Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 28.06.24 
Мобилни комуникации
   >> PDA
*Кратък преглед

Тема izbor na pda - helpнови  
Авторlud (Нерегистриран)
Публикувано21.11.04 19:38



hi na vsi4ki. iskam da si vzema pda s koeto da moga da igraja osven dr. ne6ta za koito se izpolzva. molja da mi preporu4ate model i ako moje da mi kajete kakvi igri ima za tezi 4udesijki i kude mogat da se namerjat. su6to 6te vi buda blagodaren ako me svetnete za njakoi polezni ne6ta koito e hubavo da ima6
mersi predvaritelno



Тема Re: izbor na pda - helpнови [re: lud]  
АвторБaш Maйcтop (Нерегистриран)
Публикувано22.11.04 23:55



Ами има отлични игри за ПДА- това го прави по мое мнение най-добрата мобилна платформа за игри. Някои добри игри са:
Стратегии- Age of Empires, Warfare Incorporated, Warlords и много други
Много и добри RPG-та
Куестове- Fade, Gilbert Goodmate
Екшъни и Адвенчъри- Metallion, Kursk, Tomb Rider, Rayman
Автомобилни игри- доста
Спортни- Fifa 2002, Fifa 2005
Портнати PC игри- Doom, Quake, Quake2, Duke Nukem 3D
Разбира се колкото искаш игри от типа Тетриси, Шах, Табла, Пасианси.
Ами за да се играе процесора му е добре да е поне 400MHz или 312 ако е от последното поколение PXA 273. Рам трябва да има 64Мб. Друго на което трябва да се обърне внимание е да има удобни бутони- например HP19xx са много малки и удобни но и с твърде малки и неудобни за игране бутони. Също се налага да има и батерия издържаща по-дълго защото при игране процесора работи на максимална честота и харчи повече. С ПДА-то ще трябва да се купи и по-голяма карта с памет- 512Мб е сносен обем и струва 100 лева. Също така е хубаво да има блутуут. Игри се намират лесно- като си купиш джаджата само попитай и ще ти кажем откъде да сваляш. Кажи какви пари смяташ да отделиш за покупката и ще ти дам съвет към кои модели да се ориентираш.



Тема Re: izbor na pda - helpнови [re: lud]  
Авторmyst (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 20:33



Поразгледай http://www.pocketbulgaria.com, и най-вече форумите на
сайта.Там се обсъждат въпроси, подобни на тези които имаш и ти.



Тема Re: izbor na pda - help [re: Бaш Maйcтop]  
Авторlud (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 12:50



10x smjatam da dam do 800lv za nov



Тема Re: izbor na pda - helpнови [re: lud]  
АвторБaш мaйcтop (Нерегистриран)
Публикувано26.11.04 14:49



http://www.pocketbulgaria.com/index.php?option=content&task=view&id=374&Itemid=37

Тука цените са без конкуренция. доколкото разбрах като разгледах форума им можеш да купиш на цените които пише (т.е. без ДДС). Тоя Dell X50v е супер машина и струва 740 лева а има 16мб 3Д ускорител и дисплей с резолюция 640х480 и всичко което ти трябва. Ако не то се дават 740 има хубави машинки от 500 лева нагоре



Тема Re: izbor na pda - helpнови [re: Бaш мaйcтop]  
Авторlud (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 13:19



hi ami mislja da "sko4a" na dell-4eto - i na men mi se struva naj-dobroto za momenta.samo4e me pritesnjava sroka za dostavkata - 20dni no 6te go prejiveja njakak. 6te iz4akam samo da vzema i avansa, za6toto v momenta njamam cjalata suma i 6e se obadja posle za softuera i t.n.
mnogo blagodarja za infoto i helpa



Тема Re: izbor na pda - helpнови [re: lud]  
АвторБaш Maйcтopa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 23:40



Не се притеснявай от срока на доставка- Дел по начало работят така- стоката се прави щом се поръча а не се подържат големи наличности- това им е начина да държат по-ниски цени. Пък и у нас където и да поръчаш чакаш доста- ПДА-тата не вървят много и никой не държи наличности (аз в Стемо като правих поръчка чаках 40 дена преди време). А като поръчаш покета питай дали могат да ти доставят и втора батерия- не са скъпи а така ще разчиташ на двойно по-дълга работа без зареждане. А ако поръчаш SD карта заедно с поръчката на машинката Дел продават с голяма отстъпка- ще ти излезе 60% от цената ако поръчаш отделно (1 гигабайт ще е малко над 100 лева!).




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.