Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 23.05.24 
Мобилни комуникации
   >> PDA
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Форум посветен на Pocket PCнови  
Авторdecho (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 18:18



Понеже гледам че има май нужда от форум посветен на PDA-та реших да направя един при мене.Ще се постарая аз поне да пиша често там и да давам линкове и информация по темата.Надявам се да има и други желаещи да помогнат за доброто дело .
Адреса засега ще е
http://decho.ath.cx/pda



Тема Re: Форум посветен на Pocket PCнови [re: decho]  
АвторKid (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 13:35



ot men imash plus



Тема Re: Форум посветен на Pocket PC [re: Kid]  
Авторdecho (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 18:14



hehe
blagodarja :)



Тема Re: Форум посветен на Pocket PCнови [re: decho]  
Автор Mopдpeд (seeker)
Публикувано05.02.04 18:44



Евала! Браво!
Идеята е толкова добра, че се чудя защо всеки от нас да не си направи по един форум и да си пише ли пише в него!
Освен това трябва профилиране - един за ипаци, един за аксими и т.н.
Дори ще отида по-далеч, всеки трябва да си има форум за неговото си ПДА и нещо като го интересува (къде си записах онзи ебоок примерно) да си пита във форума и да си отговаря.

Ето моя форум, всички сте поканени, особено дечо:



Портал за почитателите на Толкин - връзки и новини


Тема Re: Форум посветен на Pocket PCнови [re: Mopдpeд]  
Авторdecho (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 00:14



neshto ne mi e jasno,
kvo se nervish i zashto ironizirash?
napravi si ko iskash forum za kitaskite mandji i gotveneto im v selo bracigovo.
az ne sam kazal ti konkretno da idvash i da pishesh chetesh.
no ne vijdam kvo ti prechi?
kato ne ti haresva - ne hodish i ne pishesh i ne chetesh.
no da plue vseki moje ...



Тема Re: Форум посветен на Pocket PCнови [re: decho]  
Автор Mandor (Sawall)
Публикувано06.02.04 04:24



Ами аз например виждам две причини:

1) Влиза някой нерегистриран във форум "PDA" и казва "Виждам, че има нужда от форум за PDA - идвайте на моя форум". И да сме имали нужда, вече си имаме форум. Вече бяха правени неуспешни опити за пренасочване на този клуб към "Комуникации..." - без успех. Не смятам, че твоя опит ще има по-голям успех, затова просто изглежда смешно.

Но това е "бял кахър". Има и друго:

2) Не разбирам, как си успял само на заглавната страница да направиш поне 9 правописни грешки в елементарни думи?! Или поне толкова ми стигна търпението да преброя. Предполагам (или по-точно, надявам се), че има и други като мен, затова да ти обясня: Видя ли сайт с елементарни правописни грешки, изобщо не се занимавам с него. Автора му не си знае собствения език; как да разчитам на достоверността на останалата информация в сайта!?

Забележка: Този постинг не е "плюене", а опит за разясняване причините за реакцията (напълно разбираема) на Mordred.



Тема Re: Форум посветен на Pocket PCнови [re: Mandor]  
АвторKid (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 15:16



vijte sega i dvamata (osobeno na Mordred mnoo me kefi chuvstvoto za humor): vseki moje da si pravi kvoto iska. toia pich se probva neshto, hubavo, drug se probva drugo - dobre. neka ima takiva probi shtoto inache nemashe da go ima i toia forum (btw AZ biah tozi koito dade ideata za forum PDA v dir-a, koito ne viarva da chete arhivite), ta zatova mu dadoh ramo na choveka - takiva opiti trebva da ima, vse edin ot tiah bi bil uspeshen...




Тема Re: Форум посветен на Pocket PCнови [re: decho]  
Автор Mandor (Sawall)
Публикувано07.02.04 14:27



Постинга ми не предполагаше отговор; това бе по-скоро опит за разнасяне на недоуменията ти към Mordred. Нито съм казвал, че нямаш право да пишеш тук, нито - че не можеш да си направиш собствен форум. Това вече би било смешно. Просто се опитах да поясня.

Колкото до критериите ми, ако наистина смяташ, че правописа няма значение, мога да кажа само едно: много жалко. Не си някой петокласник с още детски възгледи, че да пренебрегваш този аспект. Като отидеш в магазина, не казваш на продавачката: "Маце, а'ре 'а спретнем една сделчица!", защото знаеш как би изглеждал в очите на околните. Тук е същото.
Например, какво би било мнението ти за твоя началник, ако парафира молбата ти с "удубрявам"? Ще си кажеш ли, че няма значение?

Всъщност и това обсъждане доста се отклони от началната си тема. Смятам, че достатъчно ясно изразих мнението си, затова прекратявам писането по тази тема.



Тема Re: Форум посветен на Pocket PCнови [re: Mandor]  
Авторdecho (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 06:22



ами много добре
и за мен темата е приключена




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.