Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 26.06.24 
Мобилни комуникации
   >> PDA
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Не ми работи MMS на Orange SPV Smartphoneнови  
АвторSteven K (Нерегистриран)
Публикувано05.04.04 14:42



Имам телефон Orange SPV Smartphone s Windows Pocket. Някой настройвал ли е такъв телефон за MMS? Дайте идеи.



Тема Re: Не ми работи MMS на Orange SPV Smartphoneнови [re: Steven K]  
Автор denethor (член)
Публикувано06.04.04 10:43



dai icq ili mail za kontakt i shte go sborim



Тема Re: Не ми работи MMS на Orange SPV Smartphone [re: denethor]  
АвторKid (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 10:58



i az imam takyv.... opishi kakvo tochno se opitvash da napravish i shte reshim problema



Тема Re: Не ми работи MMS на Orange SPV Smartphoneнови [re: Kid]  
АвторSteven K (Нерегистриран)
Публикувано06.04.04 14:41



Znachi az go aktivirah MMS-a. Sled tova otidoh v data conenctions i sazdadoh globul MMS, no toj mi predlaga da se svarzhe samo prez orange mms. Togava otidoh v orange mms i tam promenih vsichki nastrojki spored tezi v stranicata na Globul. Sled tova otidoh v Setup MMS i tam sashto vavedoh vsichko. Mozhe i neshto da ne e viarno - znam li...

Кид, ако наистина имаш същия телефон може да се видим за 5 мин. да сверим настройките. Аз съм към Глобул, а ти?

e-mail: skordev@yahoo.com



Тема Re: Не ми работи MMS на Orange SPV Smartphoneнови [re: Steven K]  
АвторKid (Нерегистриран)
Публикувано07.04.04 21:51



ami... sajaliavam malko shte ni e trudno da se vidim sega poneje az ne sym v bg. po princip na men mi bachka bez da sym mu pipal kakvito i da e nastroiki. ako iskash da sverime neshto - kaji kakvo te interesuva




Тема Хелп за малко инфо, PLS!!!нови [re: Kid]  
Автор Singapore (wSm@rt)
Публикувано24.07.04 03:07



Моля Ви, кажете ми с коя програма мога да си сваля снимките от телефона към компютъра?

Бях в сайта на Ориндж, но нещо не успях да му намеря нищичко за него!

Дали са само за новият 500, а за моя няма нищо (Oriange SPV).

Търся и инструкция за него, а също и всякакви програми.

Мисля да ги качвам през инфра червения порт.

Моля Ви, дайте някакво инфо, че днеска 3 пъти прерових Интернета и нищичко не можах да открия.



Тема Re: Хелп за малко инфо, PLS!!!нови [re: Singapore]  
АвторKid (Нерегистриран)
Публикувано26.07.04 19:45



Ami... nai-lesnia nachin:
nstalirash si MS ActiveSync 3.7 ili po-nov (svaliash go free ot microsoft.com). Sled kato go kachish i si slojish telefona na craddle-a trebva da imash "My Mobile Device" v Windows-a (ili neshto takova beshe). Vlizash smelo s Explorer-a vytre, otivash na "My Documents" i tam trebva da sa ti snimkite i klipchetata - pyrvite sa IMAGE_xxxx.JPG a vtorite VIDEO_xxxx.AVI (za imenata ne sym 100% siguren shtoto ne e v men craddle-a v momenta i ne moga da vidia). Ta sled kato si gi namerish predpolagam znaesh kak se kopira v Win
Lichno az polzvam Total Commander sys plugin za WinCE shtoto mnogo mrazia Explorer ama ti davam standartnoto reshenie




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.