Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 24.04.24 
Хуманитарни науки
   >> Педагогика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Проявете интерес....нови  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 18:13



към нещо отвъд всякакви теории и учения.
Нещо чисто ПРАКТИЧНО!

The Prem Rawat Fondation – Фондацията на Прем Рауат

Корица:
Мирът идва, когато започнем да гледаме навътре


стр.1


Добре дошли

Фондацията “Prem Rawat” (“Прем Рауат”) е посветена на представянето и разпространението на лекциите, беседите, изкуство, музика и публичните изяви на Прем Рауат.

Прем Рават говори за сърцето на всеки индивид, за възможността да узнае вътрешния мир и задоволеност. Той е бил канен да прави конференции пред повече от 4.5 милиона хора в повече от 50 страни.

Фондацията произвежда и публикува разнообразна поредица от информационни материали, за да представи посланието на Прем Рауат на широк спектър от публика от всички култури. Неговото послание е преведено на повече от 60 езика и е направено достъпно в повече от 80 страни.

Фондацията сътрудничи и с други организации, чийто благотворителни, социални, или филантропни програми и цели се съгласуват с посланието на Прем Рауат за мир.

Усилията на фондацията се финансират благодарение на щедростта на почитатели, които ценят дейността му. За нас е голямо удоволствие да съдействуваме това извънредно послание да стигне до хората по света.

Линда Паскотто
/ Президент/



стр.2

Във всяко човешко същество се случва нещо чудесно. Във всеки човек има една висша красота. Във всяко човешко същество има мир, радост, чувството на сърцето.

Аз предлагам вдъхновение на хората, напомняйки им за красотата на съществуванието. Аз им напомням, че живота сам по себе си е подарък.Окуражавам хората да отворят прозорците на разбирането, за да бъдат изпълнени. Аз виждам всяко човешко същество като цялостно/завършено същество. Вътре във всекиго блести едно слънце – толкова ярко, че може да разпръсне мрака.

Не предлагам никакви разрешения на световните проблеми. Аз нямам такива. Това, което аз предлагам е твърдението, че във всяка личност съществува едно място, където може да се открие мирът. Това е посланието, от което аз чувствувам, че светът отчаяно има нужда.

Моето послание нито е ново, нито старо. То е извън времето. Мирът, покоят и задоволството, които хората търсят е вътре в нас. Те са били, са и винаги ще бъдат там. Сега е момента да се обърнем навътре. И аз не предлагам просто думи, аз предлагам Познанието - т.е. един практичен начин за усещане/почувствуване на щастието, което вече се намира вътре в нас.

Това, което предлагам е просто един подарък от едно човешко същество на друго. Искам да направя тази възможност достъпна на хората. И повече от това – на тези, които са отворени и искат да навлязат по-дълбоко в посланието искам да им помогна и занапред с всичко, което мога.

Ето за какво бе създадена “Фондация Прем Рауат”. Имам надеждата, че с помощта на моите усилия и поддръжката на Фондацията, това послание ще може да достигне тези хора по света, които имат жаждата да се насладят на това, което е най-доброто в този живот.



стр.3

Един разговор с Прем Рауат

Може ли да ни разкажете за своята мисия?
Аз пътувам доста. Срещам се с хора лице в лице и им представям една възможност – това, че вътре в тях има мир и покой, един източник/ ресурс, който може наистина да изпълни тяхния живот ако започнат да черпят от него. Аз им представям възможността за един по-пълен, по-балансиран живот и за едно изживяване на радост, която хората търсят отвън.
Аз питам хората да преценят 3 въпроса:
Първият е: “ Има ли нещо повече в мен от това, за което съм знаел до сега, че го има?” Защото вътре в нас има нещо чудесно. Там има един необикновен мир и покой, които очакват да бъдат открити. Дори, когато започнем да разбираме, че отвъд всички неща, които са се случили в нашия живот съществува нещо повече – това е първата стъпка.
Вторият въпрос е: “Не съм ли аз по-важен от сбора на моите успехи и неуспехи, по-важен от ролите, които играя в моя живот?”
Веднаж разбрали, че нашето съществувание е важно, че макар да играем различни роли, ние не сме тези роли – нещо започва да се променя. Ако можем да приемем красотата, която е вътре в нас и че ние сме по-важни от сбора на нашите успехи и неуспехи – тогава ние сме готови за следващата стъпка.
Третият въпрос е: “ Искам ли да бъда изпълнен/задоволен/?”
Ако отговорът на тези 3 въпроса е “да” – тогава аз мога да ви помогна. Това правя аз. За тези, които имат куража, за тези които са решили да предприемат пътешествието – аз съм тук за да им осигуря всичко необходимо, и да направя за тях това пътешествие възможно най-приятно.

