Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:49 08.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Какво животно гледате ?нови  
Автор Aura E LoricaМодератор (Dalmatian)
Публикувано23.06.03 15:38



Предлагам всеки посетител тук да каже какви животни гледа.Може и да разкаже нещо за тях !

Аз гледам 1 куче - женска далматинка на 7 години и 2 месеца (утре ги навършва).Казва се Съни.Тя е много добра и послушна.Любимите й занимания са да яде и да спи.Ето нейна снимка:



Също така имам и 3 червенобузи костенурки.Те са общо взето на една
възраст - около 3 години, разликата във възрастта им (между всичките 3) е не повече от 7-8 месеца.Имената им са Yaris, Yardley и Yodel.Те са много
дружелюбни.Познават ме и като им давам храната идват в единия край на акмариума и се бутат и катерят по стъклото - за да им дам по-бързо да ядат.После пък се бутат и ядат все едно са на състезание.



Тема Re: Какво животно гледате ?нови [re: Aura E Lorica]  
АвторJeni (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 17:02



Аз имам коте, не знам каква порода е защото е улично и дойде случайно пред вратата на апартамента преди 1г. и 3м., но въпреки че никога не съм си представяла че ще гледам коте, много я обичам и с радост се грижа за нея. Много е кротка и не ми е създавала никакви проблеми до сега, като изключим че падна от прозореца на втория етаж, но си я намерих. Беше много уплашена и мръсна и от тогава като, че ли не обича да ходи на този прозорец.



Тема Re: Какво животно гледате ?нови [re: Jeni]  
Авторiskam (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 17:11



Az imam dakelna 8 i baset na 3 godini.Mnogo sa sladki i lubveobilni.Ako naikoi obi4a tezi dve porosi a i vsi4ki jivotni da se vklu4i vav foruma



Тема Re: Какво животно гледате ?нови [re: Aura E Lorica]  
Автор Britt (Aes Sedai :)))
Публикувано24.06.03 13:13



Име : Санчо (Сънчо или Пънчо)
Възраст : 7 месеца.
Козина : черно бял
Порода: Епаниол Бретон / Френч Британи Спаниел.
Любимо занимание: Да носи предмети, да краде предмети, да яде предмети, да гони пилета и котки и да лови мухи:).





Тема Re: Какво животно гледате ?нови [re: Aura E Lorica]  
АвторMимa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 13:54



Аз пък гледам мъж. Много е кротък и послушен. Само с поглед ме разбира. Любимо занимание - ядене, четене на вестници, слушане на новини



Тема Re: Какво животно гледате ?нови [re: Mимa]  
АвторNlKlTA (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 09:27



Е в такъв случай, сигурно ще изглеждам посредствена и елементарна, отглеждайки куче, но по няколко съществени причини мисля, че си си взела голяма беля на главата.
1 Кучето, извини ме, е по-интелигентно от мъжа.Като същетество с интелигентност и потенциал, липсващ на споменатия по-горе индивид . ( при все, че при "мъжа" евулюционния процес е на светлини години от изходната си точка )
2 Кучето, колкото и нелепо да звучи, е много по-чисто и в материално и в духовно отношение!
3 А в крайна сметка е много по-вярно от "мъжа"


P.S. Няма нищто вечно и само хубаво








Тема ти май не си за тука !нови [re: NlKlTA]  
Автор onion (лютив)
Публикувано27.06.03 11:33



поздрав...
абе ше ме извиняваш , ама няма ли тука феминистки клуб , все пак тези "мисли" са за там, а не за клуб "Домашни любимци" ... въздържах се от по резки слова с цел да се запази добрия тон ... все пак това си е обида нали ...
може пък тези мисли да изхождат от това че просто на теб налитат все такива индивиди за каквито говориш ... не знам помисли малко преди да ръсиш глупостите си на всеослушание мила ... айде със здраве ...
можех да бъда и по рязък ама все пак си дама , което е доста съмнително според мен ..
поздрав...

www.zoo-info.org

Редактирано от onion на 27.06.03 11:34.



Тема Re: ти май не си за тука !нови [re: onion]  
АвторMимa (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 13:22



А така! Добре, че мъж го каза. Ако бях аз, кой знае какво щеше да последва Сега искам да зарадвам моя добър, любящ, всеотдаен половин с истински домашен любимец, ама такъв, че хем да не е коте, хем да не изисква много-много разходи. Костенурките и рибките не се броят, защото не може човек да ги гушка. Лукчо, ти като мъжки представител какво би ме посъветвал да избера?



Тема Re: Какво животно гледате ?нови [re: Aura E Lorica]  
Автор ПOPOФOБ ()
Публикувано27.06.03 13:52



АЗ ОТГЛЕЖДАМ ПОРОВЕ ЗА ОТСТРЕЛ.
В МОМЕНТА ИМАМ ЕДИН МНОГО ЕЛИТЕН ЕКЗЕМПЛЯР.
ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ПОРОВЕТЕ ДЕТ СЕ ВИКА.
МОЖЕТЕ ДА ГО ВИДИТВ НА ПОЛЯНАТА ЗАД МУЗЕЯ "ЗЕМЯТА И ХОРАТА", ПРИДРУЖАВА ГО ЕДИН РОТВАЙЛЕР(ЗА ВСЕКИ СЛУЧАЙ, ДА НЕ ИЗБЯГА)


Порът е животно, гнусно и смрадливо.
Дайте го насам, да го гръмна с бренекето


Тема Re: ти май не си за тука !нови [re: Mимa]  
Автор onion (лютив)
Публикувано27.06.03 15:16



поздрав...
ами аз гледам влечуги общо взето ... има някои които могат да се "гушкат" , например гледам леопардов гекон ... много са готони но не са за всеки тези животни ... щом искаш да го гушкаш вземи си хамстер ....
ако все пак се интересуваш от влечуги обади се , можеш да погледнеш и този сайт който го пише най-отдолу ...
това е от мен , аз съм пристрастен в случая :))
поздрав...

www.zoo-info.org

Редактирано от onion на 27.06.03 15:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.