Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:36 21.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Южния парк е пълен с кърлежи  
Автор БAPOH БETOH (VOYAGE)
Публикувано27.05.04 09:35



толкова много гадинки не съм виждал. Яко бъка от кърлежи. То страшна работа. Аз си мислях, че поне в него пръскат, ама май не не знам какво чакат и какво трябва да стане за да напръскат. ВНИМАВАЙТЕ!!!

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: Южния парк е пълен с кърлежинови [re: БAPOH БETOH]  
Автор nori (duh-brodnik)
Публикувано27.05.04 13:37



E tova e vurhaVednuj se pribiram s kucheto mi ot razhodka v Jujniq park i mu namerih okolo 10 kurleja i drugq put oshte tolkova i tova v kraq na mart/nachaloto na April

Umirai ot smqh za da jiveesh dulgo!!!!!


Тема Re: Южния парк е пълен с кърлежинови [re: nori]  
Автор БAPOH БETOH (VOYAGE)
Публикувано27.05.04 13:47



Ами дано се сетят скоро да напръскат, иначе лоша раобта. И преди е имало, ама сега яко се вихрят гадините.

YOU TALK TO ME ???


Тема АДСКО Е!!!нови [re: БAPOH БETOH]  
Автор lQ (predator)
Публикувано27.05.04 15:04



и да внимаваме, и да не внимаваме кърлежите си ги има...
уж почнаха да косят, ама не вярвам да напръскат. ако трябва да го чакаме тоя изрод крадлив Софиянски, ще има да си почакаме.
лошото е, че Advantage вече не работи, сложих Virbac, ама тия гадини са некви истински мутанти и не ги лови.
имам две кучета, средно на ден донасят вкъщи по осем кърлежа, така е от два месеца - общо излизат около 340 за този сезон...
ебати !

...хайку за вълци...


Тема Re: АДСКО Е!!!нови [re: lQ]  
Автор БAPOH БETOH (VOYAGE)
Публикувано27.05.04 15:38



не обиждай кмета, ейййй.

Може да си направим ферма за кърлежи.
Вярно си голям ужас. Аз не се бях мяркал из парка близо три седмици и вчера направо се стреснах. Разхождаме се и се чистим, добре че не успя нито един да се забие, че е мъка после.

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: АДСКО Е!!!нови [re: БAPOH БETOH]  
Автор lQ (predator)
Публикувано27.05.04 16:10



лесно ти е на тебе с късокосместите си кучета немаш грижа - ти ги виждаш още като тръгнат да се забиват.
мен питаш ли ме със самоедския косъм как откривам кърлежите? точно никак.

...хайку за вълци...


Тема Re: АДСКО Е!!!нови [re: lQ]  
Автор БAPOH БETOH (VOYAGE)
Публикувано27.05.04 16:25



направо не мога да си представя как се търси кърлеж на куче с дълъг косъм. То понякога едвам се виждат на нашите хем е къс косъма. А бе ужасна работа са кълежите, дано напръскат че ...... НЕ Е ИСТИНАААААААА

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: АДСКО Е!!!нови [re: БAPOH БETOH]  
Автор SPOTMANlAC ()
Публикувано27.05.04 16:45



Чакайте малко, надежда има, но както винаги трябва да бъдат изпохапани и заразени 1000 човека и тогава може и да напръскат. Спокойно. Превантивни мерки? Какво е това? Още никоя майка не се оплакала, че детето й е ухапано от кърлеж, а пък после кучетата ще са виновни, че ги разнасят. А този кучемраз кмета изобщо не го търсете за помощ.



Тема Re: АДСКО Е!!!нови [re: SPOTMANlAC]  
Автор БAPOH БETOH (VOYAGE)
Публикувано27.05.04 17:00



Недей да плюеш кмета. Той какво е виновен. Дреме му на него да не се рахожда из Южния парка та да мисли за тия кърлежи.
Аз пък забрахих, то сега и кмет си нямаме. Сигурно за това не са напръскали. Няма кой да им каже.

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: АДСКО Е!!!нови [re: БAPOH БETOH]  
АвторBamze (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 18:31



Iuznia park go pryskat obiknoveno za 1 iuni vsiaka godina. dano i tazi godina go napryskat!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.