За какъв вид мир и покой говорите?
Мирът е едно от тези неща, за които въпреки, че имаме дума за него, е всъщност повече в едно чувство отколкото в думата. Мирът не е необходим на ума, но е нужен на сърцето.Умът и интелектът не могат да схванат какво е мирът и покоят. Мирът е едно чувство за вътрешно задоволство и простота.

стр.4

Ако мирът може да се намери отвътре, винаги ли е там?
Има такъв мир, който е преходен/краткотраен/ по своята природа. И ако се случи да намериш този вид мир, недей очаква да остане завинаги. Това не е възможно, той е временен. Но съществува един такъв вид мир, който не е временен. Този мир продължава цял живот. Той не се колебае нагоре-надолу и е винаги там. Ако имаш една лодка – все едно да имаш един прекъсвач на нея, който може да изключва бурите.

Имаме ли вродена нужда за мир и покой?
Желанието да се чувствуваме задоволени, да изживяваме вътрешно чувство за мир е вродено и първично. Това е чувство. Откакто съществуват езиците, човекът се е опитвал да опише това чувство. Той го е наричал “мир” и това не е била достатъчно добра дума, нито “спокойствие” или “покой” или “ведрост” или “любов” или “радост” са точните думи. Това е мощта на една вътрешна фундаментална жажда, на едно първично търсене. Силата, мощта.


стр.5

Силата – мощта. Някой ме попита напоследък: “ Каква е разликата между желанието и жаждата?”. От едно желание някой може да ни разубеди, но не е възможно някой да ни разубеди от жаждата, защото тя трябва да бъде задоволена. Това е жаждата за истинска вода. Нужно е да я осъзнаем и не само да я осъзнаем, а и да и се отдадем, защото не можем да се преборим с нея. Това, което можем да направим е да и позволим да дойде и да я абсорбираме.
Ние можем да бъдем погълнати напълно от мира. Абсорбирани. Да се слеем с тази радост до такава степен, че да станем неразделни с нея.

Как помагате Вие на хората да намерят мира?
Аз предлагам на хората един практичен начин да се отправят вътре в себе си и да намерят там този мир. Това не е философия. То е един подарък. Той не може да се купи нито продава. Аз не казвам, че съм пророк или че съм тоя или оня. Но ако ти искаш да постигнеш мир в своето сърце, ако искаш радост в сърцето си, аз ти предлагам един инструмент за влизане вътре в себе си, да се свържеш и да изпиташ. Аз имам способността и тази привилегия, да мога да предложа на хората тази възможност да почувствуват спокойствие, радост и мир. И всяко човешко същество e способно да може да почувствува този мир. Аз казвам на хората, че ако те търсят мир и спокойствие, единственото място, където могат да ги намерят е вътре в тях. За отиването в това “вътре” аз мога да помогна. Аз се опитвам да ги вдъхновявам да търсят собствената си жажда. Някога, когато си бил много, много малък ти си дал на себе си едно обещание: “Аз ще бъда щастлив, доволен и изпълнен !” И може би е време да се върнеш към това обещание и да решиш: “Да, аз искам щастие в моето съществувание, в моят живот аз искам да бъда изпълнен!”
И ако има хора, които искат нещо такова – аз мога да им помогна.
Моят начин за помагане се състои преди всичко в това, че допринасям да намерят вътре в тях тази жажда за щастие, за радост. И когато човек я намери в себе си, следващата крачка е да слуша. Да слуша своето вътрешно същество, да слуша думите ми и тогава да премине на пътя за откриване на себе си, един път който води към Познанието.


