Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Стаи или апарт. в Париж?нови  
Автор Maлинoв ()
Публикувано22.04.11 14:12



Здравейте,
Решили сме да се разходим до Париж. Има изгодни полети с WIZZ AIR края на май. Някаква идеи за стаи или студио до 80Е за двама души?
Благодаря.

Имам някаква информация от нета, но ми се ще да чуя и лични мнения.



Тема Re: Стаи или апарт. в Париж?нови [re: Maлинoв]  
Автор Маша (засега непознат)
Публикувано22.04.11 15:58



http://www.solarhotel.fr - 59 евро за стая (+ закуска и интернет). Намира се в Монпарнас - много удобно място за всякакви разходки в Париж. Бяхме там преди две години, тогава се казваше Hotel des voyageurs. Не е за претенциозни "пътешественици".



Тема Re: Стаи или апарт. в Париж?нови [re: Маша]  
Автор Maлинoв ()
Публикувано23.04.11 12:59



Както казва нашият премиер: Мерси боку :)
Изглежда приличен хотел за 59Е двойна стая. Слагам си го в списъка.



Тема Re: Стаи или апарт. в Париж?нови [re: Maлинoв]  
Автор 3a3y ()
Публикувано23.04.11 16:19






Това е за апартаменти. Може малко късничко да си се сетил. Харесах нещо от твое име, но точно за края на май е заето. Поразгледай.



Тема Re: Стаи или апарт. в Париж?нови [re: 3a3y]  
Автор 3a3y ()
Публикувано23.04.11 16:22



И още нещо. Цената, която дават за седмица, всъщност е за 6 нощувки. На седмия ден си заминаваш. Ако обаче стоите повече от 6 нощи, имаш право да искаш отстъпка от цената. Обикновено дават такава.



Тема Re: Апарт. в Парижнови [re: Maлинoв]  
Автор KGM (Разбиращ)
Публикувано24.04.11 22:31



Две години поред ходихме в париж през май. Мисля че е по изгодно на апартамент - платихме около 700 евро за 4 души за 7 нощи. Единия път беше до Лувъра, а втория до Айфеловата кула. Имаш си кухня, готвиш си и т.н. Апартаментът - нормален, има си всичко, не луск, но ок. Апартаменти за двама ще са по малко от 700, естествено. Вземете си и топла дреха, че и двата пъти си беше студ. Париж е супер.

When the going get tough, the tough get going !


Тема Re: Стаи или апарт. в Париж?нови [re: Maлинoв]  
Автор Маша (засега непознат)
Публикувано25.04.11 14:41



Имайте предвид, че хотела се пълни като за световно. Много е близо до центъра, цените са супер, а улицата, на която се намира е направо уникална. Страхотно място, което си струва да се види в Париж (жалко, че не мога да публикувам снимки тук)



Тема Re: Стаи или апарт. в Париж? [re: Маша]  
Автор 3a3y ()
Публикувано25.04.11 16:24



Могат да се слагат снимки тук. Покажи каквото имаше предвид.



Тема Re: Стаи или апарт. в Париж?нови [re: 3a3y]  
Автор Маша (засега непознат)
Публикувано25.04.11 17:13



Всъщност проблема ми е, че май аз не знам

как да публикувам снимки тук (някой трябва да ме светне .)
Но наистина уличката (rue Daguerre) е страхотна - в тази и част, където се намираше хотела имаше цветарница, която изглеждаше невероятно, фурна, аромата на кроасаните от която ни будеше всяка сутрин, магазин за всякакъв вид домашна паста, магазин за морски дарове, каквито не съм виждала у нас, магазин за сирена (какви ли не), магазин само за foie gras (пардон и за вино към него) и какво ли още не - арт магазинчета, книжарници, сладкарници, brasseries, ресторантчета, предлагащи всякаква кухня (китайска, мароканска, гръцка и т.н.). Ето тук има малко инфо и снимки - http://patepis.com/?p=7604




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.