Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Италия-Венециянови  
Автор emilyjo77 (непознат )
Публикувано04.01.11 13:53



Здравейте, имам желание да подаря на майка ми екскурзия до Италия за рожденния й ден. Мечтата й е да види най-вече Венеция, но аз искам да съчетаем и с други места из Италия. Моля Ви препоръчайте ми агенция, която прави добри автобусни екскурзии до Италия. Гледах доста оферти, но повечето ми се струват много натагадък. Има по 1 ден за град, а това според мен е твърде недостатъчно. Ако някой е пътувал организирано до Италия и е останал доволен, моля да ми препоръча.
Благодаря предварително!



Тема Re: Предложениенови [re: emilyjo77]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано04.01.11 19:52



Ако майка ти е авантюрист по природа и има с кого да сподели въпросното пътуване, силно ти препоръчвам неорганизирана екскурзия. Основното предимство на този вариант е, че си независим - ходиш където си искаш, когато си искаш, без да зависиш от плановете и благоволението на водача и от темпото и капризите на стадото. Да не говорим, че можеш да си правиш пътешествия по избор до приказни местенца, до които никоя агенция няма да те заведе. Освен всичко, ако си го плануваш добре, ще ти излезе и два пъти по-евтино ;)





Тема Re: Италия-Венециянови [re: emilyjo77]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано04.01.11 21:31



Мисля, че с богатата информация, която съществува, можете да се справите с организацията. Уиз Еър предлагат към февруари месец билети от 19.99 в едната посока.Е, разбира се, че това няма да е крайната цена, но пък ще пътувате само час.Ако имате само 1 куфар(32 кг) и запазен транспорт от летището до Венеция трябва да прибавите още 22 лв.И цената става 119 лв. за 1 човек. А другият, ако няма багаж за чекиране- 62 лв.
Успех с идеята!



Тема Re: Италия-Венециянови [re: Фиши]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано04.01.11 22:13



Всъщност Тревизо-летище - Венеция-град може да се вземе и за 3.5 евро (автобус до гарата в Тревизо и оттам регионалния влак до Венеция). Автобусите са на около час, а влаковете - горе-долу през 20 минути. Хубавото на този вариант е, че пътьом може да се разгледа Тревизо - приятно градче със симпатична централна част.





Тема Re: Италия-Венециянови [re: Meйджъp]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано04.01.11 22:50



Решението трябва да е на автора на темата, все пак





Тема Re: Италия-Венеция [re: emilyjo77]  
Автор emilyjo77 (непознат )
Публикувано05.01.11 10:36



Благодаря за съветите, аз със сигурност ще се възползвам от тях, като пътувам за Италия. Обаче майка ми не знае чужд език и на нея ще й е по-спокойно ако е с група. Иначе не може да се оправи, не е летяла и със самолет и се страхува. За това ако знаете за нещо организирано помагайте.



Тема Re: Италия-Венециянови [re: emilyjo77]  
Автор Фиши (Емарципанена)
Публикувано05.01.11 12:47



Извинявай, помислих, че ти искаш да я водиш. Предполагам,че си от София и там има най-много възможности за екскурзии.Ето


Успех!



Тема Re: Италия-Венециянови [re: emilyjo77]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано10.01.11 14:52



Не знам какво толкова ви привлича Венеция.Ходил съм там.С две думи смрад на лайна от каналите,плъхове като котки,порутени и запустяли сгради.
Единственото свястно място е двореца на Дожите.
Иначе Италия е богата на исторически старини от древността.
Миланската катедрала обаче е шедъовър на изкуството.Покрива е от ръчно шливовани релефни мраморни плочи.
Има много неща ,които си залужава да се видят.
Все пак Италия е сърцето на европейската култура.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Италия-Венециянови [re: Xoлдън]  
Автор temp1e (минаващ)
Публикувано14.01.11 02:52



Italia i syrce na evropejskata kultura - haha, mozhe i da e bilo predi 1000 godini, sega e syrce na ciganiata
A Venecia si e a must see pri polozhenie, che ima pone 30 grada deto iskat da sa Venecia, ama ne sa.

http://picasaweb.google.com/boyan.dimitrov/


Тема Re: Италия-Венециянови [re: temp1e]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано17.01.11 11:38



Доколкото знам в България се пише и говори на бългасрки,а не на свободни съчинения на маймуница.
Проблема е твой.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.