Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 10.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Тоя бивш прекрасен клуб?  
Автор expert /ne vinagi / (минаващ)
Публикувано08.03.11 11:19



Ми да го съживяваме, давайте. Според мен, задължителната регистрация поразвали доста клубове-лично мое мнение.
Криза, не криза - тази година твърдо съм решил пак на море и риболов в Гърция.
Предлагам следната тема - на море в Гърция по време на криза


В един друг клуб попаднах на участник, /май е участничка/ от Гърция с български език - изрази готовност да помага с информация колкото може.
Какво ще кажете да я поканя тук и да я поразпитаме - стачки, цени, очаквания ?



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: expert /ne vinagi /]  
Автор temp1e (член)
Публикувано09.03.11 01:29



PREKRASEN CHAK , ne e bil nikoga, no mozhe da se syzhivi s otpadaneto na red smotani pravila, kato zadylzhitelna registracia, kakto spomena i iziskwaneto za pisane na kirlica, koeto az niamiram za otzhivelica . makar che towa e samo na powyrhnostta.

w detajli foruma e mnogo grozen i se nuzhdae ot refresh. vsichko izglezhda wse edno go e prawila baba mi na perfokarti.

otdelno ot towa temata za pytuwania nadali e naj-populiarnata w bulgaria, makar che pri edno kokentno oformlenie, mozhe da zainteresuwa grupa hora.

s edna duma predizvestena smryt , bez golemi shansowe za reanimacia

http://picasaweb.google.com/boyan.dimitrov/


Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: expert /ne vinagi /]  
Автор peterky2OO8 (минаващ)
Публикувано09.03.11 08:00



Дайте мейла на тази българка,сигурно доста хора имат интересни въпроси за Гърция.



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: peterky2OO8]  
Автор expert /ne vinagi / (минаващ)
Публикувано09.03.11 09:26



Не знам дали е българка, има мейл в профила, не е таен. Ще я поканя, но според мен е по добре тук да и задаваме въпроси, а не всеки поотделно на пощата или лични-нали целта е информацията да е за всички.
Стойчо и Благун къде ли се загубиха ?





Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: expert /ne vinagi /]  
Автор temp1e (член)
Публикувано09.03.11 10:40



mezhdu drugoto za gyrcia i az moga da spodelia informacia bez takawa za ostrowite w egejsko more.

http://picasaweb.google.com/boyan.dimitrov/


Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: temp1e]  
Автор L.dof (Свободен човек)
Публикувано09.03.11 13:31



И ако обичате пишете на Български- че с тая шльокавица все едно чета надписите с лайна по стените на кенефите- пак се чете ,но не е приятно.



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: expert /ne vinagi /]  
Автор L.dof (Свободен човек)
Публикувано09.03.11 13:35



На море в Гърция по време на криза !
Това е спасението.
След като миналата година изкарах 5 дена на море в Гърция и 4 човека похарчихме 1 евро и 50 цента общо, за тази година съм се подготвил : Ще тръгна изобщо без пари, само горивото в колата и газта за караваната.......



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: L.dof]  
Автор tangos (новак)
Публикувано09.03.11 22:18



Ето ти тема!
Давай, L.dof - ти си!



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: expert /ne vinagi /]  
Автор 3a3y ()
Публикувано10.03.11 13:16



Да бе, Владо, разкажи по-подробно къде бяхте и за какво се оръсихте с тия 1.50





Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: 3a3y]  
Автор L.dof (Свободен човек)
Публикувано10.03.11 13:55



