Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 10.06.24 
Мобилни комуникации
   >> PDA
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема помогнете да изберанови  
Автор1ini (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 02:32



Искам да си взема ППЦ, но не мога да се спра на определен модел.
Ето какво искам:
бързичък процесор - емулации и тв епизоди да може да се гледат
ярък(трансрефлектив ще е супер) екран с добър контраст за да може да се чете текст при всякакви условия.
не искам WiFi, BT ще е екстра но също не ми трябва.
дали има и CF и SD слотове не ме интересува щото нямам карта и ще купувам по-нататък.
64МВ Рам поне ще е добре.
CIR също ще е добре за да може да го ползвам и като дистанционно.
Размера е без значение.
Цена: около $300
Асус А620 ми беше хванал окото, но не знам откъде може да се купи в БГ.
Н1940 също ме заинтересува но не знам дали с неговия процесор няма да имам проблеми със съвместимостта на приложенията.
Очаквам коментари
Мерси



Тема Re: помогнете да изберанови [re: 1ini]  
Автор Gallandro (орк-бард)
Публикувано11.03.04 10:38



Нямам много опит с различни модели, така че не мога да ти препоръчам. Само ще кажа, че процесора на 1940 няма никакви проблеми със съвместимоста, така че ако само това те притеснява взимай .


Геройствата трябва да се планират внимателно - и да се избягват най-старателно.

Тема Re: помогнете да изберанови [re: 1ini]  
Автор denethor (минаващ)
Публикувано11.03.04 11:23



Виж Dell Axim X5, той е в две модификации с процесори на 300 и 400 MHz, мисля, че по-малката версия напълно покрива всичките ти изисквания. Ползвах такъв известно време - всичко от нещата които искаш може да се прави с него.



Тема Re: помогнете да изберанови [re: denethor]  
Авторdecho (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 12:17



HP 1940 - mnogo dobra mashinka ako ne tarsish razshirjaemost i wi-fi , za chetene na knigi i igrane na igri e idealen
Dell Axim X5 - sashto mnogo dobar variant :) az samia sam s takav i sam predovolen ot nego
Dell Axim X3 - po-novia ppc на Dell , по-тънак, по-лек , също е една добра възможност и версията без вифи е към 300 долара
HP 2210 - много добър също избор :) ако ти са дават повечко пари може и да е 4150

А откъде се взимат си е цяла мъка при нас очевидно
но HP 1940 видях в Метро за 550 лв с ДДС. деловете сам ги взимал от ЦАПК прогрес. Продават ги и в Индекс.
Mitac Mio съм виждал също но само стари модели.Asus не съм виждал никъде.
Fujitsu Siemens продават Стемо.


-------------------------------------------------------------------------------------------
http://decho.ath.cx/pda - Портал за любителите на PDA-та



Тема Re: помогнете да изберанови [re: decho]  
Автор1ini (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 13:44



асус имаше в МОСТ в началото на годината. Лошо че тогава нямах пари да си взема :(
Сега вече няма и там.
Тоя магазин pdashop-bg.com някой купувал ли е от там? гледам че доставят от щатите, демек по-евтино.



Тема Re: помогнете да изберанови [re: 1ini]  
Автор Gallandro (орк-бард)
Публикувано11.03.04 14:25



Абе май pda-shop нищо не доставя. Няколко човека знам дето пробваха да си поръчат, но нищо не им носи. Явно има такива проблеми, че дори и каларо отказва да взима . Иначе идеята е добра.

HP-тата са най-евтини в СТЕМО, които са и официалния вносител. От където и да си го вземеш(МЕТРО, Германос и т.н.) гаранциятата ти ще е там. АМа трябва да питаш, някои неша може да ги нямат изложени, но общо взето те зареждат другите, така че ги имат.


Геройствата трябва да се планират внимателно - и да се избягват най-старателно.

