Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:03 04.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: умнови [re: zoomaniak]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано20.12.04 01:08



Като му дойде времето



Тема време нема :)нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано20.12.04 06:54



времето енещо относително :( и нетрайно понятие и само подвежда хората :(

В момента 1 животно умира. В момента 2 животни си търсят стопани. В момента 3 животни гладуват.


Тема Дали?нови [re: zoomaniak]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано20.12.04 16:02



Зависи от къде го гледаш ...



Тема само с поглед от пред :)нови [re: Любoпитcтвaм]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано20.12.04 18:28



гледаш времето как лети
лети като пеперуда и умира като нея
ражда се отново през стрелките на прахта
която покрива спомените ни

Весели празници

В момента 1 животно умира. В момента 2 животни си търсят стопани. В момента 3 животни гладуват.


Тема Re: Да денови [re: zoomaniak]  
Автор nori ()
Публикувано25.12.04 22:00



не се занимавай с негоХЕЕЙ!ЗАщО ПЪК ДА НЕ СЕ ЗАНИМАВА?
Акитата е прекрасно куче,много издръжливо,трябва да се внимава при обучението(подхода) радвам се че познавам такива кучета!



Тема Re: Да денови [re: nori]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано25.12.04 22:20



щото така казвам аз!!!!!!!!!!!
щото това е моето скапано мнение!!!!!!!!!!

тя да си прецени

Обичам да си казвам квото мисля netcat. Обичам свободата на словото....обичам и тебе....


Тема Re: Какво мислите за Акита?нови [re: Любoпитcтвaм]  
Авторarizona (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 17:11



Ako vse oshte zelaesh da si imash akita moga da ti pomogna.Ima prekrasna malka akita na 4meseca s rodoslovie pri moi prijateli ot Sarbia.Akitaizdarza na vsjakakvi atmosverni uslovia.Akitite na moi prijateli garci ziveeha dobre v Balgaria,sega sa dobre i v Kipar.A tam kakto znaesh temperaturite sa po visokiiot tezi v Plovdiv.Akita i amerikanska (goljamo japonsko kuce) sa prekrasni kuceta koito sacetavat mnogo kacestva na pazaci i kompanioni.Ako vse oshte iskash imozesh da si pozvolish novogodishen podarak akita.To ostavi email ili tel za vrazkada ne zatormozjavame neta s castna tema



Тема Ценичка?нови [re: arizona]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано29.12.04 20:46



Имам вече едно уговорено ротвайлерче. Ако се роди мъжко, разбира се. Предлагат ми го на цена, която е според възможностите ми.

Акита ми харесва много като порода. Невероятно красиви кучета, а предполагам и доста скъпи. Така че не се и замислям по въпроса с Акитите засега.
И въпреки това ... за какви парички става въпрос?



Тема Re: Ценичка?нови [re: Любoпитcтвaм]  
Авторarizona (Нерегистриран)
Публикувано03.01.05 18:19



Cenata podlezi na komentar.Ako tozi koito reshi da gleda tazi sladka akita dejstvotelno haresva porodata,a ne se kolebae mezdu 10 porodi,koja da izbere.Ima vreme i vazmoznosti da ja gleda.No kakto pisah molja predostavi email ili tel.Moite prijateli ot Sarbija shte se svarzat s teb.Na men cena ne sa mi objavili.Samo informacia ce se tarsjat stopаni i cenata podlezi na komentar.A inace ot men cectita i uspeshna Nova godina na teb i vsicki v foruma.



Тема За Акитанови [re: arizona]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано04.01.05 15:02



Преместих се за няколко дни в Пловдив. Не можах да издържа и се прибрах във Варна отново. Уговорих си ротвайлерче с една дама, което може би ще откажа, защото съм си тук.
Така че ме интересува Акитата. А питам за цената, за да преценя дали бих могла да си закупя това куче и колко време ще ми е нужно да заделям парички, за да си го купя. Интересува ме офертата, наистина :)

0889/396444 - Миглена :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.