Тъй като работихме в петъка до късно и тръгнахме към 17,00 ч ,а с каравана се пътува малко по-бавно - до 100, 110 км /ч максимум и така пристигнахме на някакъв плаж доста късно , някъде към 22-23 ч. На другия ден направихме една разходка с колата ,ей така -със стърчащ теглич да видиме къде сме и какво има около нас. Оказа се някакво градче в близост до някакъв курорт, където в средата на юли на центъра,разбирай пристанището ,бяхме само ние и някакво семейство руснаци ,които вечеряха. Пълна тишина и релакс. Припомних си какво е в момента в Созопол-коли, платени паркинги, паяци, дюнери, чалга, мръсотия и миризми ......А бях на същото разстояние от вкъщи!
След кратка разходка се запознахме с местния супермаркет ,от където срещу 1,50 евро закупихме едно чувалче с лед на бучки, но не много голямо. Та ,половината го изконсумирахме още на следващата вечер с Узо-то ,което си носехме от Бг , а другата половина го положих нежно в камерата на хладилника на караванката и ползвах през останалите 4 вечери с останалите бутилки узо. Не знам защо ,но като ида на море ми се припива узо.
4 дена безгрижен плаж и спокойствие на някакво диво място и на 5-тия дойде един чисто нов багер да подравни плажа и бетоновата полоса за да могат натиснатите в криза гръцки труженици да си вкарват лодките по-удобно и за кеф. На края на плажа, където започва черния път дойде камион на фирма Чистота да вдигне контейнера ,който само ние и още 3-4 семейства ползвахме. Съседите на този 2 километров плаж бяха от Чехия, Германия, Италия ,идно семейство от България и някакви Сърби ,които стояха 2 дена. Та ,най-близките до нас бяха на 100 м . За първи път в живота ми останах доволен ,че големи части от българската територия са останали в Гръцко.
На 5-тия ден хлябът ми свърши,остатъците почнаха да мухлясват,изгоряхме от слънцето, почна да става жега ,акумулаторът на караваната почна да иска зареждане ,почнаха да звънят някакви зорлии от София и почивката ми свърши.....
След 3 месеца пак отидох на същото място за 3-4 дена, бяхме само ние, морето ставаше за къпане, беше топло. Все пак бе само началото на октомври - сезонът не беше свършил още......

Редактирано от L.dof на 10.03.11 14:00.



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: L.dof]  
Автор 3a3y ()
Публикувано10.03.11 14:58




Добре де, най-накрая разбра ли къде точно сте ходили, все пак всяко местенце си има име, или поне приблизително си има име. Не мога да повярвам, че говориш за някъде из Халкидики, като знам как са го заселили софиянци и руснаци през лятото.



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: L.dof]  
Автор f1O4 (новак)
Публикувано10.03.11 18:40



И аз това си мисля - голям късмет за Беломорието, че не е останало българско. Нали си представяте какъв Слънчев бряг или Ден щяхме да спретнем с бетон от Александрополис чак до Кавала! А пък Тасос и Керамоти щяхме да ги предоставим за база на братския съветски флот.





Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: f1O4]  
Автор tangos (новак)
Публикувано10.03.11 21:09



Аз си мисля, че не важно L.dof да ни каже кое е ТОВА място.
Защото иначе, нали се сещате, догодина за него ще се говори с прилагателните от нашето море.
Убеден съм, че такива места има и още.
И съм доволен от разказа - става ясно, че всеки който се нуждае от ТАКОВА място, е достатъмно само да се амбицира да си го намери.

Аз лично тази година съм с настройка за нещо междинно - от тази гледна точка - на Халкидики, и може би това значи Полихроно, или Метаморфози.. не съм ходил и в Неа Каликратия.. още не съм се избистрил.



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: expert /ne vinagi /]  
Автор Благун Калчев (Explorer)
Публикувано11.03.11 01:43



Тук съм, тук съм.
Обещал съм на Стойчо сводка за летния ми анабазис през Румъния и за Новата година на Амалфийското крайбрежие в Италия. Иначе за ски ваканцията в Австрия няма какво толкова да се пише, мога да съм полезен със съвети в това отношение.

