Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:22 23.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Тема Боливия 2011нови  
Автор bva (новак)
Публикувано24.08.11 07:18





, бва

Редактирано от bva на 24.08.11 07:48.



Тема Re: Боливия 2011нови [re: bva]  
Автор leonora7 (momi4e)
Публикувано24.08.11 12:16



В момента съм на работа и имам някои рестрикции спрямо забавленията през деня,но довечера,това ще бъде първата ми работа в нас,да ги разгледам.
Никога не ме е грабвала друга страна,толкова силно и съжалявам,че бях там много кратко.
Малко съм необразована,спрямо как се качват тук снимки , но бих искала да споделя и моите от там.
Мечтая си да можех всяка годиан да ходя за поне седмица на Острова на слънцето и гледам звездите и планините срещу мен.
Като се върна от Турция ще поискам помощ и ще пусна снимки от моето пътешествие из Боливия

Копакабана,Острова на слънцето,Ла Паз,Тианхунахо,Санта Круз,Самайпатя( е там бих искала да имам къща).
Обожавам Боливия.В Лондон има един биливиански ресторант( по-скоро яка кръчма,предлагаща 10 неща за ядене,но напълно автентични+Инка Кола,но в пластмасови бутилки , а вкусът не е съшия , като в стъклените) и като ми се прииска да попадна на място,където времето е спряло ходя там.
Много мерси предварително за снимките и аз ще пусна моите от там,ако ти е интересно разбира се.
Поздрави и много щастливи пътувания!



Тема Re: Боливия 2011нови [re: leonora7]  
Автор bva (новак)
Публикувано24.08.11 19:10



Ами приятно пътуване и 4акам снимки.

Поздрави, бва



Тема Re: Боливия 2011нови [re: bva]  
Автор ab12345 (минаващ)
Публикувано09.10.11 23:45



Страхотни снимки, благодаря много!



Тема Re: Боливия 2011 [re: bva]  
Автор temp1e (член)
Публикувано21.10.11 19:59



chudesni snimki!

http://picasaweb.google.com/boyan.dimitrov/



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.