Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 01.05.24 
Мобилни комуникации
   >> PDA
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема molja vi za otgovor na edin lesen vapros  
Авторsniper (Нерегистриран)
Публикувано18.10.06 09:23



kak da instaliram njakakva programa na pocketa, kato vsi4kite programi koito se opitwam da ka4a mi kazawa 4e tozi fail ne e za poket a go svaljam ot neta kato programa za pocket pc. Da ne bi da trjabva prez njakoja dopalnitelna programa da minava instalacijata ili pak da drjabva da instaliram kojato i da e programa ot golemija komp na ppc-to. Iskam da popitam i kakvo raz6irenie sa instalacionite failove za ppc-ta za da moga da gi razli4avam ot drugite (exe li sa i te). Predvaritelno vi blagodarja



Тема Re: molja vi za otgovor na edin lesen vaprosнови [re: sniper]  
Авторemil (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 13:55



Вероятно програмите са за Pocket Pc, но за инсталация под Windows, използва се програмата Active sync. Tрябва да я инсталираш ако я нямаш, стартираш тогава инсталацинната програма от десктоп компютъра и от там тя се инсталира на покета. Двете устройства трябва да са свързани, разбира се. А програмите, които се инсталират на покета директно обикновено са с разширение CAB



Тема Re: molja vi za otgovor na edin lesen vaprosнови [re: emil]  
Авторsniper (Нерегистриран)
Публикувано19.10.06 16:55



blagodarja ti emo az opitah 4rez active sync 4.1 ( s USB kabel) da se svarja s ppc no ne6to ne iska da mi nameri drugo ustroistvo, probvah i dwete ednowremenno da tyrsjat ustroistwa no pak ne stana. Ostana mi da probwam prez bluetooth -ta pak dano da stane, no pak tam mai na kompa ne mi ba4ka bluetooth-ta.



Тема Read thisнови [re: sniper]  
АвторHAMMER T (Нерегистриран)
Публикувано30.10.06 16:59



Прочети това, написано е всичко което ти трябва :)

http://www.pocketbulgaria.com/forum/viewtopic.php?t=2214




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.