Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 15.06.24 
Мобилни комуникации
   >> PDA
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Искам вашето мнение за www.pdashop-bg.com ?нови  
Авторsunbeam (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 00:03



Здравейте на всички от този форум!!!
До сега не знаех ,че в Дир.бг може да има такова готино място за хора фенове на PDA.Аз в момента правя онлайн магазин за PDA с обяви ,информация и софтуер .Ако се интересувате от някой модел или аксесуар и искате да си го поръчате от USA,ebay.com ili amazon.com аз мога да ви помогна да си го купите директно.

ИСКАМ ДА СИ КАЖЕТЕ МНЕНИЕТО ЗА САЙТА ,КОЙТО ПРАВЯ?ДАЛИ ИМА СМИСЪЛ ОТ НЕГО?

Благодаря на всички ,които биха изразили мнението си,защото това е начина да получаваме нещата на реалните им цени!!!



Тема Re: Искам вашето мнение за www.pdashop-bg.com ?нови [re: sunbeam]  
Автор Emperor (The evil one)
Публикувано28.01.04 02:52



Има някои линкове за оправяне, но като цяло сайтът е ОК. Поздравления!
Дали има смисъл от него?! Има, има ...

Btw, щом можете да съдействате при закупуването на аксесоари и др. от USA, бихте ли могли да доставите нещо такова:



или като това:



Изглежда, в България не са никак разпространени, а не ми се разделя с проклетия Visor Neo. От друга страна ми е писнало и от "hard reset"-a, особено когато съм на път и не мога да си възстановя данните си от настолната машина.

Ако имате възможност да доставите нещо подобно, оставете координатите си с бележка в Дир-а, за да се разберем за подробностите.

Bye!

...you don't know the power of the dark side!

Редактирано от Emperor на 28.01.04 02:55.



Тема Re: Искам вашето мнение за www.pdashop-bg.com ?нови [re: sunbeam]  
АвторKid (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 14:27



mnogo e hubav saita! iskreno ti jelaia uspeh



Тема Re: Искам вашето мнение за www.pdashop-bg.com ?нови [re: Emperor]  
Авторsunbeam (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 14:41



Zdravei,vidyah tova koeto iskash ama 69$+dostavka spored men e mnogo za tova ti mojesh da si kupish napravo nov PDa Sony SJ-10 za tolkova.V ebay.com sushto vidyah linka ti 23$ e po-dobre samo che toya ne pishe cenata za dostavka.Loshtoto e che ponyakoga tova e gaden nomer na prodavacha dava niska cena i primerno 19$ za dostavka.Skoro shte poruchvam novi neshta ot USA i ako se ugovorim shte ti go vzema ot ebay.



Тема Re: Искам вашето мнение за www.pdashop-bg.com ?нови [re: sunbeam]  
Автор Mopдpeд (seeker)
Публикувано28.01.04 19:30



Аз па си търся протектори за екран (ипак1930), кажи цена и подробности.

Портал за почитателите на Толкин - връзки и новини



Тема Re: Искам вашето мнение за www.pdashop-bg.com ?нови [re: Mopдpeд]  
Авторsunabeam (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 21:30



Zdravei,
Znachi tova koeto iskash ne mojash tochno da go namerya,no dokolkoto si spomnyam protektora struvashe kum 7ili9$.Namerih ti neshto po-dobro obache
kalufche s protektor:)))16$ e sus shipping do grada ot koito mi izptashtat neshtata
http://www.2buystore.com/shopdisplaydetail.asp?id=840018



Тема Re: Искам вашето мнение за www.pdashop-bg.com ?нови [re: sunabeam]  
Автор Gallandro (орк-бард)
Публикувано29.01.04 10:30



А! Искам и аз такова .

Предполагам, че на сайта ти има някакъв мейл за връзка, но аз не мога да го отворя . За моя доставчик този хост въобще не съществува . Имаш ли някакъв мирор на сайта другаде? Ако нямаш можеш ли да дадеш мейла си тук?

А как ще стане получаването и плащането, ако си поръчам нещо от теб? В София съм. Предполагам, че тези неща ги пише на сайта, но аз не мога да ги видя . Ако не ти си пише тук можеш да ми ги пратиш на мейла, който е в профила ми.


char* function The_Return_Of_The_King()
{
return "King";
}

Тема Re: Искам вашето мнение за www.pdashop-bg.com ?нови [re: sunbeam]  
Авторcourage (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 11:03



Sas sigurnost ne si gubish vremeto



Тема Re: Искам вашето мнение за www.pdashop-bg.com ?нови [re: sunabeam]  
Автор Mopдpeд (seeker)
Публикувано29.01.04 11:18



Добре ми изглежда калъфчето, но по никой начин не давам 30лв за нещо, което не съм пипнал преди това. Ако има начин да го поръчаш, за да мога да го пробвам на живо - ще е супер.

А протектори могат да се намерят за 7-15 долара, зависи от производителя:
http://froogle.google.com/froogle?cat=414&q=screen+protector&btnG=Search+Froogle
http://store.yahoo.com/screenguardz/hp1925-1945.html

Портал за почитателите на Толкин - връзки и новини



Тема Re: Искам вашето мнение за www.pdashop-bg.com ?нови [re: Mopдpeд]  
Авторsunbeam (Нерегистриран)
Публикувано29.01.04 12:42



:))Vijdash mi se seriozen tip,az taka ili inache shte poruchvam oshte PDA i kato nishto moje da ti go donesa tova kalufche puk ako ne go kupish vse nyakoi drug shte go vzeme:))))
Mislya che kalufcheto e po-dobre ot protektorite ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.