Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:56 11.06.24 
Мобилни комуникации
   >> PDA
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090нови [re: lNOX]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 01:27



За Е-61 няма никакъв софтуер ама нищо





Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090нови [re: нoв]  
АвторlNOX (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 10:41



Za Nov.
Благодаря ти за коментара. Но все пак, какво е твоето предложение за избор между трите апарата?Аз докато се наканя, те ще излязат и нови алтернативи...Както и да е, ти кой апарат препоръчваш?



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090нови [re: lNOX]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 13:09



Аз си взех Нокиа е61 затова имам наблюдения, но за другите незнам.Нокията е егати тъпнята.Проста е като селска витрина.Яд ме е на себе си





Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090нови [re: нoв]  
АвторlNOX (Нерегистриран)
Публикувано18.08.06 15:28



За нов.
Защо да е проста, навсякъде Е61 го хвалят, в руските сайтове се накъсват да го коментират...Пък и не забива като Qtek 9100 /9600.
От НР6515 или 69.. също е по-добър,а и ейч-питата забиват жекстоко и те....Какво не текефи при Е61?



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090нови [re: lNOX]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано19.08.06 01:35



Имал съм почти от всички смартове на нокиа абсолютно еднакви са. само външно са различни.Нокиата не искам да обиждам никой е за прости хора какъвто съм и аз

Вайфи егати и вайфито мръдна на някъде и айде няма го и за кво ми беше да си мъча очите с кирливия нет дето виждаш едната буква на сайта ами гледай си с широко отворени очи 19"Само на морето в едно капанче имаше вайфи и кво "проверявам си пощата"Пък за забиването си забива ,е може би от софта тоя сложиш оня сложиш не става па накрая забие.
Ресет му е майката.Че и на щерката не и харесва бил като баничка...



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090нови [re: nov]  
АвторlNOX (Нерегистриран)
Публикувано21.08.06 13:32



Za Nov.Прав си , но трябва да ти кажа , че и Windows Mobile2003 SE i WM2005 също забиват здраво.Нали знаеш какво е казал Бил Гейтс на Форд, като му закъсала колата:Няма страшно, влез излез няколко пъти, загасия и запали отново, и гарантирано ще се оправи ..."
Тъюй че и уиндоуските смарт телефони и комуникатори не са върха на сладоледа. С изключение на Qtek9000, но и цената му е "върховна"-над 1600 лв.



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090нови [re: lNOX]  
Авторhotgod (Нерегистриран)
Публикувано23.08.06 23:20



Аз си взех Е61 Като тоя БАЛЪКА нов либеше незнам.
Направо се родих! Само дето няма камера, ма за снимане телефон не става!
Супер доволен съм от GPS-а, а софтуер се появява вече тук-там!
А, и чета тенденциите за симбиана се увеличава, като нашия пазар не е определящ !!! За офиса : всичко намерих в първите 2 дена от закупуването!
Отваря всичко! За едната буква в нета - МНОГО ЗДРАВЕ 1/2 на ширина от дир.бг като имате опция зуум аут х2 ! след 1-во активиране се чете перфектно! Още инфо при проявен интерес! hotgod@vip.bg
Продължавам да търся софтуер за модела заради специфичния му дисплей!



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090нови [re: hotgod]  
АвторlNOX (Нерегистриран)
Публикувано24.08.06 16:12



Нокиа Е61- Доскоро това беше и за мен почти безспорния избор/с алтернатива Qtek9000/, но липсата на камера ме караше да се въздържам. Наскоро попаднах на описанието на Сони-Ериксон Р990-i, и трябва да ти кажа , че останах очарован- апарата умее всичко каквото и Нокия Е61, има същите характерстики, но и някои екстри в повече- радио, камера, камера за видеоразговори, тъч-скрийн, като клавиатурата е двойна- стандартната външна, с която можеш да работиш с две ръце, и пълнофункционалната вътрешна-работиш с две ръце. А и със стилуса можеш да си бачкаш нормално. Апарата е многозадачен, а освен това спокойно може да се ползва като PDA и телефон.Минуса му е малко по-кофти екран и малко по-неудобна клавиатура.Но с много малко... Така че - Сони-Ериксон Р990-i !



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090нови [re: lNOX]  
АвторБapo (Нерегистриран)
Публикувано25.08.06 23:09



БЕЗУСЛОВНО И С ДВЕТЕ РЪЦЕ ГЛАСУВАМ ЗА HP 6915.
Така е защото ползвам този модел и знам, че наистина е най-доброто до момента на пазара. Със самото устрйство няма проблем. Спокойно може да приемаш обаждания докато работиш. Относно функционалността на клавиатурата - на пръв поглед не е, но в действителност е много удобна. Друг важен фактор, който не трябва да подминаваш, това е добрата база на HP в България.
Надявам се това да помогне при избора ти.
Успех!!!



Тема Re: Помогнете да избера- Nokia Е61-НР6900-Qtek 9090нови [re: Бapo]  
АвторlNOX (Нерегистриран)
Публикувано28.08.06 13:49



Za Baro.
Благодаря ти за отговора!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.