следва……



Тема Re: Проявете интерес....нови [re: eдин]  
АвторБoжидap (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 19:36





Ей един,ти име нямаш ли си?
Що така анонимно,ако не е измама и лъжи?
Като по живково време,анонимни доносчета,от доброжелатели.
Доброжелатели хе,хе.И ти като тях.
За милиони говориш,а си анонимен.Защо ли?
Старите номера в нова опаковка.
РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАДЕЙ.
СЛОЖИ ЕДНА ЛЪЖА МЕЖДУ ДВЕ ИСТИНИ И ТЯ СТАВА ИСТИНА.
Да ама не,вече.
Кой и какъв е този прем рауат,че ще ми раздава подаръци?
Живота не е подарак,той е даденост.
Твоя живог подарен ли е?
Неговия живот подарен ли е?
Стига просташки лъжи.
И като му внушаваш на човек,че му подаряваш,после ще му искаш това,след което онова.
ЗАЩО ИСКАШ ДА ВЗЕМЕШ ТОВА,КОЕТО НЕ Е ЗА ТЕБЕ?
Навсякаде мир се чете.
Колко войни са започнали с думата мир,а Оро?

Пак ще те питам.
Защо не ти помогне,този твой учител да си изчистиш прилепналостите да си
вечно подиграван,бъзикан,унижаван,трит.
Е,как тогова ще убедиш,някой да му повярва?



Тема Re: Проявете интерес....нови [re: eдин]  
Автор anjelka (oceansoul)
Публикувано06.09.03 22:06



Чувала съм за този Прем Рауат ,ама много изкуствено ми изглежда всичко ,което казва ...И оро ги прави тези номера ,като нарича този индивид свой учител ....
Комерсиализмът залива ........дори и по този начин

Говори ми ...с глас ,взет назаем от Тишината.


Тема Re: Проявете интерес....нови [re: eдин]  
Автор ssonia (амазонка 0,1)
Публикувано06.09.03 22:14



Твърде много употребява думата "аз" този елемент, това ми стига



Тема Re: Проявете интерес....нови [re: eдин]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано06.09.03 23:11



50 години комунизъм ни стигат.



Тема Re: Проявете интерес....нови [re: eдин]  
Автор зyмyнr (сссссс)
Публикувано06.09.03 23:24



oрo, айде стiga be!



Тема Re: Проявете интерес....нови [re: eдин]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 23:48



продължение......

стр.6


Може ли външния мир да донесе вътрешен мир?
Мирът не може да съществува в общества и колективи – хората го имат,само като индивиди. Аз говоря за вътрешния мир, не за този отвън. Трябва да се направи избор. Избор, който се състои в желанието за пълно щастие в своя живот. Ние рано или късно трябва да вземем това решение и то трябва да е съвсем ясно:
“ Аз искам мир! Аз искам да бъда щастлив! Аз искам да бъда свободен! Аз искам това фундаментално щастие, което никога не се променя! “ Много хора мислят, че мирът ще дойде, когато постигнат контрол над всеки елемент в живота им. Това не може да се случи, защото никой не е в състояние да разбере и контролира всичко. Единственото, което можем да направим е да потърсим мира вътре в нас. Ако сме в мир със самите себе си, тогава ще го постигнем независимо от това какви войни се водят отвън.


Постигането на вътрешния мир съвместимо ли е със светски успех
А защо не, аз не виждам конфликт в това. Успехът е отвън, мирът отвътре. В това не трябва да съществува конфликт.

стр.7


Задоволството от един успешен бизнес или кариера ще се проявява отвън. Обаче, простотата и радостта, които са целта на нашето търсене, ще трябва да търсим отвътре, във вътрешния ни свят. Ние можем да се чувствуваме горди от постиженията ни във външния свят, но ако търсим радост, мир, простота – те обитават в нас. Ние правим планове в нашия живот: “Аз ще стана богат и щастлив!” и все пак едва ли поглеждаме своя живот и казваме: “Може би аз не намирам мирът, който търся, защото не търся, там където трябва да го търся....” Когато някой наистина започне да търси този мир и щастие, аз мога да му помогна.

Дали ние сме сътворени да пребъдваме в мир?
99% от нашите усилия отиват в създаване на смут и бъркотии. Но във всяка буря центъра е най-спокоен. Във всички бури, центъра е винаги неподвижен. В нашия живот мирът трябва да владее. Това е нещо много фундаментално. Малки облаци могат да идват и си отиват. Обаче нормалното за всяко човешко същество не са бурите, а спокойствието. Нормалното е мира и щастието. Нормалното трябва да бъде яснотата.

Когато човек намери вътрешния мир, това оказва ли положително влияние върху другите хора?
Когато един човек се чувствува по-цялостен, повече в хармония с вътрешния си свят, влиянието върху другите е винаги положително.Въздействието навън е наистина една проява на това, което става отвътре. Когато човекът има отвътре тази хармония и мир, излъчването е много позитивно. То е много приятно и много просто.

