Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:16 05.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема на МРАЗЕЩИЯ бездомните кучетанови  
Автор @PORlL (gotenoto)
Публикувано01.11.02 12:08



...градът бил твой...как пък не...точно толкова е твой колкото и на всички живеещи в него, с нищо не си по-специален, само дето си от онези дето мрънкат и то от позицията на високоорганизираната материя - ЧОВЕК. Ма човеците и тяхната човещина във високоразвитите общества където няма бездомни кучета (не на последно място защото тези като тебе са на изчезване там) се измерват по любовта им към животните и изобщо всичко лазещо скачащо пускащо слуз и покрито с най-ужасни косми дет да причинят алергии и да донесат чума на такива като теб (хареса ми тва с мазетата и плъховете....направо уби коня с тоя довод)...ти сигурно и детенцето си утре ще плашиш със страшното куче...и те било страх...ми страхувай си се бе пъзльо, тея кучета заради кой мислиш са на улицата, заради кого не спират да се размножават и да разнасят твоите страхове и зарази най-ужасни? Един е отговорът: заради такива безотговорни и страхливи типове като тебе дет са подарили на детенцето си вчера кученце да му се порадва а после щото им омръзнало да му чистят и НА НЕГО АКИТАТА...аре на улицата, или па си отглеждат някоя псевдорасова мастия и щото чули че трябвало да роди поради какви ли не легендарни и странни причини...аре десет кученца в кашонче на улицата...ей това е тъжната история на ТВОЯ град. А знаеш ли кое е най-тъжното? То е че такива като мен страдат двойно заради такива тесногръди спечове като теб. Щото аз НАИСТИНА искам клетите *помиари* да изчезнат от улицата и щото ми е кофти за гъзове като тебе дето не им стават сигурно патенцата или пък ги бият жените им и аре...на бой с врага...кучетата...жалко е и друго, щото явно си с претенции на високоорганизирана мозъчна дейност: много хуманоиди за разлика от теб ПРОУМЯХА че безразборното избиване на бездомните кучета води единствено до увеличаване на тяхната популация....и така драги ми смехурко аз много повече от 12 години следя жалките опити на държавна и общинска администрация да се справи с проблема....истината е че ТАКИВА като тебе нямат ДАЛАВЕРА да НЯМА бездомни кучета, щото те носят много, ма наистина много пари на ПСЕВДОИЗТРЕБИТЕЛИТЕ си...и още нещо: да прощаваш ако нещо съм те обидил, ма нали си ми нежен, аре, нема да те изкормвам собственоръчно, че и за хуманоидния ти наследник ми е жал, нали и той е живинка, нека не гледа такива страхотий...аре.





...гот ми е ма мамоооооу...


Тема abe, lyubveobilnia pich...нови [re: @PORlL]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано01.11.02 17:20



sha mi kajesh li otkade ya sabirate taya zloba sha ma svetnesh li? yavno si obichate samo kuchencata i nishto poveche, a?

imam dva vaprosa (t.e. ednoto e vapros, a drugoto e neshto kato idea po-skoro)

1. kazvash: "безразборното избиване на бездомните кучета..."... a kvo shte kajesh za "nebezrazborno izbivane", t.e. barzo (v srok ot 2 meseca primerno) da se unishtojat VSICHKI bezdomni kucheta (e, ne e zadaljitelno da se ubivat, prosto moje da se zatvoryat v kuchkarnici i takiva kato tebe da troshat greshna para da gi hranyat nyakolko godini)???

2. Predi malko mi hrumna - abe shto ne otidesh na planirania ot devoikata-kuchezashtitnichka miting na 5-ti??? Vse shte namerish nyakoya nejna i krehka dushica da ti obarne vnimanie i da te olabi malko, che gledam neshto mnogo zloba si sabral naposledak??? takmo shte si dopadnete i na intelektualno ravnishte, a moje i kuchenca da si osinovite nyakoi den...

Just a genius




Тема Re: не издържаш на аргументация, а? [re: Blake]  
АвторSammy Friend (Нерегистриран)
Публикувано01.11.02 20:37



тц, тц, тц...
май не можеш да понесеш опоненти - твоа душманин @PORIL няма проблеми с жените, ако беше се навъртал повече в този форум щеше да знаеш, кой е...

не ни продавай краставици, защото всички тук разбираме от животни като за 100 енциклопедии. убиеш ли кучето, ще се появи друго - няма значение откъде - една кучка може да роди за първи път на около 6-7 месеца. да кажем, че има 6 кутрета, опитай се да си представиш колко малко време би било нужно за да се пресъздаде популацията наново.

ходил си на запад, сигурно - как мислиш, че са решили проблема там????



Тема Re: на МРАЗЕЩИЯ бездомните кучетанови [re: @PORlL]  
АвторDiliana (Нерегистриран)
Публикувано01.11.02 23:48



Nai- loshoto na forumite e naprimer, che ne mojesh da chuesh aplodismentite mi za tazi si rech, no te uveriavam che napalno sam saglasna s tvoeto mnenie.



