Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 19.05.24 
Мобилни комуникации
   >> PDA
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090нови  
АвторlNOX (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 13:19



Колеги, моля ви да ми помогнете при избор за работен бизнес телефон, колебая се м/у следните три марки и модели:Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090. Телефонът който търся, трябва да съчетава функциите на Pocket PS/PDA/ & GSM - да е бърз и удобен за работа седна ис две ръце, да има добър органайзер, задачи, бележки, контакти и т.н., да може не само да разглежда, но и да коригира и създава Word&Excell файлове, да пращам и да получавам мейли, да работи в интернет, и .н. идеята ви е ясна, предполагам.Но важното е да мога да набера даден тел.номер или да отговоря на обаждане , без да рискувам да получа изкълчване на ръцете си, да може лесно да се работи и с една и с две ръце, клавиатура и/или стилус- предпочитам и двете да ги има.
Помогнете ми да избера, защото за мен е важно, много се движга , но не мога да нося често голям багаж със себе си/например лаптоп/.
Не се бъзикам, не съм някакъв маркетолог или рекламиращ тази техника, имам нужда от СЪВЕТ ОТ ХОРА, КОИТО СА В ЧАС С МАТЕРИЯТА



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090нови [re: lNOX]  
Автор lNOX (непознат )
Публикувано15.06.06 16:52



Наистина имам нужда от тази помощ, проблема ми е належащ, а размера на средствата, които ще трябва да отделя-значителен, поне за мен...
Помагайте, хора...



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090нови [re: lNOX]  
АвторlNOX (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 10:11



Ей, от 15 човека погледнали темата, един поне нямаше ли време и желание да драсне два реда и да каже нещо по въпроса?Поне питането ми е конкретно и не разтягаме локуми, конкретен избор на марка и модел телефони ми у проблема...Ударете едно рамо де..



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 909нови [re: lNOX]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 14:03



:-)) Zdravey smenil sam niakolko PDA-GSM ustroystva niama da se spuskam v obisnenia i hvalbi ako imash vazmoznost si vzemi Qtek 9000



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 909нови [re: lvo]  
Автор lNOX (непознат )
Публикувано16.06.06 14:37



Za Ivo.
Благодаря ти за отговора.Защо точно Qtek9000, а не Qtek9090.Струва ми се , че 9000 е малко неудобен за работа като телефон-микрофоните за разговор са отстрани на тясната страна, и за да говориш, трябва да го държиш ребром.Освен това, за да отговориш, или за да видиш кой те търси, или ти да намериш в указателя нужния контакт и да се обадиш, трябва да завъртиш екрана около оста му.Не знам, може би греша , дай ми само най-основните плюсове и преимущества, вкратце- процесор, WM2005, кои са му по-силните страни пред изпитания Qtek9090.
Предварителбно ти благодаря за отговора:))



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 909нови [re: lNOX]  
АвторMega (Нерегистриран)
Публикувано21.06.06 10:41



Колега, PDA с Windows и PDA със Symbian са много различни машини. Аз лично толкова пари за Symbian не бих дал.

Аз залагам на Qtek-a, защото супер!



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 909нови [re: Mega]  
Автор lNOX (непознат )
Публикувано21.06.06 14:13



Za Mega.Благодаря ти за отговора. Аз също клоня към това мнение, но още не съм срещнал някой във форума, който наистина да има Qtek9000 /9090.
Ти ползваш ли такъв апарат?
Какво става, ако си в интернет, или правиш връзка през WiFI-то и те потърсят по телефона?Забива ли?
Чувам, че докато броузва, или докато отваря тежки файлове и работи с тях, Qtek-а остава недостъпен за външно повикване.А когато се претоварвал, започвал да загрява в буквалния смисъл на думата,вярно ли е ?
За колко време отваря екселски файл около 1-1.3 мв ?



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 909нови [re: Mega]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 14:04



abe HP iPAQ sa s windows mobile ne sys simbian. Az sym za HP 6915



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 909нови [re: miro]  
Авторlnox (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 00:15



Колега,
ти ползваш ли тазе машинка,и имаш практически наблюдения, или само принципно предлагаш/предполагаш/, че HP 6915 по-добрия избор?



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 909нови [re: lnox]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 17:23



HP 6915 ne e udobna klaviatura i malka rezolucia :)
imam Qtek 9000 mnogo e dobar kakvoto i da pravish kato zvanne govorish i posle prodaljavash ,ako iskash moga da ti pokaja kak raboti v ofisa razpolagame s razlichni modeli i tozi e nay dobroto. Ako si tel. maniak i mnogo govorish prosto si vzemi tel. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.