Разкажете ни повече.
Възможно е да бъдеш изпълнен, да си в мир отвътре. Възможно е да разбереш стойността на всеки момент, да узнаеш за копнежа за живот. Възможно е да превърнеш болката в признателност, съмнението в сигурност. Възможно е да се чувствуваме изпълнени с радост в нашия живот. Ние можем да се събудим за тази възможност. Когато чувствуваш живота си пълен, когато дъхът не е отишъл на вятъра, добрината започва да се проявява. Добрината е сърце ликуващо от радост. Ето кога мирът идва в нашия живот. Ето кога ние започваме да намираме разрешението на нашите проблеми. И не че проблемите ни са решени, но това, че сме намерили отвътре една простота е......величествено.

стр.8

Най-често задавани въпроси

На мен ми харесва посланието на Прем Рауат
Какво повече мога да сторя?

Следващата стъпка е да задълбочиш твоето разбиране на неговото послание. Има материали на разположение, които ще ти помогнат да го сториш. При някои хора този интерес расте до там, че те искат да научат техниките, които Прем Рауат предлага за намиране на мира отвътре.

Ако вече съм заинтересуван да получа техниките, каква е следващата крачка?
За целта се изисква определен период за подготовка.Този подготвителен процес не е академичен – с начало и край, но включва всеки човек да направи своето собствено вътрешно пътуване към откриването. Затова продължителността на този период варира от човек до човек позволявайки на всеки да се учи да върви напред със своя собствена скорост.

Какво включва този период на подготовка?
Човек открива и узнава своята собствена жажда за изпълненост и прави искрен избор да прилага този метод за задоволяването и.

Каква е ролята на Прем Рауат?
Той представя възможността за намиране на мира отвътре и предлага един практичен начин за това, както и постоянно вдъхновение и ръководене.

Трябва ли по някакъв начин да си променя начина на живот ако избера да се посветя на това?
Познанието е напълно независимо от начина на живот на човека.

Трябва ли да стана член на някаква организация?
Практикуването на Познанието е едно лично индивидуално пътуване. Но макар, че тук няма групи и организации на които да станеш член, много хора решават да подпомагат Прем Рауат в усилията му да направи това послание достъпно за целия свят.

Това има ли нещо общо с религиите?
Познанието е независимо от религиите и все пак е съвместимо с всяка една от тях. То просто позволява на хората да се свържат с вътрешния извор на изпълненост.

стр.9


Дали това е една философия или духовен път?
Прем Рауат предлага един практичен начин за изживяване на мира отвътре. Не е свързан с никаква философия, вярвания или духовни пътища.

Ще се изисква ли нещо от мен ако реша да продължа с това?
Единственото, което се изисква от хората решили да следват Познанието е да научават повече за посланието и това, което предлага, да развиват своето собствено разбиране и решават сами за себе си дали това е нещото, с което те наистина искат да се занимават.

Дали се изисква ежедневно практикуване?
За да се пожънат плодовете на Познанието е нужен сериозен ангажимент и продължително усилие. Препоръчително е тези, които са научили техниките да ги практикуват поне 1 час всеки ден и да продължават да растат в тяхното разбиране на това, което е предложено.

Познанието разрешение ли е на личните проблеми?
То не отстранява проблемите. То помага на човека да отиде вътре и да намери мира.

Как може да ми бъдат показани техниките?
Техниките се показват безплатно. За тези, които се интересуват да ги получат се организират сесии периодично на всеки континент, където се показват техниките. Техниките са лесни за практикуване и могат да се научат от всеки.

Ако бих поискал да говоря на някого за всичко това, какво да направя?
Сайта www.contact-info.net осигурява тел. номера за информация в много страни, където по-нататъшна справка може да се направи.


стр.10

Как се финансира всичко това?
Разпространението и пропагандирането на посланието на Прем Рауат изцяло се издържа от доброволните дарения на хората, които ценят това послание и искат да помогнат то да стане достъпно за другите. Прем Рауат не получава каквата и да било компенсация за своята работа. Като частен инвеститор, той поддържа себе си и семейството си чрез независими от мисията му доходи.

