Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 08.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Koi ku4eta 6te hodiat v Bratislava?нови  
Авторasking (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 10:09



Interesuva me, znae li niakoy koi ku4eta 6te u4avstvat na Euro Dog Show v Bratislava.



Тема Re: Koi ku4eta 6te hodiat v Bratislava?нови [re: asking]  
Автор JON 3 VOLTA (VOYAGE)
Публикувано01.09.03 12:28



Ami dva dalmatina 6te hodqt sas sigurnost
BAD & MAD SERBIAN SENSATION IN RAUL - moje da se vidi

i
TIMOTHY BROWN by MEDIOLANUM - moje da se vidi

YOU TALK TO ME ???

Тема Re: Koi ku4eta 6te hodiat v Bratislava?нови [re: JON 3 VOLTA]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано01.09.03 14:41



Ivo von Tishevitsa - ротвайлер

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: Koi ku4eta 6te hodiat v Bratislava?нови [re: ASSASSlN-1]  
Авторdedoviq (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 14:57



predpolagam, che i az shte namina, po tova vreme shte sym v austria, stiskam palci na Ivo (eh ako mojeshe da mu smenish imeto :))))))). ako za pyrvi pyt uchastvash imay vpredvid che vsichki dokumenti trqbva da sa ti na 6. Vaksini, snimki...vsichko. ti li shte si si mu handler?



Тема Re: Koi ku4eta 6te hodiat v Bratislava?нови [re: dedoviq]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано01.09.03 15:18



Ако успея да се подготвя ще го водя аз иначе ще потърся водач .всички документи са вече там платено е .сега ще участваме на цац в сърбия .там много ми харесаха кучето и го искат на изложби пък каквото стане .само ако спечелиме нещо да не почне орльо да се бие по гърдичките.че заради него ни мразят нас.

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО


Тема Re: Koi ku4eta 6te hodiat v Bratislava?нови [re: ASSASSlN-1]  
Авторdedoviq (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 16:05



nqma strashno, kato mu teglish maynata na porlyo nikoy nqma da vi mrazi.
toy gledam che na vseoslushanie obqvi che ne mu dreme za vas. E, sega ako pechelite, horata shte se radvat.
Pone az shte se radvam, kakto se radvam na vsqko kuche, koeto pecheli. Osven na porlyovite, ama te negovite nishto ne pechelqt. Imat may edno uchastie v Greece :))))
Uspeh v Serbia, tam horata sa mnogo po-napred ot nas



Тема Re: браво на МОЯ ИВО на батко ТИШЕВЧЕТО!нови [re: dedoviq]  
Автор @MORlL (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано01.09.03 16:44



бе вие двамата що не земете да си спретнете едно хомо - хорце и да мирясате най-накрая а? ... Ivo von TISHEVITSA ШАМПИОН. А ХАПНЕТЕ СЕ СЕГА ОТЗАД И ДВАМАТА.

DUM SPIRO OTPORIL

Редактирано от @MORlL на 01.09.03 16:47.



Тема Re: Koi ku4eta 6te hodiat v Bratislava?нови [re: ASSASSlN-1]  
Автор Pliampalo ()
Публикувано01.09.03 16:52



Успех в Сърбия
А хората не ви мразят вас те не понасят Порил , а понеже той се надува че кучето е негово и за това .....
Даже си мисля че и неговите кучета никой найстина не ги мрази , ама за собствника на кучетата не мога да кажа същото.

Izvinenieto e kato zadnika ,vseki si go ima


Тема Re: браво на МОЯ ИВО на батко ТИШЕВЧЕТО!нови [re: @MORlL]  
Авторdedoviq (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 17:06



aha, mojem da ti spretnem edno horce i da te vrytkame po prashki na vyrtelejka :))))
A kato vsichkite ti kucheta sa champions togava she se hvalish, kogato e samo edno si e zasluga na sobstvenika, typako



Тема Re: Koi ku4eta 6te hodiat v Bratislava? [re: Pliampalo]  
Автор ASSASSlN-1 (носещият дарове)
Публикувано01.09.03 17:21



свинята порльовска си мисли че като ми е продал куче и това куче спечели някъде той има заслуги за това и се тупка по бюста.ама цяла софия да му се изсере в устата няма млъкване.вие не знаете какви мизерии ми правеше.но като започнахме да печелим се сети че имало такова куче.какво означава негово куче.като си купиш от магазина хляб той става твой не на магазина.и на родословието за собственик пише моето име.кучетата не са виновни за нищо за всичко са виновни собствениците.орльо под вода....

ЗА ВСИЧКИ - ПО МНОГО



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.