За Гърция: ходил съм на доста места там и това, което най-много ми е харесало е Макриамос на Тасос. На феновете на шумните почивки няма да им се понрави (да ходят на Палма де Майорка или Ибиса тогава!), но за спокойна почивка сред хубава природа и без излишен зной си е супер.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: tangos]  
Автор expert /ne vinagi / (минаващ)
Публикувано11.03.11 09:55



Завиждам благародно на тези с караваните, ама като ми се е паднала капризна жена....
Макриамос, за който споменава Благун, е приказно местенце, но не много бюджетно


Аз съм изключително доволен от Карамоти, 2009 г. Голям тристаен апартамент /две спални+хол/ с пълно обзавеждане, Булсатком, безжичен интернет, септември месец началото беше 90 E на вечер. Бяхме 4 човека. Част от храната си бяхме взели от България, пазарувахме си и от местен супермаркет, Лидл има наблизо в гр. Хрисопули. Почистването правеха майка и дъщеря българки, които живееха в едно съседно село, Монастираки. Показаха ни местната селска фурна - супер хляб. 3 Е билет за ферибота и си на Тасос. С кола за 20 мин и си в Кавала.
А вечер на рибарския кей - за риба или "хтаподи"
На плажа от двете страни най-близките хора бяха на около 200 м. 10 км плажна ивица до вливането на р. Места /Нестос/. Ако не ме домързи, ще кача снимки.



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: expert /ne vinagi /]  
Автор L.dof (Свободен човек)
Публикувано11.03.11 13:02



Естествено ,че няма как да ви кажа кое е мястото, градчето и плажът ,на който бяхме.Такива са стотици в Гърция. По-добре ми е да сме само ние с жената и децата


Важното е ,че в Гърция има десетки хиляди километри крайбрежие, плажове и дива природа. Държавата им не "развива туризъм" както нашата и да поостанеш в центъра на някое село за ден- два с паркирана каравана на крайбрежната алея не дразни общинските чиновници ,както е в почти всяка морска българска община.
Гледам мои дружки си правят резервации за някакви Филоксения бунгало, между първия и втория полуостров. Изглежда прилично и даже дават ядене и не излиза скъпо. Като поразгледах плажа в източната страна има една полоса ,таман за 2-3 дена като за мене. Хем ще им гостувам, хем компания за децата . После съм си намислил едно място между втория и третия полуостров ,та отляво. Види ми се бая дълъг плаж, ситен пясък и няма нищо. После може да свия надолу към Вурвуру и Сарти. Като последна дестинация съм си харесал големия и дълбок залив от източната страна на втория полуостров, почти най-отдолу. Таман ще са ми свършили мръвките и ще съм огладнял. Бая риба ще държи морето там



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: expert /ne vinagi /]  
Автор Благун Калчев (Explorer)
Публикувано11.03.11 18:09



На Керамоти пясъчната ивица е безкрайна. Но и комарите са много...

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: Благун Калчев]  
Автор berys (невгъзможен)
Публикувано12.03.11 22:21



Благуне, това да не са поовехтели спомени?

Миналата година, въоръжен с информация от форумите, преди тръгване специално се заредих с препарати за това.
Не ми се наложи даже да ги потърся в багажа.
После научих, че вече гърците третират района.

Иначе, се влюбих в това място. С пъти ми е по-добре там, отколкото на острова срещу него.
Но само интереса към опознаване и на другите места ме държи встрани от него.
Но ми се иска пак, и се надявам да се случи.



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: berys]  
Автор Благун Калчев (Explorer)
Публикувано13.03.11 01:09



Ами са последно в началото на септември 2010 се отбихме на пясъчната коса в Керамоти на прибиране от Тасос, да доизползваме слънцето. Изглежда комарите не бяха разбрали, че ги третират и още в 2-3 часа следобяд заработваха яко на сенчестите места...

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: Благун Калчев]  
Автор berys (невгъзможен)
Публикувано13.03.11 12:32



В такъв случай, комарите не са толерантни към икономическите проблеми в своята родина. Която май пръска само в активния сезон...
Но няма спор - прекрасно разположение на духа в Керамоти, нали?



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: berys]  
Автор Благун Калчев (Explorer)
Публикувано14.03.11 07:48



О, да! Бях отвикнал да виждам толкова малко хора на толкова много пясък!

