Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема klepouhi zai4etaнови  
Авторnana (Нерегистриран)
Публикувано14.11.04 20:57



zneli niakoi zachto zai4eto mi poniakoga hape ?



Тема Re: klepouhi zai4etaнови [re: nana]  
Автор Kaнтaka (горски дух)
Публикувано16.11.04 09:09



Въпросът ти е малко странен... Малко са животните, които не хапят, например, морските свинчета са такива. Зайците просто опитват със зъби всичко наоколо, не че са злонамерени . Има и някои (по-често женски), които наистина нападат със зъби и нокти.

Mitakuye oyas'in (всички са мои роднини)!


Тема Моя зайчо пъкнови [re: Kaнтaka]  
Автор Cлънчeвoтo зaйчe (фиууууууууу)
Публикувано16.11.04 15:44



първо близва и после гризва - много е смешен. Не мисля, че го правят злонамерено. Просто са си такива любопитковци



Тема Re: klepouhi zai4etaнови [re: Kaнтaka]  
Авторnana (Нерегистриран)
Публикувано16.11.04 21:43



Razbira se 4e vsi4ki jivotni hapiat no moeto zai4e napada kato ku4e,bez da bade drazneno,ako pravi niakoia belia i prosto go otmestia da ne prodaljava,naprimer da mi beli stenite ot tapetite,to me izdebva zad garba i ska4a da me uhepe.Edin pat me uhapa dokato ia galeh;drug pat kato i davah kupi4kata s hrana,Moje li tova da se dalji na fakta 4e e ochte mani4ka na 4,5 meseca?



Тема Хаха сладурченови [re: nana]  
Автор Cлънчeвoтo зaйчe (фиууууууууу)
Публикувано17.11.04 09:11



ти е зайчето, моето примерно най-редовно се спуска да ме хапе, когато му давам храна. Докато го галя, също ме е хапал, така че според мен няма от какво да се притесняваш.
Само гледай да не гризе найлон, защото може да се окаже пагубно за нея.
Моят Хорхе, докато беше мъничък зверски си гризеше клетката ( окончателно я унищожи) и също се спускаше да хапе лекичко.
Основното е на зайчето ти да не му липсва внимание - играй си с него, намери една тенис топка и се забавлявайте



Тема Re: Хаха сладурченови [re: Cлънчeвoтo зaйчe]  
Авторnana (Нерегистриран)
Публикувано17.11.04 21:23



Blagodaria za saveta,vse pak se uspokoih 4e i drugi se darjat taka.Tia e nai puhkavoto i sladko sazdanie koeto ste vijdali,s dalgi 4erni klepnali uchi,izrisuvani o4i s 4erno kato agance i biala kozinka,mnogo chtiah da stradam ako nechto ne e nared.Dnes hodih na veterinar i kaza 4e moje da e razgonena,koga se razgonvat?Kato si niama priatel s kakvo da e uspokoia?



Тема За съжалениенови [re: nana]  
Автор Cлънчeвoтo зaйчe (фиууууууууу)
Публикувано19.11.04 10:58



по този въпрос съм тотално некомпетентна, защото моите зайовци всичките са били момченца. И проблема с разгонването на момиченцата ми е непонятен.



Тема Re: klepouhi zai4etaнови [re: nana]  
Автор *Ginger* (непознат )
Публикувано25.11.04 12:46



Zaicite vlizat v puberteta kogato sa na okolo 5 meseca i stavat agresivni, promenqt si povedenieto /kolkoto i sme6no da zvu4i :)/, normalno e da hape, moq Iufi e na 5 meseca v momenta i stana dosta po-besen ot predi, dori ne mi dava da go gu6kam, a zapo4va da me dere i da mi hape drehite. Kato go kpq dori zapo4va da pi6ti i podivqva, a predi ne reagira6e taka. Bqh go nau4ila da pi6ka v kote6ka toaletna, no ot nqkolko sedmici me debne kogato ne sum si v staqta za malko i pi6ka varhu legloto mi ei taka napuk.
Re6enieto e kastraciq - osven, 4e tq 6te se 4uvstva po-dobre i 6te stane po-spokoina /nqma da grize tapeti ili racete ti/, tova namalqva riska ot rakovi obrazuvaniq v po-zrqla vazrast, nqma da ima6 problemi s fal6iva bremennost, a i urinata i nqma da miri6e tolkova silno. Nqma da spre da hape napalno, no pone nqma da hape bez pri4ina. No mislq, 4e nqma nujda da i tarsi6 partnjor, prosto q zavedi da q kastrirat i vsi4ko 6te e nared
Ako ima6 o6te vaprosi sum gotova da otgovarqm



Тема Re: klepouhi zai4etaнови [re: *Ginger*]  
Авторnana (Нерегистриран)
Публикувано27.11.04 20:32



Mersi za otgovora,dori ne sam mislila 4e moje da se kastrirat jenskite zaici.Boleznena li e za tiah procedurata?Otraziava li im se s nechto tazi procedura?Otgovorila sam na vaprosa ti za kra4etata,no po princip po4ti vsi4ki s beli kraka stavat pone malko jalti.



Тема Re: klepouhi zai4etaнови [re: nana]  
Автор zoomaniak (Стамен Стаменов)
Публикувано03.12.04 01:04



защото е гризач
всички гризачи хапят
кво толкова странно има
разбираш кога го прави това и си готова и внимаваш

има зайци от ония за месо които напарво са си опасни :)))))))


Аз казвам моля и може ли....


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.