Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 23.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Тема Кучета и котки може, прасета - не може!нови  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано19.11.03 13:05



Някой има ли инфо кои породи прасенца стават за отглеждане като домашни любимци? Някакви линкове, снимки, инфо за условията за отглеждане?

Някой от вас отглеждал ли си е прасенце? Ама не за коледната трапеза... прасенце за гушкане имам предвид



Тема за свиньете!нови [re: Hell]  
Автор @MORlL (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано19.11.03 14:12



породата е THAI-PIG - малки черни пърдящи говедца за по 1000 евро парчето. стават за гушкане. серат като кучетата само навън когато ги научиш. от мен толкова. останалото от www. GOOGLE.com

DUM SPIRO OTPORIL


Тема Re: за свиньете!нови [re: @MORlL]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано20.11.03 18:54



Всички прасета на мезета - Айре.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема ааа, не така :) [re: ASSASSlN-1]  
Автор Hell (слънце с носле)
Публикувано23.11.03 19:01



просто ми трябва малко инфо за един проект, не че ще дам 1000 пари за специална порода черни прасенца.
Честно казано розовите по ме кефят :)))




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.