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: Благун Калчев]  
Автор expert /ne vinagi / (минаващ)
Публикувано14.03.11 08:50



И то хубав пясък ! Началото на септември 2009, когато бях за последно там, комари нямаше над обичайното, 2010 пръскачите сигурно са стачкували вече

Обаче вечер на рибарското пристанище ме тормозеха някакви други дребни мушици. И морски таралежи нямаше.
Има ли някой непосредствени впечатления от плажове и места за отсядане на Неа Ираклица и изобщо участъка от вливането на Струма до Кавала ?



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: Благун Калчев]  
Автор lover_bg (минаващ)
Публикувано14.03.11 16:41



Благуне, тъкмо да питам за Румъния, pls!



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: expert /ne vinagi /]  
Автор lover_bg (минаващ)
Публикувано15.03.11 07:39



Ние ходихме есента на Неа Перамос, до Неа Ираклица (двете могат да се изходят пеша по плажната ивица). Приятно е, нямаше много хора, но все пак беше през септември. Има интересна крепост, за любителите на исторически забележителнсти, но то в Гърция навсякъде има какво да се види.



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: expert /ne vinagi /]  
Автор peterky2OO8 (минаващ)
Публикувано18.03.11 04:15



Как да се сравняваме с Гърция които при същото население имат много и много хиляди километри крайбрежие ,а ние 400 км.Те имат над 15 000 острова-ние два и то големи колкото носна кърпичка,колкото тяхните безименни.При нас курорта 2 месеца,а при тях-5,като температурите и на водата и на въздуха по 5-10 градуса винаги по висока.А десетките хиляди километра крайбрежна ивица на ТУРЦИЯ,ИТАЛИЯ,ФРАНЦИЯ,ИСПАНИЯ.Няма ли да мирясаме и да престанем да си мерим............ и да се съгласим ,че сме малка и най бедната европейска държавица населена и със съответния изключително беден и прост народ.
И все пак между АЛБЕНА и румънската граница има доста недокоснати кътчета:)



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: peterky2OO8]  
Автор tangos (новак)
Публикувано18.03.11 20:16



Не, не - тук не става дума за патриотизъм или българофобство!? !

Фактът, че всички тук обсъждат чуждестранните дестинации единствено от туристическия им аспект значи, че тук сме българи-патриоти.

Но когато стане време за почивка, и когато си плащаме за ТУРИСТИЧЕСКИЯ ПРОДУКТ, който потребяваме, ние изискваме комплексното му качество.
Очаквам да бъда подкрепен, че по гръцките курорти това качество е естествен спътник.
Докато тук е зле замаскирано усилие да се издрънчат стотинките от джоба на всеки българин, който е сбъркал да почука на вратата на Бг-туристически обект.

Крапец, да - прекрасен и голям плаж! На къра!

Албена - миналата година имах резеврация в 2-звезден хотел. Беше веднага след дъждовете през юли.
Цялата сграда вонеше на застояла влага. Мокетите, въпреки, че бяха минати с прахосмукачка, бяха толкова захабени и напластени от стари мазнотии. И този дъх на стара мръсотия така владееше стаята, че и широкото отваряне на прозореца не проработи бързо в полза на чистия въздух.
Тапетите, поставяни от начинаещи младежи от времето, когато се присъждаха разряди на работниците, тръгнали да се разкъсват - и тази гледка разсейваше от мисълта колко са стари.
Банята. О, банята!
Чадър и шезлонг - включени в цената - но има само за този, който сутрин преди закуска отиде на плажа, за да остави хавлии - за да ги запази! Разбрах, че това е било проблем и на 4* хотели в Албена тогава.
Стига вече!

Платих си неустойката и си тръгнах. Но ми беше тъжно за тумбите щастливи руски дечица, за които това беше върхът на щастието!
Дано между тях не е имало с белодробни проблеми. Останалите ще разказват на майките си "Как прекрасно было в Албене".....

Един сезон преди това, през 2009 г. бях в двузвезден хотел в Макри - селце до Александропулис.
Така и не разбрах защо хотела беше 2 звезди: съвсем нови мебели, общ за сградата климатик (за който не се налагаше да си плащаш отделно), ЛСД-телевизор, оборудван кухненски блок. Всяка стая с тераса...

Да давам ли още аргументи, че не само природата е от значение, за да изпиташ релакса, който търсиш?



