Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:35 18.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Крит 2011нови  
Автор bva (новак)
Публикувано23.08.11 20:56





, бва



Тема Re: Крит 2011нови [re: bva]  
Автор leonora7 (momi4e)
Публикувано23.08.11 23:03



Страхотна красота на Крит,но най-ми хареса,дето си с фанелката от най-красивата и дива за мен страна Боливия.
Много пътувания ти пожелавам!
Аз сега заминавам за Турция на едно много интересно за мен пътуване.
Истанбул-Кападокия,Немрут-монументите,Гобекли тепе,Ван и накрая Карс и древния град Ани.



Тема Re: Крит 2011нови [re: leonora7]  
Автор bva (новак)
Публикувано24.08.11 07:22



Здравей leonora7, специално и за теб пуснах отделна тема със снимки от Боливия. На мен също много ми хареса тази страна.

Поздрави, бва



Тема Re: Крит 2011нови [re: bva]  
Автор lover_bg (минаващ)
Публикувано25.08.11 15:09



Супер Крит! Точно както го описва Казандзакис! И ти си много суперрр;)
Апропо, в коя част на острова е?



Тема Re: Крит 2011нови [re: lover_bg]  
Автор bva (новак)
Публикувано25.08.11 18:58



Здравей, зает съм на последък, но като цяло кръстосах островапо диагонал от Вай до Елафониси . Снимките с хотеласа са от Герани, близо да Платаниас а по голямата наст от другите са от .... някъде по пътия, не съм спирал много на историнески места, защото съм бил и преди на острова...Изключение сега е Фаласарна, а други интересни такива според мен са поне Аптера и Кносос .....Интерсни са също и канюните и селцата из планините, както и южното краибрежие. От текущата визита много ми харесаха Агиос Николаос и Елунда в източната част на острова .... снимките са тези с вятърните мелници и яхтите ......

Поздрави, бва



Тема Re: Крит 2011 [re: bva]  
Автор temp1e (член)
Публикувано21.10.11 21:37



na balos hodi li ili shte triabwa pak da se vryshtash ? :)

http://picasaweb.google.com/boyan.dimitrov/


Тема Re: Крит 2011нови [re: bva]  
Автор dorry_1 (непознат)
Публикувано22.11.11 17:57



страхотно ! браво!




http://okolosveta.blog.bg/




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.