Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 18.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема критерии за по-висока заплата  
Авторyчитeлka (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 09:38



Аз съм учителка. Заплатата ми е смешна. Не се оплаквам, това си е мой избор. Но.... от както се помня уча, доучвам, повишавам квалификацията си . За всяка квалификация получавам м/у 3 и 9 лв. Сего МОН реши да стимулира "добрите учители". Снощи гледах т.н. "критерии". І-ви- как поднася уч.материял?!!! Супер, работа по "програми"......! Тези критерии ме ужасиха! Кой обективно ще ми каже дали "поднасям добре материала"- ами този, на когото съм симпатична!!!!!Средствата ще се отпускат към перо"поддръжка на заведението" ха-ха-ха! Нали се сещате, че те ще потънат! Тази недомислица е по-скоро УНИЖЕНИЕ!



Тема Re: критерии за по-висока заплатанови [re: yчитeлka]  
Авторнaнaн (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 00:39



Как да не се оплакваш като всъщност точно това правиш.
Не знам за какво ревете като нито като годишни часове работите достатъчно, нито предлагате качество на работата си.
Много крайно време е да разберете че зад добрата заплата стои здраво бачкане.



Тема Re: критерии за по-висока заплатанови [re: нaнaн]  
Авторyчитeлka (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 09:38



Защо винаги когато бъде зададен професионален въпрос, отговор дават само такива зевзеци, които могат само да обиждат.
Много ми е интересно какво разбираш под"яко бачкане"?! Да чукаш камъни в мината?! Явно нямаш НИКАКВА представа от интелектуален труд! Хайде да се опиташ да прекараш 6 часа с 32 деца на 3-7 години! Не, това не е яко бачкане.
.......и явно не си на ясно, не се оплаквам, аз си обичам професията.Исках професионално мнение относно проекто критериите на МОН!!!!



Тема Re: критерии за по-висока заплатанови [re: yчитeлka]  
Авторнaнaн (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 17:10



Очевидно интелектът за който претендираш не ти достида за да разбереш че не е тук мястото да чакаш подобно мнение.
Не се оплаквам, това си е мой избор. Но....
Виж какво драга учителко, това си е оплакване. Явно знанията ти по психология са незначителни, щом отричаш очевадното.
Ясно що за педсгог си щом ти липсват елементарни познания по псих. на личноста.





Тема Re: критерии за по-висока заплатанови [re: нaнaн]  
Автордpyra yчитeлka (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 01:19



първо - въпросната учителка допуска правописни грешки; второ - този,който й отговаря, допуска още повече правописни грешки; трето - ясно е, по въпроса за учителските заплати не може да се получи отговор тук; и четвърто - за качеството на преподаване е важно да са качествени двете страни, защото обучението е двустранен процес! Нещо повече: не винаги качеството зависи само от този, който работи, а и от тези, които подават схемите за тази работа! Така че да се обвинява само едната страна - е безпредметно, а изобщо да се обвинява е безпредметно, защото проблемите се решават с обсъждане и отчитане на спецификата на деликатната материя, с която се работи!





Тема Re: критерии за по-висока заплатанови [re: yчитeлka]  
Авторnanan (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 23:36



Толкова много ми си искаше да се заяждам с тази даскалица, даже имах стратегия за заяждане, но.....как бих могъл като така ми допадна другата? За всичко си права. Поклон....

.



Тема Re: от учителка за учителканови [re: дpyra yчитeлka]  
Авторyчитeлka (Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 12:22



Их, бе, значи! Типична ми колежке! Представям си те, как с червен молив в ръка четеш и "проверяваш..."мненията, като домашно на второкласник! Само дето не си написала и оценки!
Във форума човек може да си пише както иска! Зададох въпрос и ако искаш, можеш просто да отговориш: какви критерии би трябвало да се фиксират, според които учителската заплата да расте/или обратно/? Просто си кажи мнението на професионалист!



Тема Re: от учителка за учителканови [re: yчитeлka]  
Авторy (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 00:45



Абе жена, много си простичка.
Какви даскали учат децата ни?......





Тема Re: от учителка за учителканови [re: y]  
Авторyyyyyy (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 15:08



Явно твоите даскали са били доста прости!



Тема Re: критерии за по-висока заплатанови [re: nanan]  
Авторpopo (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 14:27



О,небеса!Явно на всеки форум му е вроден "синдрома на лошото отношение".Освен да влизате в пререкания със съфорумците си,друго знаете ли?Тука май си избивате комплексите и нервите натрупани на работното място или у дома...Мислите ли,че всички са длъжни да ви търпят и да се съобразяват с вас...,ама май не мислите!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.