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: tangos]  
Автор peterky2OO8 (минаващ)
Публикувано19.03.11 06:52



Разбира се че е така.Миналата година,моята сватя,пенсионирана учителка,беше 1 седмица ,юли месец,на такива условия в АЛБЕНА.Пакета и излезе по 10 лв. на ден със закуската/кус кус,пържени филийки......../Толкова щастлива беше,поне 10 год не беше ходила на почивка ,на море......Много беше доволна ,че е успяла да спести 100 лв.:(
Много е хубаво на ТАСОС.........:)
И на РЕВИЕРАТА.........:)
И в ТАЙЛАНД...............:)



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: peterky2OO8]  
Автор leonora7 (momi4e)
Публикувано19.03.11 07:00



В този клуб,никога нищо интересно не е имало,освен ако Домосед не се е включил и още 2,3.
Никога не е било интресно, но сега предлагам,да си го прекръстите на клуб-море в Гърция,докъдето стигат пътешествията на т.н велико клубче.



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: leonora7]  
Автор tangos (новак)
Публикувано21.03.11 20:19



Мммм, не бих казал, че тук са само "гърци".

Ако вие сте се включвали в темите за Боливия, Еквадор, Египет - вижте повечето от другите, участници които обсъждат темата за приключването на клуба какви "завоевания" имат!?

Но се опасявам, че една от причините (друга причина, първата я споменах преди малко в темата "bgturist-ът") за разклатеното здраве на клуба е факта, че повечето хора влизат тук като в сайт за бюро справки.
Получавайки това което ги интересува - споделено с готовност от "постоянното присъствие пътешественици", заминават и забравят!

Което не се отнася за вас, разбира се! Поздравления за прекрасния пътепис! Непременно ще помогне на някой, който иска да направи по-лесно сбъдването на мечтата си да направи това екзотично пътешествие.

А за къде крои планове сега leonora7?



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: leonora7]  
Автор temp1e (член)
Публикувано21.03.11 21:25



che kakwo j e na gyrcia. Gyrcia e neveroiatno magicheska strana i samo mozhem da se radwame, che e tolkowa blizo do Bylgaria. Gyrcia e edna ot naj-habawite dyrzhavi w sveta wyw wseki aspekt. Spokojni i wyzpitani hora, neveroiatni plazhowe za wseki wkus, nenadminato mnogoobrazie ot kulturni pametnici, strahotna kuhnia, hubawa infrastruktura, a i hich ne loshi planini w dopylnenie.
Bez da sym hodil w Boliwia, garantiram, che Gyrcia e strahotno po-dobra destinacia. Garantiram ot lichen opit syshto, che po si struwa ot Egipet i izraziawam nepotvyrdeni opasenia za Ekvador, makar che Ekvador ima kakwo da slozhi na masata.


http://picasaweb.google.com/boyan.dimitrov/

Редактирано от temp1e на 21.03.11 21:27.



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: tangos]  
Автор leonora7 (momi4e)
Публикувано21.03.11 23:09



То не че и аз кой кой знае, колко съм допринесла с нещо.
Преди години, само четях а не съм споделя впечетленията си,по простата причина, че не ми е идвало желанието да го направя.
Много съжалявам, как сама затрих един файл, с пътувавамето ми до Китай.
Вярно беше пращан до приятели и можех да го сглобя, но не го направих , за което и аз съжалявам.
Напълно сте прави, че тази проклета регистрация, отблъсква много хора+мен самата.
Да бъда честна до дни ще съм убедена, кое ще бъде голямото пътуване за тази година-имах 3 идеи, но едната, ще я поизоставя за момента и чакам по-добри времена-но идеята беше-10 дена в Япония и от там 10 дена в Микронезия.
2-ра идея, която мисля, че към нея най-клонят везните е -отново Перу, да разгледам, неща които искам , но миналата година нямах време+5,6 дена Великденски Остров.
От тази година до там се стига от Лима, което го намирам за голямо удобство.
И 3-та идея, която е най-лесно осъществима, но не по-малко интересна( моията цел за пътуване е винаги свързана с древни руини)е едно голямо обикаляне на Древна Турция.
Ккато казах-най-късно-до месец ще си уточня кое да бъде.( ако не ми хрумне нещо друго).
Но за Великден със сигурност ще посетя Перперикон и района и чакам с нетърпение това пътуване.
А лятото съм си наумила за няколко дена да стигна до езерото Лох Нес.Детска мечта ми е!
Инъче,продължавам да пиша за Перу и Боливия!

