mersi mnogo, 4e si publikuval snimkite mi :D
Moje6 da razglejda6 albuma mi, az 6te slagam o6te snimki, stiga da imam vreme, svar6va mi vakanciqta sled 1 den i se zapo4va pak ejednevieto...



Тема Re: Така ще се вижда по лесно ушкото:)нови [re: *Ginger*]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано02.01.05 09:14



не той седи седеше де в аквариума само вечер или когато никой няма в стаята а и така беше уморен от тичане че направо си лягаше в стърготините и готово :)
пращай ми на мейла снимките както преди така ми е по лесно :)

така както го разхождаш нали внимаваш за кучета или котки - а и зайчетата са много плашливи и от страх могат да......:((((

прекрасни неща научава човек от хора като тебе - а в банята да няма влага или хладнината на плочките внимавай - толкова опасности дебнат милите ни животни в тоя скапан свят че не е просто истина

и преди имах зайчета преди този от нормалните само че чинчиловите те са по дребни - живи и издрави може и да си взема и от мъничките ще видиме

В момента 1 животно умира. В момента 2 животни си търсят стопани. В момента 3 животни гладуват.


Тема Nqma stra6noнови [re: zoomaniak]  
Автор*Ginger* (Нерегистриран)
Публикувано09.01.05 03:31



Toi ob6to vzeto sam si se razhojda, az samo go naglejdam i ako ima nujda ti4am sled nego da opravq nqkoq barkotiq ili da mu spra ljubopitstvoto. Obiknoveno go puskam da ti4a iz zatvorenata gradina na kafeto v komplexa, a predi nqkolko ve4eri za parvi pat go zavedoh i na plaja, no toi be6e mnogo stresiran ot mnogoto koli po patq. tiq dni pak go vodih na plaj samo 4e prez denq, obira6e ovaciite na vsi4ki i be6e pusnat bez povod, toi taka ili ina4e vse okolo nas se varte6e i si umira6e da mi hvarlq pqsak po havliqta ili da kopae v neq
Vednuj se izmukna ot zonata na kafeto i poneje ne bqh mu slojila silnoto zvan4e, a az bqh malko zaeta v tova vreme iz4ezna i ne mojah da go namerq. Nakraq go otkrih na polqnata zad edna ot sgradite da se goni s edna kotka. Ku4eta tuk ne se mqrkat, puk i vav zagradenata 4ast pri baseina i kafeto e zabraneno za tqh.
V banqta mi nqma problemi, samo za plo4kite v kuhnqta me pritesnqva, samo tam leji. Kupih mu leglo, no ne iska da go pogledne i daje go napada

A, o6te ne6to :) to i moq zaek e normalen, nqma normalni i nenormalni, te sa prosto razli4ni porodi i saotvetno golemini



Тема Re: Nqma stra6noнови [re: *Ginger*]  
Автор Tiziana (дразнител)
Публикувано09.01.05 11:24



Каква порода е това зайченце? Много ми харесва.

И аз имам един дзвер в нас. Подариха ми го презди 2-3 години. Обаче е мини и няма как да му сложа каишка...Аи е мноооооооого, мноооого страхлив.

И още нещо, така като ги пускате из апартамента не ви ли гризат кабели, мебели?? Щото мойто ми изяде и завивките дори :((. Ами акането на едно място ли го правят или навсякъде?

Редактирано от Tiziana на 09.01.05 11:29.



Тема Re: Nqma stra6noнови [re: *Ginger*]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано09.01.05 12:19



ей супер си го описала - тотално ме радваш :) продължавай все така

& stamen_zoomania@abv.bg
ICQ 268568381

Тема Re: Nqma stra6noнови [re: Tiziana]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано09.01.05 12:21



всеки заек е с различен характер ако нейният е готин и добър не се знае твоя дали ще е така - трябва да му знаеш характера :)

& stamen_zoomania@abv.bg
ICQ 268568381

Тема Re: Nqma stra6noнови [re: zoomaniak]  
Автор Tiziana (дразнител)
Публикувано09.01.05 13:10



С моя късмет - едва ли ще е добър!

Макар че сегашния не е лош, само дето гризе наляво-надясно.
Аз искам по-нататък да си взема голяме зайче, да мога да го развеждам и евнетуално да не ми гризе всичко
:)))



Тема Re: Nqma stra6noнови [re: Tiziana]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано09.01.05 13:19



за да гризе нещо си по дома ти има няколко причини
1 расът му зъбките и той търси предмети в които да ги трие зъбките
2 липсват му такива предмети там където спи
3 изкривена поведенческа реакция - виж точка 1
4 особен характер

предмети за гризане:

сух хляб - сухари
стари кори от дървета - мъртви дървета
млади клони от свежи дървета - гризе само кората им

това е

и запомни че от 10 зайчета може би 2 ще са добри а 8 ще са диви и щастливи - това са животни не играчки :)

& stamen_zoomania@abv.bg
ICQ 268568381


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.