Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:12 25.04.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема РАБОТА ЗА МЕН  
Авторspelio (Нерегистриран)
Публикувано28.12.04 23:08



Здравейте,това лято искарах курс,гледам всеки ден в София момчета -колеги работят по фасадите,може ли някой да ме насочи към такава фирма и знае ли някой колко плащат.



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: spelio]  
Автор vtrendy ()
Публикувано30.12.04 15:07



еееех, те го учат пещерняк да става, той тръгнал хляба да им взима, ееееех





Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: vtrendy]  
Авторda da (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 18:03



Няма лошо щом може,внимавай че повечето фирми обещават и после не изпълняват,имам предвид възнаграждението.Аз съм бачкал в две такива но няма да им кажа името щото да не им правя реклама-ГОЛЕМИ ГАДОВЕ !!! ,много се фукат и претендират а не могат даже на клиента да обяснят елементарни въпроси,-говоря за топло изолациите.Сега си бачкам сам,ама като гледам има една фирма дето е доста сериозна и от колеги дето бачкат там чувам са доволни, че мога да забягна на там.Още не знам как се казва само знам че е от провинцията,ако ставам мога да ви пиша ама ще стане чак април.Сам е по трудно,и клиенти малко трудно си намирам.Пък и чувам че ще сертифицират тази дейност,някакви лицензи,сертификати демек много пари ще трябват-видяха че в тая работа има хляб и хоп пак големите риби ще лапат .



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: da da]  
Автордъpвeния (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 11:56



Ако става въпрос за фирма ДЪГЛАС не съм съгласен щото и аз бачках към нея ама дава много малко кинти сръвнение с АЛПРЕМОНТ :ДЪГЛАС дава 6 лв-кв. метар а АЛПРЕМОНТ дава 10 лв кв.м.,пък ако ти харесва опитай само че това не се учи като на курс а със време .А и най важно което щях да забравя на повечето фирми телефоните са изписани с големи цифри на фасадите върху самите изолации .Така че звънни и попитай.



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: дъpвeния]  
Авторda da (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 14:19



Благодаря на "дървения" за предложенията и още нещо:
До колкото разбрах Алпремонта не поема ли храна,спане и инвентар.Така ли беше към "ДЪГЛАС" ? , и как мога да се свържа с тях,сериозни ли са ?.



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: da da]  
Автордъpвeния (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 15:01



Значи Динко поема спането и храната на хората които не са от София а за другите нищо,даже за нас които не сме от София като дойдем ни оставя пари за трамвай и толкос а дневните ти стигат колкото да не пукнеш от глад,за капак на всичко и те менти с квадратите накрая, абе с две думи те ебава както си иска,при положение че взема на квадрат по 45-50 лв. а на теб дава 6 това си е мизерия.Дано през новата година си намериш ПО-ДОБРАТА ФИРМА.



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: дъpвeния]  
Авторfredi (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 15:44



Абе аз съм бачкал кам тая фирма преди 2 години някъде,имаше две момчета от фирмата боядисваха бая в Любимец не им знам имената ама бяха доволни, а ние бяхме в ТЕЦ 2 ,бая работа имаше и да не си кривя душата плащаха дного добре,след това бях в чужбина и незнам какво е ставало,чувам че имат доста работа в софия,но да знаете шефа като види че някой си търси работа сам и го реже доста!аз лично и момчета с мен бяхме много доволни вкл. и от отношението към нас. дайте някакви координати ако има някой за фирмата.



Тема Re: РАБОТА ЗА МЕНнови [re: fredi]  
Авторangel (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 16:14



Абе човек като ви гледа работата и туй дето ви го дават е много !!!



Тема КООРДИНАТИнови [re: spelio]  
Авторmitak (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 16:32



ЕТО ВИ КООРДИНАТИ
www.douglas2.narod.ru
ВИЖ И ТУК
http://douglasrabota.narod.ru/




САМО ЛЕВСКИ !!!



Тема Re: КООРДИНАТИнови [re: mitak]  
Авторaadd (Нерегистриран)
Публикувано02.01.05 17:38



Свързах се с шефовете на фирма "ДЪГЛАС",
Доста сериозна фирма, за изолации плащат по 10-12 лв./м2 или по 7 - 8 лв.м2 като включват: спане в хотел+храна + граждански договор+транспорт и т.н.
Един познат е работил там и е много доволен работят до като даде време -края на ноември и почват началото на април.Ангажиран е целия сезон.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.