Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 25.04.24 
Спорт
   >> Пещерно дело
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема уважавам ви аз пещерняците  
Автор Чepвeнaтa Apмия (Червенотвсекъде)
Публикувано15.01.03 23:31



отидете ми в оная ми ти пещера и извадите водката с джойна и като ми се надрусате и после цела нощ ми хвърчите по сталактите и сталагмитите ! Бааа му мамата а ?

Червеното завзема света!


Тема Re: уважавам ви аз пещерняцитенови [re: Чepвeнaтa Apмия]  
Автор Cънчo (минаващ)
Публикувано16.01.03 14:14



Беше късна есен.Тъжни северни облаци се стелеха ниско над полето,сякаш искаха да го прихлупят.Тишината на този мрачен следобед бе нарушавана тук-таме от някое ято врани,които винаги имаха какво да си кажат.
Андрешко седеше на капрата и унило гледаше в двата коня,които неохотно пристъпяха в гъстата кал.Не беше в настроение-сутринта отиде в данъчното да погасява такса смет и попадна на един стар познат.Така го одрусаха,че се налагаше да ипотекира къщицата си.Жена му пак лежеше болна,а щерка му скачаше от седянка на седянка.Синът му Кирчо завчера понечил да напие стомната на Митра Патравата,а тя го хласнала с нея по устата и сега момчето вече и кариеси си няма.Унесен така в безрадостност,за малко да не види двамата младежи,които го стопираха иззад завоя.Широка душа имаше Андрешко и въпреки неволите си бе винаги отзивчив.Пък едното от момчетата приличаше на Кирчо отпреди инцидента.
-Ще стигнем рано момчета-по видело ще стигнем.
-Благодаря,чичо-казаха те и се умълчаха.
-Та вие по каква работа така насам?
-Пещерняци сме,чичо.Ще посетим Темната дупка до Райчов вир.
Андрешко машинално кимна и отново потъна в умисъл.Но постепенно до съзнанието му дойдоха чутите преди малко думи и това го ядоса.”Хм,пещерняци!!!Пак ще се друсат и ще хвърчат по сталактитите,а после ще излезнат от пещерата в полунощ и този път може моето прасе да изнасилят.”Макар външно да изглеждаше спокоен,в него забушува гняв. Дръпна изведнъж юздите и конете послушно спряха.Отиде при тях,взе да ги обикаля,а до двамата му спътници достигаше угриженото му цъкане.
-Ейй,как баш сега бе…пу,мамка му…ще прощавате,момчета,ама левият кон пукнал гърне и губи мощност,а на десния карданът му приплъзва.Ще трябва да слезете и да ме изчакате,аз ей сегинка…само ще прескоча до стенда на бай Марин и се връщам.
Пещерняците послушно слязоха и доверчиво приседнаха на раниците си.А на Андрешко чак му си припя от радост-не беше загубил форма.В миг забрави своите неволи,светът отново бе онова прекрасно място,в което се превръщаше след три ракии.Той шибна бодро конете и те го отнесоха нататък,далеч от поредния пристъп на цивилизация.”Ще има да чакате,да чакате”-мислеше си той в дива наслада,защото беше сигурен,че по –скоро камила ще мине през иглено ухо,нежели пещерняк пеша да тръгне.




Тема Re: уважавам ви аз пещерняцитенови [re: Cънчo]  
АвторTypиcтyнrep (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 18:42



Бира! (не са сложили такава картинка)



Тема Re: уважавам ви аз пещерняцитенови [re: Typиcтyнrep]  
Автор Cънчo (минаващ)
Публикувано19.01.03 19:59







Тема Re: уважавам ви аз пещерняцитенови [re: Typиcтyнrep]  
Автор Cънчo (минаващ)
Публикувано20.01.03 08:42







Тема Re: уважавам ви аз пещерняцитенови [re: Cънчo]  
Автор vtrendy ()
Публикувано21.01.03 09:34



както винаги успяваш да отговориш по подобаваш начин, а освен това да ми оправиш настроението за цял ден



Тема Re: уважавам ви аз пещерняцитенови [re: vtrendy]  
Автор Cънчo (минаващ)
Публикувано22.01.03 08:15







Тема Uvajam vi az zagubeniacite (i vii ste hora)нови [re: Чepвeнaтa Apмия]  
Авторprilepa (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 21:53



Slushai kvo ve travestit, pishe se djoint a ne djoina i ne cela a cqla parvo se nau4i da pishesh i posle publikuvai mnenia ,4e samo se izlagash i zvu4ish kato nedonoseno puber4e kakvoto iavno si i . Ako za teb tova e osnovnoto prekarvane pri vlizane v peshtera ne otajdeshtviavai s nego vsi4ki peshterniaci , 4e mi pisna ot kompleksari kato teb deto gledat da privli4at po tozi na4in vnimanie .Are da si izpiesh mliakoto i da si liagash i da se pazish ot tia s "djoina " ,4e maika ti shte ti se kara .



Тема Re: уважавам ви аз пещерняцитенови [re: Чepвeнaтa Apмия]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано06.01.21 19:11



а пък това е новата ми страница в профила.



[suggestopedia movie / сугестопедия филм:

подпис:





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.