Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема От Милано-СПЕ6НА ПИТАНКА  
Автор vladimir1974m2 (минаващ)
Публикувано18.07.12 12:51



Хубаво се подредих аз,та немога да се оправя.ПОМО6т...Вземах си билет от Габрово до Милано в понеделник- на 16.07.С дата на заминаване-17-ти- на другият ден.Заминах.Добре, ама съм си вземал билет-двупосо4ен-София-Милано-София, ама на връ6тане-отворен...А по пътя се оказа,4е вси4ки автобуси на Юнион-Ивкони ( с която дойдох до тук), за към София са пълни, със заети места 4ак до 30.06....И няма как да се върна...Помо6ттт- какво да направя...за да нер изгоря с обратният билет и да се върна в София най-късно до 23-24.07, 6тото трябва да ходя на работа в събота, а и тук много скъпо, няма да издържа с парите дори до 26.07...
Моля ви да ми помогнете- с някакъв сигурен вариант- на друг превозва4 ли, с влак ли към Любляна и Белград, през Бари, Бриндизи и с ферибот ли...По новата линия на Юнион-Ивкони -Рим-Неапол, Бриндизи ли....Гледам на Биомет имат линия, ама дали 6те ми дадат билет на място...Имам карта на Милано, мога да се оправя в града и с метрото...
Моля да ми помогнете с инфо ( на български)....4е 4ак ми се реве....На ти сега Милано, на'ти....Ама пък е готино тук.Имам две но6тувки до петък сутрин...немога да измисля с какво да се върна.Имат телефон в Милано Юнион Ивкони, ама дали 6те ми издадат самолетен билет до София От Малпенса, колко ли пари трябва да дам, да не са повеюе от 300-400 Евро все пак...Искам да знам какво да правя...



Тема Re: От Милано-СПЕ6НА ПИТАНКАнови [re: vladimir1974m2]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано18.07.12 13:44



фащай автостопа. Едни приятели стигнаха така до Холандия миналото лято /за близо две седмици/.



Тема Re: От Милано-СПЕ6НА ПИТАНКАнови [re: vladimir1974m2]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано18.07.12 17:58



И Юбим имат линия:

, но май е също като Юнион Ивкони до Испания. Ти хубаво си уцелил времето, кога половин България се връща от Испания.
Виж на Рейсовете от Флоренция за София не би трябвало да са толкова претъпкани. Спирките са Болоня, Падуа, Местре - резервираш за когато има места и се набираш с влак към някое от трите.
Най-добре е на стоп, както те съветват хората, ама какъвто си любознателен, до Коледа няма да се добереш до Отечеството.
Късмет, успех и да напишеш после пътепис!



Тема Re: От Милано-СПЕ6НА ПИТАНКАнови [re: vladimir1974m2]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано18.07.12 18:34



Сега видях, че и със самолет си склонен да пътуваш. wizzair.com лети на 22 и 24 юли Бергамо (близо до Милано) - София за 148 евро.
През Expedia ми излизат на 23 и 24 най-евтини билети Милано - София от 273 долара. Полети на Alitalia, и двата варианта са през Рим (отлитане 11 или 12 ч. от Милано и пристигане в София в 17:40). Влизаш в някое бюро на Алиталия и си купуваш директно, няма какво да веселиш по телефона тиквениците от Юнион Ивкони.
С повечко ровене и по-евтини варианти могат да се намерят за полети - аз в Експедията чукнах.
Успех още веднъж и да разправяш!





Тема Re: От Милано-СПЕ6НА ПИТАНКАнови [re: vladimir1974m2]  
Автор Дивak (член)
Публикувано21.07.12 00:41



От автобуси не разбирам, ама самолетни билети ще намериш.
Най евтино излиза Уизеър (летят от Бергамо, дотам има рейсове от централна гара), малко по-евтино е от Болоня (Форли) или Венеция (Тревизо). Повече от 200 евро няма да ти излезе, споко. Чекнат багаж при тях се плаща допълнително, но ако си за малко, сигурно нямаш много багаж.
Колкото по-рано вземеш билета, по-евтино ще е.



Тема Re: От Милано-СПЕ6НА ПИТАНКАнови [re: vladimir1974m2]  
Автор Дивak (член)
Публикувано21.07.12 00:44



А връщането от отворения билет можеш да оползотвориш, като отидеш пак до Милано скоро.



Тема Re: От Милано-СПЕ6НА ПИТАНКАнови [re: vladimir1974m2]  
Автор vladimir1974m2 (минаващ)
Публикувано21.07.12 11:45



Отбой.Мина на мойта- с много късмет, инат и малко пари...Вече съм в София, макар и само за два дена и две нощи, успях да разгледам доста неща.Таз седмица ще ви разкажа повече.Благодаря на всички, които ми се озоваха за помощта.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.