Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Мутрите избиват домашни любимци!нови [re: _Boby_]  
Автор Spectral (невидима)
Публикувано14.11.03 12:29



Не ми се вярва да съм паднала до неговото ниво,просто правя сръвнение м/у мутра и животно.И въобще не искам да ми се налага да избирам м/у човек/наблягам на думата човек/ и животно, защото няма място за сравнение. Разбира се, че ще избера човека, но едно искам само да кажа- престанете да сравнявате и да избирате между двете, едното няма нищо общо с другото!



Тема Re: Мутрите избиват домашни любимци!нови [re: Бoбo Beлeв]  
Авторza dushata na wivotnite (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 13:06



Shto za gluposti pishesh. Zashto triabva da izbiram? Iskam prosto horata da ne sa tolkova krqvowadni. Mewdu edin krqvowaden chovek i wivotno poznai kakvo shte izbera. Pisna mi da slusham za hora koito troviat kucheta gasiat si fasovete v ochite na gqlqbite i t.n. Spored teb takqv zasluwava li da wivee. O...zabravih spored teb i wivota na nai-goliamata utrepka struva poveche. Ami ako se sblqskash seriozno ti s niakoia takava utrepka...mai shte triabva da si promenish mnenieto, a zashtitniko na bednite i onepravdanite choveshki utrepki.



Тема Re: Мутрите избиват домашни любимци!нови [re: _Boby_]  
АвторZa Boby (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 13:58



Shto za gluposti pishesh. Zashto triabva da izbiram? Iskam prosto horata da ne sa tolkova krqvowadni. Mewdu edin krqvowaden chovek i wivotno poznai kakvo shte izbera. Pisna mi da slusham za hora koito troviat kucheta gasiat si fasovete v ochite na gqlqbite i t.n. Spored teb takqv zasluwava li da wivee. O...zabravih spored teb i wivota na nai-goliamata utrepka struva poveche. Ami ako se sblqskash seriozno ti s niakoia takava utrepka...mai shte triabva da si promenish mnenieto, a zashtitniko na bednite i onepravdanite choveshki utrepki.



Тема Re: Мутрите избиват домашни любимци!нови [re: Spectral]  
Автор _Boby_ (непознат )
Публикувано14.11.03 14:09



Така е, така е, в този отговор вече има смисъл.
Не оспорвам това, че сравнението е неуместно, просто обичам да дърпам лъва за опашката - така си проличават фанатиците. Ти явно не си от тях.



Тема Re: Мутрите избиват домашни любимци!нови [re: Za Boby]  
Автор _Boby_ (непознат )
Публикувано14.11.03 14:13



За съжаление съм се сблъсквал с повече нещастия и несправедливости, отколкото ми се иска изобщо да съществуват. И въпреки това съм запазил човешкото у себе си и не изповядвам старозаветния принцип "Око за око, зъб за зъб". Не приемам издевателствата над животни като нещо нормално, даже напротив. Но за всяко нещо си има подходящи методи и средства и те никога не включват това да отвърнеш на убийството с убийство. Разбираш ли сега какво искам да кажа? Въпросът не опира до това човек да избира между хората и животните, а да се откаже от безкрайно неактуалния вече принцип на сляпото отмъщение.



Тема Re: Мутрите избиват домашни любимци!нови [re: _Boby_]  
Авторideia (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 16:11



Haide da zapochnem s novite metodi pqrvo s wivotnite



Тема Re: Мутрите избиват домашни любимци!нови [re: AZ]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано14.11.03 16:19



Тази тема е супер малоумна.Как въобще можеш да сравняваш човешки живот и този на животно.Какво означава мутри,гадни хора има на всякъде.Ще ти дам пример,мъжкият ми ротвайлер беше прострелян като малък на 5мес. от(мутра) пенсионер на 60 години.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.