Тема Re: на МРАЗЕЩИЯ бездомните кучетанови [re: @PORlL]  
АвторDiliana (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 00:21



Shte si pozvolia edno malko otklonenie ot temata, za da te popitam(t.k. ostanah s vpechatlenie, che ti hodish po izlojbi i t.n.) imeto Katerina Gencheva ot klub koker shpaniol da ti govori neshto?



Тема Re: на МРАЗЕЩИЯ бездомните кучетанови [re: @PORlL]  
АвторGery (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 14:53



Ami te xorata stavat zlobni imenno ot strax.Ama ne obicham xorata koito se opitvat da vnushat svoia strax na drugite i po tozi nachin da vsiavat bezprichinna panika.Tozi sviat e kolkoto na xorata tolkova i na jivotnite ,samo che s tazi razlika che jivotnite sa napalno bezzashtitni zashtoto dori decata mogat da im prichiniat bolka a te obiknovenno obichat da go praviat.Taka che tezi koito misliat che da se izbivat jivotni opravdano ot gledna tochka za bezopasnost za decata i za opazvane ot bolesti zashto ne reshtat da si vzemat po edno takova kuche i da go gledat taka che da e texen priatel-a ne vrag?A tezi koito jelaiat smarta im iskam da popitam- dali mogat da spiat noshtem ?



Тема Re: abe, lyubveobilnia pich...нови [re: Blake]  
Автор Гpaциoзнa (brilliant flame)
Публикувано02.11.02 17:26



sha mi kajesh li otkade ya sabirate taya zloba sha ma svetnesh li? yavno si obichate samo kuchencata i nishto poveche, a?


Ти си изпаднал във непреодолима заблуда,приятел...
Няма за какво да "те светва" който и да е-то е близко до човешкия акъл...Ти беше споменал,че имаш домашен любимец...и какъв е той,ако не е тайна?
Виж какво ще ти кажа драги мой!Светът е оцелял,защото на хората им е присъща една благородна черта.А именно:ДА СЕ ГРИЖАТ И ЗА ФЛОРАТА И ЗА ФАУНАТА!!!
Ако нямаше животински и растителен свят то и тебе нямаше да те има-всичко се намира в пряка симбиоза.Ако това не ти е известно,вземи почети малко-има купища литература на тази тема...
Прави са и ПРИЯТЕЛКАТА НА САМИ,и ДИЛЯНА,и ГЕРИ,че и аз,че светът не е само за нас-хората...Бъди благосклонен и към останалите живини...
И аз подкрепям всички,че мястото на кучетата не е на улицата,но жестокото им избиване със лопати,пръти,камъни и т.н.,нещо не е много хуманно-не мислиш ли? Разбъркай го малко този закърнял мозък,де!!!
Ако за всеки един проблем се оправяхме със най-крайни методи,докъде щяхме да стигнем,а?
И аз те питам същото:
СПИШ ЛИ СПОКОЙНО ВЕЧЕР?
Ако аз бях на твоето място,кошмарите нямаше да ме напускат...
А,и още нещо: злобата се излива от твоите постинги...Дано не си такъв и спрямо хората!!!



Тема Re: abe, lyubveobilnia pich...нови [re: Blake]  
Автор Bивиaн (неуловима)
Публикувано02.11.02 19:04



Не мога да разбера защо толкова мразиш бездомните кучета. Те не са виновни за това, че са били изхвърлени на улицата от някой неуравновесен, комплексиран човечец. Пък и те не хапят просто ей така. Те хапят с причина, уважаеми мой. Ако го дразниш, много ясно е, че кучето ще те ухапе.
Например какво щеше да направиш ти, ако някой откачен започне да те дърпа, да те щипе и да ти бърка в носа? Естествено е, че ще искаш да го халосаш с тиган по главата, нали? Не ме карай да ти обяснявам за естествените реакции, било то на човек, куче или магаре. Още повече, че светът не е създаден само за хората.
Започна да ми писва да обяснявам, като на бебе в детската градина.




Тема браво побъркахте се веченови [re: Bивиaн]  
Авторlzl (Нерегистриран)
Публикувано03.11.02 14:26



Много хубав пример даваш. Кажи ми само какво ще стане ако някое лудо куче ти скочи без да си му направил нищо....просто ей така.
Знаеш ли какво аз вече не искам престъпниците да влизат в затвора. Смятам че те не са виновни че не могат да си намерят работа или са по-глупави от останлите. Не смятам че са виновни за това че са останали на улицата и са принудени да крадат. Искам равни права за крадците и кучетата. Те не крадат без причина.
Запознай се с броя на хапаните жени и малки деца и ми кажи те ли са виновни с нещо че са нахапани, обезобразени и със страх за цял живот. Те ли са били тези кучета или трябва да живеят като в гората със страх от диви животни.



Тема Re: браво побъркахте се веченови [re: lzl]  
Автор Гpaциoзнa (brilliant flame)
Публикувано03.11.02 18:23



Че кучетата ли са виновни?Като няма кой да се погрижи за тях...Хапят,защото са си патили и от нас,хората и най-вече от децата-те имат садистични наклонности!Ако са прибрани в кучкарници и са нахранени-проблеми едва ли ще има!Но тогава негодуванието ви ще се прехвърли върху домашните кучета!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.