Редактирано от leonora7 на 21.03.11 23:56.



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: temp1e]  
Автор leonora7 (momi4e)
Публикувано21.03.11 23:12



Темпъл-да сравняваш страни,като Боливия и Гърция,та дори и с Египет, е направо недопустимо.
Никъде не съм искала да кажа, че на Гърция й има нещо лошо.
Просто в последно време, се пише само за там в клуба и затова, така съм реагирила.
Винаги съ твърдяла, че където и да отиде човек, ще види нещо уникално и неповторимо.



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: leonora7]  
Автор temp1e (член)
Публикувано21.03.11 23:44



za edno shte se syglasia. da se sravniawat strani e typo. no iskreno kazano, naistina namiram gyrcia za nepowtorimo privlekatelna i wsiaka informacia za gyrcia mi e dobre doshla. makar che da si priznai , predpochitam tazi chast na gyrcia, koiato e malko po-dalech ot Bylgaria.

btw ne znam kyde si reshila da hodish w turcia i koga, no az mislia po niakoe wreme prez maj da posetia turcia syshto. planiram 2 sedmici s moiata kola, az i zhenata. no osven cappadocia, ostanaloto shte sa plazhowe. shte obikolim turskoto sredizemnomorie.

inache tazi godina osnovnoto mi pytuwane e dosta pod vypros. kakto se kazwa propusni tazi godina s nadezhda za navakswane s awans w sledwashtite.

http://picasaweb.google.com/boyan.dimitrov/


Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: temp1e]  
Автор leonora7 (momi4e)
Публикувано21.03.11 23:54



Мисля, ако ще е Турция, да се случи края на лятото.
И цялото ми пътуване да бъде подчинено на древни загадки.По план( но много груб,зашото е още само идея),ми се иска да стигна до границата със Сирия и евентуално, ако обстановката позволява да вляза там.
Или може и на обратно да го почна-да летя до Сирия и от там в Турция.
Но за момента не знам.
Съгласна съм, че всеки си има л#бимо място и моето за море е Египет и конкретно и аз си имам едно оазиче, далеч от туристи и руснаци и дай Боже и тази зима пак да мога да отида там-Таба!
Да сме живи и здрваи, а пътуванията, сами се появяват в съзнанието ни и краката сами ни понасят , към където е трябвало да стигнем.
Попътен вятър на теб и всички от клуба!



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: leonora7]  
Автор Дивak (член)
Публикувано24.03.11 03:18



Полетът от Лима до Великденския остров го спират на 6 април, така че побързай.
Аз мразя да пиша разкази, ама ако някой пита нещо, което знам, винаги отговарям. Пък и напоследък спрях да пътувам и сега влизам само от носталгия.
Регистрацията не е чак толкова досадно нещо, все пак като си влезеш в профила ти показва къде има нови постове (това сега няма много смисъл, щото за един месец има 5 поста). Разбира се ако не влизаш редовно, а само искаш да питаш за хотел в Кушадасъ, няма смисъл да се регистрираш. Но не вярвам повечето клубари да са такива.



Тема Re: Тоя бивш прекрасен клуб?нови [re: leonora7]  
Автор Благун Калчев (Explorer)
Публикувано24.03.11 14:24



Шотландия ми е мерак и на мен. През 2000 стигнах до Манчестър и Блекпул и си обещахме през следващите години да довършим острова до най-северната му част. Но, уви, още не сме го направили...
Не че ще видим Неси, нито пък сър Алекс (него в Манчестър по-вероятно е да видим), но пък можем да тестваме, дали правят по-добро уиски или бира.

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.