Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:33 15.06.24 
Мобилни комуникации
   >> PDA
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Издирват се оферти за евтин Палм или Клиенови  
АвторБyлдoзep (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 16:19



Здравейте. Натоварен съм да издиря някакъв Palm- та ако имате оферти казвайте. Издирва се нещо евтино- стар Palm или Clie. Няма проблеми да е черно-бял дисплея но батерията е важно да е в добро състояние или да е модел работещ с АА или ААА батерии. Добре е да има 8 РАМ и да си влизат в комплекта кредъла/кабела и зарядното. Кажете ако някой има за продаване!
Също така ако някой има инфо дали някъде все още се намира CASIO PocketViewer (не че се надявам много) ще съм благодарен да сподели.



Тема Re: Издирват се оферти за евтин Палм или Клиенови [re: Бyлдoзep]  
Автор UniWorks (непознат)
Публикувано10.04.05 19:11



предлагам ти Palm III xe
8 mb ram, с кредъл и софтуер; работи с ААА батерии;
много добро състояние, кожен калъф.

ако те интересува пиши на uniworks@mail.bg

I'm lost. I've gone to look for myself. If I get back before I return, please, ask me to wait!


Тема Re: Издирват се оферти за евтин Палм или Клиенови [re: Бyлдoзep]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано11.04.05 17:59



сони клие -цветно 8мб рам+32 МБ мемори стик,модел Пег-Н760Ц
Има кабел ЮСБ за компа и много софтуер,200 лева
bgdido75@mail.ru



Тема Re: Издирват се оферти за евтин Палм или Клиенови [re: DTMF]  
АвторБyлдoзep (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 23:07



Имаш мейл- харесва ми. Относно офертата на Wniworks- ами не е конкуретна на тази оферта.



Тема Re: Издирват се оферти за евтин Палм или Клиенови [re: Бyлдoзep]  
Авторsunbeam (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 00:03



Zdr man imam Sony Clie TJ 37 S WiFi i camera i Sony Clie TG50 s Bluethoot ama ne sa tolkova evtini kolkoto ti iskash ama kato te interesuvat zvunni mi 0888207474 ili
sunbeam@abv.bg



Тема Re: Издирват се оферти за евтин Палм или Клиенови [re: sunbeam]  
АвторБyлдoзep (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 01:35



Хубави машинки продаваш, спор няма. Но в случая машинката ще се ползва не от мен и се налага да се съобразявам с бюджет, а тези твоите предполагам са над 300. На мен ми харесват SJ20 SJ25 SJ30 но нещо не се намират.



Тема Re: Издирват се оферти за евтин Палм или Клиенови [re: Бyлдoзep]  
Авторsunbeam (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 15:46



Eeee man taka e TG50 e 320lv ,TJ37 e na 360lv ama tya veche e neshto super gotino i dobri snimki pravi!ako reshish neshto imam i Toshoba E740 za kum 320lv



Тема Re: Издирват се оферти за евтин Палм или Клиенови [re: sunbeam]  
АвторБyлдoзep (Нерегистриран)
Публикувано13.04.05 23:57



sunbeam разгледах ти сайта pdashop но май не функционира, та занимаваш ли се още с внос на ПДА? тези дето ги предлагаш са много добри но в случая има нужда от модел без никакви екстри от сорта на blutooth,wifi, камери и клавиатури. Ако още се занимаваш кажи да измислим нещо. Тези дни разгледах на доста места и за съжаление ударих на камък- даже бях навит за нов Zire 31 но и това се оказа трудно.



Тема Re: Издирват се оферти за евтин Палм или Клиенови [re: sunbeam]  
АвторБyлдoзep (Нерегистриран)
Публикувано14.04.05 00:02



Ми то в случая се търси само Палм и максимално прост, стига да има слот за памет- специфична ситуация. Тоя покет дето предлагаш е хубав, но аз си имам HP3715. Ако някой намери Clie SJ20, SJ25, SL-10, Palm m130, 515, zire31, tungsten e (na niska cena) да пише



Тема Re: Издирват се оферти за евтин Палм или Клиенови [re: Бyлдoзep]  
Авторvanio (Нерегистриран)
Публикувано17.04.05 10:21



Clie PEG-NX70V v mn. dobro sastoianie s kabel
vanto@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.