Тема Re: помогнете да изберанови [re: Gallandro]  
Авторdecho (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 16:54



един колега от 1 седмица се мъчи да си вземе пда.
и все още не си е взел бтв :)
оказа се че само ж метро имаше на витрина нещо в наличност
в МОСТ нямаше нищо с исключение на 1930 който не му трябва
в германос са смешни с цените си направо.
в стемо не сме ходили още но там опира въпроса с ДДС-то
вообще голяма скръб е с покупката на ПДА-та в бг
за аксесуари вообще не говоря
ако не си донесеш нещо от вън така и само гледаш по сайтове къкво има.
а официалните представители не внасят нищо кажи речи.
а и те едни официални представители... думи нямам :)



Тема Re: помогнете да изберанови [re: decho]  
Автор1ini (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 19:48



а как мога да проверя какво има в момента в мост? на сайта май не ъпдейтват достатъчно често, а аз нямам възможност да отида лично, защото не съм от софия.
А ако купувам ПДА втора ръка какво трябва да гледам? Това май също е възможност, защото няма достатъчно нови да се предлагат.



Тема Re: помогнете да изберанови [re: 1ini]  
Авторdecho (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 20:31



Ами това дето го казах по-горе е от днеска от МОСТ.
За втора употреба аз не бих си взел.При тези цени в момента
виждам как някои се опитват да продадат 2 ръка по-скъпо
от чисто нов :)

-------------------------------------------------------------------------------------------
http://decho.ath.cx/pda - Портал за любителите на PDA-та



Тема Re: PDASHOP-BG.COMнови [re: Gallandro]  
Авторsunbeam (Нерегистриран)
Публикувано15.03.04 00:06



Zdraveite na vsichki:))

Az sum suzdatelya na www.pdashop-bg.com i az izpulnyavam poruchkite v BG.Iskam da izkaja nyakolko moi razsujdeniya po tova koeto pishete:

1.www.pdashop-bg.com poradi tromavata bankova sistema v BG ne e napraven za online razplashtane.Otkudeto sledva che doidoha 3 poruchki za dostavka ot USA, nie gi dostavihme do BG i horata v posledniya moment reshiha che ne im tryabva tozi model ,a drug i se otkazaha(koeto za nas beshe pulno nabutvane).Nyama nikakvi problemi da vzemem kaparo,no pomislete malko tova veche si e nyakakuv vid obvruzvane,a horata v BG ne haresvata tova prosto ,zashtoto ne sa sigurni v nishto.

2.Predi da zapochna da pravya tazi moya ideya za online magazin, napravih edno prouchvane i kakvo se okaza,che ima 4-5 firmi ,koito mejdu drugoto prodavat i PDA i to na ubiistveni ceni ,zashtoto bilo privilegiya samo za biznesmeni i guzari.I dokato taka razsujdavat vinagi shte kupuvame na super visoki ceni neshta ,koito mogat da se dostavyat i dosta po-evtino.I zabelejete ne samo ot 2 marki kato Dell i HP iPAQ .

3.Cheta tozi forum veche 4 meseca i zabelyazah che ima nyakude okolo 20-30 choveka ,koito razbirat i znayat za kakvo stava duma otnosno PDA.Izpadal sum v takiva komichni situacii kogato horata nyamat i ideya za kakvo stava duma i vupreki tova se obajdat da kupuvat.Tova edinstveno moje da mi pokaje ,a i na vas sushto che v BG tozi vid produkti se tretirat vse oshte kato nenujni ili luks ot 80% ot horata,sledovatelno nyama kakvo da se vuzmushtavate che nyama otkude da se kupuvat PDA.

Az mislya da razviya moyata ideya za WWW.PDASHOP-BG.COM i dori s online razplashtane kogato stane kakto tryabva.Shte se opitam da dostavya vsichko na ceni ,koito da sa dostupni za vseki chovek dori i toi da ne e zapoznat s PDA tehnikata.

Otnosno aksesoarite ima kakvoto iskate i to na super ceni bilo to v USA ili v Asia,no tuka ima drug problem razhodite sa poveche ot potencialnata pechalba i zatova nyama koi da gi vkara.Az bih se nael ,no nyamam ideya otnosno turseneto na aksesuari.

POZDRAVYAVAM VSICHKI ZA TOVA ,KOETO PISHETE ZASHTOTO TAKA STAVAT PO-YASNI PROBLEMITE I NACHINA NA RAZRESHAVANETO IM.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.