Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:17 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Домашни любимци
*Кратък преглед

Тема Проблемнови  
Автор Ariel (Фенче)
Публикувано10.10.01 19:51



Котаракът ми го няма от два месеца , дали ще се върне ?
И друг път е правил така ама за по-малко време -към четири седмици !




Тема Re: Проблемнови [re: Ariel]  
Автор Casper4e (духче)
Публикувано11.10.01 15:05



Shtom go e pravil i drug put - znachi shte se vurne! Samo dano ne e neshto mnogo surdit...

soy como un fantasma.....


Тема Re: Проблемнови [re: Ariel]  
АвторИKK (Нерегистриран)
Публикувано29.10.01 15:43



Аз не съм оптимистка, дано да греша.
Моят котарак започна да излиза когато стана на година. Две години излизаше - няма как, жевеем на партерен етаж, най-дългото му отсъствие беше към 2 седмици. И точно след третия си рожден ден не се върна. Неотдавна научих, че родителите ми, водени от неприятна миризма, намерили до оградата мъртвото животно. Решили да не ми казват. Все се надявах, да е побягнал след някоя котка. Казаха ми тия дни, решили, че вече е минало достатъчно дълго време. Съсипах се от плач, все едно, че ЗА ВТОрИ ПЪТ ГО ЗАГУбИХ. Толкова ми се искаше да е избягал и от някъде да науча, че е добре - нега го няма, само и само да е жив. Сега ме утешават, че може би не е бил той, че животното било изсъхнало, цветът на козината не си личал... Вече половин година страдам, и сега, като говоря за това, отново се разплаках. Куче ли го е сдавило, човек ли го е ударил лошо, какво ли е станало? И само като си помисля, че се е опитвал да се прибере и не е могъл да мине оградата, която никога не му е била проблем... Не мога да го понеса... Прощавай, че ти разказвам това, дано твоят котарак се върне.



Тема Re: Проблемнови [re: ИKK]  
Автор Ariel (Фенче)
Публикувано31.10.01 22:03



Po edno vreme , moqt kotarak (kato beshe 1 god.) go bqha davili s nafta , no ojivq , slava bogu !



Тема Re: Проблемнови [re: Ariel]  
АвторlKK (Нерегистриран)
Публикувано02.11.01 01:44



В нашия квартал един човек, който гледа цветя на двора си, замерва котките с камъни, защото му ровели из градината. Наистина, хубави са му цветята, ама да си направи една хубава ограда от мрежа, да не му ровят! Котаракът ми, горкичкият, веднъж се прибра на три крака, държеше си предната лапичка във въздуха, като кученце (до момента не бях виждала котка на три крака). Вярно, за 4-5 дни му мина, но може ли животно, друг котарак с който евентуално да се е сбил, да причини такава травма? Те, котараците, се дращят, не се удрят, нали? Друг път се прибра с КРЪГЛА рано зад ухото, колкото 20 ст монета - мисля си, това може ли да бъде одрано: по-голям правилен кръг ожулен, и още един по-вдлъбнат, като ядро на първия, и кръв. Уф, че описание, б-р-р-р... Ама хората наистина са от животните най-големите животни. Ама хайде да не обиждаме животните!



Тема Re: Проблем [re: lKK]  
Автор Ariel (Фенче)
Публикувано02.11.01 13:01



imash li icq da si pogovorim ?



Тема Re: Проблемнови [re: Ariel]  
АвторИKK (Нерегистриран)
Публикувано02.11.01 23:28



Изпращам ти го по електронната поща.



Тема Re: Проблемнови [re: Ariel]  
Автор SunnyRay (съчувствуващ)
Публикувано21.11.01 15:40



Съпричастни сме. Върна ли се котаракът ти?
Ако не е, бързо си вземи нов от същата боя, това помага, наистина.



Тема Re: Проблемнови [re: SunnyRay]  
Автор Ariel (Фенче)
Публикувано22.11.01 20:07



ne se vyrna za jalost



Тема Re: Проблемнови [re: Ariel]  
Автор Tzvety_1 (непознат )
Публикувано02.12.01 11:18



spolo,ne se gore6ti 4ak tolkova -kato mu dotriabva 6te se varne




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.