Как бих могъл да поддържам усилията на фондацията на Прем Рауат?
Дейността на фондацията преди всичко е поддържана от постоянната щедрост на признателни индивиди. Всеки, който иска може да предложи финансова поддръжка на фондацията на Прем Рауат
( Prem Rawat Fondation), която не преследва никакви финансови цели и е една публично поддържана от благотворителност образователна организация. Даренията от САЩ са освободени от данъци, съгласно с действуващите закони. За повече информация посетете сайта: www.tprf.org или ни изпратете e mail на адрес: info@tprf.org


Какво казват хората
/ лични изказвания/


Прем Рауат ми помогна да узная, че съществува нещо толкова просто и все пак толкова дълбоко в това да си жив. Той ми помогна да се докосна до моята жажда. Когато чувствувам тази красива и изтънчена жажда, в мен се събужда страст.....да се слея с това, което наистина е ценно за мен. Върховното за мен е да слушам Прем Рауат да говори на тази тема. Той говори за моето сърце. Аз се надявам той да стане още по-популярен,за да могат още много други хора да се възползуват от това изживяване, което имам аз.
Кай М. Австралия

От години познавам Прем Рауат. Това, което най-много ме привлича е неговото чувство за хумор и желанието да развенчава митовете. Неговите вглъбени наблюдения върху смисъла на живота ме просветлиха и...........Над всичко това практикуването на техниките на Познанието, които той ми показа, ми дадоха способността да намеря почивка и наслаждение по един прост начин, без привързаности.
Деклан Д. Ирландия



стр.11


За мен Познанието е едно вътрешно убежище. Едно винаги съществуващо място на мир и спокойствие. Даден ми бе един мощен начин да оценя и се наслаждавам на моя живот. Това, което открих, че е изключително полезно за мен е вдъхновението, което Прем Рауат ми дава. Макар, че се радвам да го видя лично, аз се радвам още повече да слушам неговите думи, защото знам от собствен опит, че каквото и да каже той ми помага много. Помага ми разбирането на моя живот да расте.
Жан Пол Франция

Познанието извърши един удивителен преврат в моя живот.
Понякога се сравнявам с хората и.....си мисля: “ Какво ли би било ако някой ми предложи всички неща, които те имат и много повече, но в замяна на това никога да не бях срещнала Прем Рауат и да не бях получила Познанието....” И отговорът е много ясен: “Не, благодаря”. Това, което получих и продължавам да получавам от Прем Рауат и неговото учение винаги е толкова позитивно: любов, кураж, разбиране, вяра, сила, равновесие, радост, надежда и компания.
Лилиян В. Еквадор

Когато ходех на училище....всеки ми казваше да работя много, за да направя моя живот успешен. Но един въпрос не ми даваше мира: “Какво е успешен живот?” Когато отидох да слушам Прем Рауат аз бях удивен да открия, че той се обръща към същия фундаментален въпрос, който не ми даваше мира. Когато ми бяха показани техниките аз бях покорен от.....един свят на отговори отвътре в мен. Това бе, което търсех! Моето сърце не е празно повече. То е пълно с задоволство и благодарност.
Прем Д. Непал

След като ми бяха показани техниките, аз започнах да влизам в контакт с нещо, което наистина обогати моя живот. То бе като откриване на един приятел отвътре, който бе пълен с любов, винаги на моя страна и в състояние да ме обича без да ме съди. Това изживяване имаше отражение във всички аспекти на моя живот, защото да се чувствувам изпълнена отвътре ми дава яснота и лекота на съществуване. И всичко това гратис и без да си променям начина на живот.
Мариса И. Италия


стр.12

Денят в който за първи път видях Мараджи на една програма, аз почувствувах, че мога да имам доверие на тази личност влагайки моето най-ценно притежание – надеждата. Той никога не ме излъга. Той ми даде инструмента чрез който да почувствувам мирът вътре в мен а аз направих своето усилие. За пръв път срещнах Прем Рауат и чух за Познанието, когато бях на 20 год. Сега съм на 48год. И най-искренното ми желание е моето разбиране и оценяване на Прем Рауат и Познанието да продължават да растат.
Анна В. Холандия

