Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 15.06.24 
Мобилни комуникации
   >> PDA
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема PALM VS. WINDOWS MOBILE  
АвторnkjJ (Нерегистриран)
Публикувано15.02.06 21:22



НА КОЯ СИСТЕМА ЗАЛАГАТЕ?
КОЯ Е СПОРЕД ВАС ПО-ДОБРАТА И ЗАЩО?



Тема Re: PALM VS. WINDOWS MOBILEнови [re: nkjJ]  
Авторstill dreaming (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 16:00



Az sam fen na win mobile zaradi prilozeniata koito moga da si ka4a :)



Тема Re: PALM VS. WINDOWS MOBILEнови [re: still dreaming]  
АвторPalm (Нерегистриран)
Публикувано17.02.06 17:11



Същите приложения ги има и за Palm. С около 10,000 повече на брой.



Тема Re: PALM VS. WINDOWS MOBILEнови [re: Palm]  
АвторGorgi (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 16:33



V interes na istinata, i za moe sajalenie, mi se struva che Palm OS izostava v sravnenie s Windows. Pone saitovete koito gledam vseki den, ili shop-ovete koito predlagat software za PDA, a i tukashnia arhiv s programi za PDA, navsiakade Win programite (i igrite) sa nesravnimo poveche ot Palm programite. Siakash Win ima po-goliam potencial. Zatova se uchudvam na prednia post, che za Palm ima poveche soft.

Ne me razbirai pogreshno, az sashto imam Palm (m500), i sega shte si kupuvam Tungsten T3, zatova sas sajalenie zabeliazvam tazi tendencia v internet. A moje bi iskam da me oprovergaesh za tezi mi vijdania.

Edinstvenoto, koeto go ima na Palm (i zaradi koeto si zaslujava da go izberesh), a niama za Win, sa programkite za pravene na muzika Brajis Loops i Microbe (www.chocopoolp.com). Pone ne znam za takav ekvivalent za Pocket PC. Inache tova sa si palnokravni sequenser i wav-edit programi s vazmojnostite pochti na Fruity Loops za PC.



Тема PALM умира!нови [re: nkjJ]  
Автор GAlNER (-+Gain+-)
Публикувано20.02.06 14:49



Бавно, но сигурно! Но няма страшно! Компания ( в умирането) започва да му прави и Симбиан! Нито една мобилна ОС няма вече шанс с/у Win Mobile!

-+No Pain-No GAIN+-


Тема Re: PALM VS. WINDOWS MOBILEнови [re: Gorgi]  
АвторHAMMER T (Нерегистриран)
Публикувано23.02.06 00:07



Само леко вмятане в темата - има прогарами за правене на музика и за Win :)



Тема Re: PALM умира!нови [re: GAlNER]  
АвторDenis (Нерегистриран)
Публикувано24.02.06 10:26



Ей, аман от комплексари.



Тема Re: PALM умира!нови [re: Denis]  
АвторGorgi (Нерегистриран)
Публикувано26.02.06 21:54



Abe hora ia zadrajte malko. Palm OS moje i da umira, no vse oshte e cool po redica prichini (savmestimost, stabilnost, mno soft, ama mno). Osven tova, tova che Palm OS umira nie ne sme go pochuvstvali, tova e statistika, i tova e ne-blizkoto badeshte.

S taga minalia pat pisah che Palm OS si otiva, i s cel da bada oprovergan. Pisah, makar che v sashtoto vreme si tarseh da si kupia Palm. Sled tova si vzeh - Tungsten T3, i oshte ne moga da se sabera sred kupishtata soft i vazmojnostite na tozi model.



Тема Re: PALM умира!нови [re: Denis]  
АвторППЦ (Нерегистриран)
Публикувано24.03.06 12:25



Баба ми работеше на Palm, но от както и показах Windows Mobile 5.0, метна Palm-a в кенефа.



Тема Re: PALM умира!нови [re: GAlNER]  
Авторqwe (Нерегистриран)
Публикувано02.04.06 17:43



хайде да видим първо какво ще направат с линукса пък после да им палим свещичка . Мисля си че няма да се предадат толкова лесно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.