Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:35 16.06.24 
Мобилни комуникации
   >> PDA
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Впечатления от iPaq 2210 (2215)?нови  
Автор Emperor (The evil one)
Публикувано21.07.04 21:29



Здравейте,
мисля скоро да си купя PocketPC и да сменя досегашния си Visor Neo. Спрях се на iPaq 2210/2215, но не знам, дали е удачен избор. Има ли тук някой, който да сподели опита и впечатленията си от този модел? Интересува ме най-вече стабилността на устройството и каква продължителност на работа мога да очаквам между 2 презареждания. Става дума за около 1-3 часа дневна работа.
Също така ме интересува и дали е възможно да се ползва вградения Bluetooth за ползване на интернет, при положение, че на една от настолните си машини ще сложа адаптер за Bluetooth. Ако да, каква марка и модел на такъв адаптер бихте препоръчали?
Предварително благодаря на всеки отзовал се

...you don't know the power of the dark side!


Тема Re: Впечатления от iPaq 2210 (2215)? [re: Emperor]  
АвторHAMMER T (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 15:31



Виж сега, не казвам че модела е лош, и аз исках да си го купя, но хвърли поглед на DELL Axim X30. За $360 получаваш Windows 2003 SE, Bluetooth, Wi Fi, SD/MMC слот, *** 624 MHz *** , кредъл ( за $250 312 MHz и без кредъл).
За мен това е страхотна машина. Излезе май месец. Виж я и сам прецени.
Смятам че единствения и недостатък е, че няма CF слот, но пък BT и Wi Fi са вградени
А за мнения виж тук:
http://decho.ath.cx/pda/forum/viewtopic.php?t=219

http://decho.ath.cx/pda/forum/viewtopic.php?t=15

Прочети и виж
Но аз ще сменям с Х30




Тема Re: Впечатления от iPaq 2210 (2215)?нови [re: HAMMER T]  
Автор Emperor (The evil one)
Публикувано22.07.04 18:07



Благодаря за идеята, HAMMER T! Наистина този модел на DELL показва впечатляващи възможности за цената, която са обявили в сайта. Трябва да призная, че се разколебах относно iPaq-а :)
А можеш ли да ми кажеш, къде в София продават Axim X30 и на каква цена точно? Споменатата от теб сума включва ли ДДС или не?

А, и още нещо ... батериите са сменяеми, а не вградени, нали?

...you don't know the power of the dark side!


Тема Х30нови [re: Emperor]  
АвторHAMMER T (Нерегистриран)
Публикувано22.07.04 19:13



Батерията е сменяема, разбира се
Цената е СЪС ДДС
Визуално ифо можеш да получиш тук ( 3D презентация )

http://www.dell.com/html/us/products/axim/x3.html
(трябва ти Java и Macromedia Player 10 ) Голямо шоу е

Щом си в София (блазе ти за това в случая ) няма да имаш проблем : ЦАПК Прогрес - те са основни дистрибутори за БГ на DELL
Адрес:
София 1574
ул. “Шипченски проход” 69А

или

http://progress.bgnet.bg

Пожелавам ти успех !!


И една лична молба - питай ги каква става с дистрибуторите и партньорите им за Пловдив. Никакжи ги няма тези дни и не мога да си взема Х30



Тема Re: Х30нови [re: HAMMER T]  
Автор Emperor (The evil one)
Публикувано22.07.04 19:23



Всъщност не съм в София, а в Благоевград, но съм далеч от мисълта, че тук ще намеря нещо по-различно от iPaq. Все пак София е наблизо и ще се поразходя в най-скоро време. Много ти благодаря за информацията!


...you don't know the power of the dark side!


Тема Re: Впечатления от iPaq 2210 (2215)?нови [re: Emperor]  
Автор MichaelElfial (непознат )
Публикувано02.08.04 19:21



Abe 2210 ne e mnogo chitaw. Az imam takaw, tarpia go, moje mnogo neshta - wsichko koeto se ochakwa no neshto sa go opleskali ot HP i ne e stabilen. NEshto w modela e (a sam chuwal che i po-skapite modeli ot taia generacia sashto sa gadni) shtoto imah 1940 i toi beshe stabilka ot wsiakade ama zaradi CF slota ... Abe ako iskash CF i SD slot s edna duma tarsi alternativa - tam ASUS, FS, Toshiba ama za HP do sledwashtata geracia (tia triabwa da izleze weche) prawi si pass.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.