На моя 14ти рожден ден аз бях готов да духна свещите на тортата, но нямаше нищо, което да си пожелая, което да ми донесе щастие със сигурност. Щастие? Мисълта бе като светлинка в една тъмна стая: “Аз искам да съм щастлив”. Когато получих техниките на Познанието едно ново измерение се отвори, едно чувство за цялост. По-късно аз чух Прем Рауат да говори, че ще ми помогне да изпълня обещанието, което бях направил пред себе си преди много време – да стана щастлив.
Аз разбрах, че едно желание от дълбините на моята памет се
бе сбъднало.
Витор О. Португалия

Аз дойдох до разбирането, че съществуват 2 сфери, които деиствуват в мен: сферата на мислите и сферата на чувствата. Аз избрах да изследвам и се ангажирам и в двете.
Обръщението на Прем Рауат е насочено повече към тази част в мене, която чувствува отколкото тази на мисленето. За пръв път чух Прем Рауат да говори, когато аз бях на 21год. Сега на 41год. аз все така се наслаждавам на думите на Прем Рауат и
извличам огромна лична полза от тях. Прем Рават бе неоценимо ценен за мен в областта на чувствата.
Леонард С. Южна Африка

Преди да срещна Прем Рауат аз познавах една серия от важни личности за мен: майка, баща, учителите в училище и после една серия от началници.Неизбежно аз трябваше да пожертвувам част от моята автономия за да мога да науча нещо от моите възпитатели.На базата на това аз очаквах същото да се случи и с Прем Рауат. Вместо това той винаги ми е давал отговорността да поставям мои собствени направления в живота ми. Аз бях свидетел на това, колко неотклонно загрижен бе той да изгради и защити моята собствена способност за преценка и критерии в цялост. Той винаги е обръщал внимание преди всичко на моето самообразование.И аз съм му много благодарен за това.
Боби Х. Великобритания


стр.13

Животът не е за малодушните хора. Не е толкова трудно да откриеш истинската си същност. Аз дойдох при Прем Рауат,
за да намеря мъничко мир в моя живот. Това, което получих бе много повече. Аз получих възможността чрез това, което Прем Рауат ми показа да изпитам нещо неописуемо – извън този свят
и все пак напълно познато, при това живеейки съвсем нормален живот в 21 век с неговите грижи, безпокойства и стрес.И с такъв Учител толкова постоянен и търпелив като Прем Рауат малодушен или не всичко е възможно.
Мариан Р. Шотландия

Тишината. Това е, което ми показа Прем Рауат. Тишината на гората, тишината на планинския връх. Но вътре в мен. Едно място дълбоко в моето същество, където аз наистина узнавам кой съм аз. Просто себе си. Аз се чувствувам толкова добре да имам това тихо място далеч от всичко друго, където без думи, без мисли мога да общувам със себе си и се наслаждавам на моята истинска природа.
Мартин В. Англия. Великобритания

Когато бях малко дете аз можех да чувствувам присъствието на нещо много специално и заспивах със сладкото чувство, че съм в контакт с него. Когато станах на 12год. чувството изчезна....
На 19год. чух Прем Рауат да говори за любов, за сърцето...и скоро почувствувах, че това бе което търсех. Получих Познанието и оттогава аз винаги знам, как да намеря пътя назад. И когато имам нужда от вдъхновение Прем Рауат е най-добрият за това.
Гудрон Б. Белгия









Тема Re: Към всички!нови [re: eдин]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 23:53



Ако се концентрирате в/у това, което е написано и за какво става дума
вместо в/у личноста на този, който го е пуснал....може би някои от вас ще усетят нещо........не с ума - а със сърцето си.



Тема Re:00нови [re: eдин]  
АвторБoжидap (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 00:23





Абе ти идиот ли си?
Или се кефиш "Пей ли си Пенке ле,пък кой ли ме слуша".
Как да усетя,като си,като малоумна,зомбирана латерна.
Зададох ти въпроси.Елементарни.
Никакъв отговор.
В първия ти пост е пълно с просташки противоречия.
Е,как искаш да се прочетат другите?
Или идеята е да поядосаш някой клубар?



Тема Re:00нови [re: Бoжидap]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано07.09.03 01:30



Първото нещо, което трябваше отдавна да си открил и усетил е че това тук е виртуален свят, който не принадлежи на никого и всеки може да изказва мнения и ако пожелае да отговаря на когото избере.
Аз не намерих за добре да отговарям на тъпите ти въпроси, какъв ти е проблема? Просто прескочи това, което не ти харесва и си продължавай пътя - НО НЕ МЕ КОМАНДВАЙ КАКВО ДА ПИША АЗ !!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.