Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 13.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Барселона  
Автор svetlana_mimi (непознат )
Публикувано30.07.12 19:51



Здравейте,пътешественици!Дойде време и за Барселона .Всяко инфо ще ни е от полза!Моля за съвети за туристическите автобуси.Благодаря предварително!Съвети какво да опитаме освен паея,какво е Tapas?
Как стоят нещата е баровете-на крак за по-евтино или...



Тема Re: Барселонанови [re: svetlana_mimi]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано31.07.12 12:47



Определено най-противното и свръх надценено място в Европа, поне що се отнася до мен. Пригответе се за уникална туристическа блъсканица, особено пък ако имате нещастието да ходите в пика на сезона. В туристическите брошурки има невероятни възхвали за Саграда Фамилия и парка Гюел - първото е доста отблъскваща строителна площадка, а второто е най-жалкото подобие на парк, което съм посещавал. И на двете - отвратителна тарапана, която ще ви изгуби часове време и нерви, а за капак може да се простите я с портмоне, я с някоя друга не добре обгрижвана вещ по вас.

Реално има две неща, които наистина си струват в Барселона - пеещите фонтани и някои гледки от високото. Също така градът е добра отправна точка за някои интересни места наоколо, но да се седи в самата Барселона повече от ден и половина-два е пълна загуба на време.

Иначе Испания е прекрасна и където и другаде да отидете, няма да съжалявате. Аз ви препоръчвам Валенсия. Там и паелята е три пъти по-вкусна! ;)





Тема Re: Барселонанови [re: svetlana_mimi]  
Автор 3a3y ()
Публикувано02.08.12 18:11




Ето тук една хубава тема за Барселона, мисля, че ще се намери отговор на всички въпроси.



Тема Re: Барселонанови [re: svetlana_mimi]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано08.08.12 23:22



Бяхме 10 дена и пак не ни стигнаха... в Барселонета си струва да похапнете, но търсете малките, местни ресторантчета...гаранция, че сте на правилното място е липсата на меню на английски и липсата на английско говорещ персонал!
Лично на мен града ми хареса ужасно много, влюбена съм в него!
Хубаво е да си вземете хоп-он, хо-офф туристическо автобусче. Хем ще разгледате и ще научите нещо, хем ще се забавлявате! Препоръчвам да се качите до Тибидабо... Като кулинарен любител не можах да не отида до Бокерията (страхотен пазар - има всичко), там хапнахме и най-вкусните морски дарове! :)
Като цяло Барселона има страхотно уреден транспорт и придвижването е лесно!



Тема Re: Барселонанови [re: svetlana_mimi]  
Автор ivonty2 (непознат )
Публикувано13.08.12 19:32



zdraveyte .
shte patuvam natam s kempera.imam 3 svobodni mesta.tragvam na 31 avgust ot sofiq. 0885 208872
ivonti@mail.bg




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.