Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:46 18.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема екскурзия Йорданиянови  
Автор mmayacol (непознат )
Публикувано12.09.10 09:53



Здравейте,в момента Он травъл предлагат чартърна програма за Йордания. Единия вариант е почивка в Акаба, другия - обиколен тур. Обадих се в офиса и разбрах, че през пролетта са имали същата екскурзия. Някой пътувал ли е с тях? Дали може да ползваме само чартъра и евентуално да ни резервират хотел, а там кола под наем и самостоятелна обиколка?



Тема Re: екскурзия Йорданиянови [re: mmayacol]  
Автор bobole4e ()
Публикувано12.09.10 20:02



Била съм на обиколния тур, но не с он травел, а друга фирма като се ползваше пакет на тез тур с руски екскурзовод там. Хареса ми много, въпреки, че е малко уморително-всеки ден в различен град и хотел, но видяхме толкова много неща-останах много доволна. В Акаба не мисля че има какво толкова да се прави 5 или 7 дни.



Тема Re: екскурзия Йорданиянови [re: bobole4e]  
Автор mmayacol (непознат )
Публикувано13.09.10 10:42



благодаря, какви бяха условията в хотелите, че се наслушах за 3-звездна мизерия. Не сме претенциозни, но поне чисто ли е, с храната как беше?



Тема Re: екскурзия Йорданиянови [re: mmayacol]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано24.09.10 23:09



Ние пътувахме с "2м-ко". За Йордания препоръчвам обиколен тур, не е изморително - от единия край до другия си е магистрала...
Ако не сте били вече там, по-добре е да сте организирани с група! Иначе Йордания е едно от най-сигурните места за туристи! Има богата история, а Петра е уникално място...
Акаба за повече от 2-3 дни става скучна :)



Тема Re: екскурзия Йорданиянови [re: mmayacol]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано24.09.10 23:12



Храната е уникално вкусна, а кафето с кардамон за мен е божествена напитка :)
Е настрой се, че ако ядеш на вън - всичко ти сервират с ръце (особено ако искаш да хапнеш на място, което е за местните)... Разбира се в хотелите и в палатковия лагер в пустинята не е така :)...
Ядките са страхотни

...



Тема Re: екскурзия Йорданиянови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор mmayacol (непознат )
Публикувано28.09.10 08:58



Много ти благодаря за информацията. Чета за 3*-те хотели, че са доста зле, така ли е? Не сме много претенциозни, но все пак има ли основни удобства и чисто ли е? В Аман по програма е 3* хотела.



Тема Re: екскурзия Йорданиянови [re: mmayacol]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано28.09.10 21:40



Ами бяхме в 4* в Аман, а в Петра беше 3*... е в Петра беше по-зле, но беше чисто, има си топла вода... просто не е луксозно! Истината е, че малко е на късмет... 4* може да е по-зле от 3* и обратното...
При всички положения Йордания за мен е незабравимо преживяване!



Тема Re: екскурзия Йорданиянови [re: mmayacol]  
Автор leonora7 (momi4e)
Публикувано29.09.10 02:02



Миналата година съм спала 2 нощи в Петра( разбира се не в самата Петра)в 3 хотел и мога да ти кажа че си беше супер чисто, много хубава закуска и вечеря.
Какво, всъщност точно ти пречи за хотел?
Да не би да си позициониран там цял ден?
Като има топла вода и удобно легло, за мен всичко е ОК!
Имай предвид, че Йордания( аз не съм ходила организирано с агенция)има много висок стандарт.
Бира там е по-скъпа, отколкото на центъра на Лондон!
Този 3*** ни костваше миналата година по 60 британски паунда на нощ!
За което можеш , ако не в сърцето на Лондон, но поне 4-та зона, за същите пари нощувка!



Тема Re: екскурзия Йорданиянови [re: mmayacol]  
Автор mmayacol (непознат )
Публикувано29.09.10 19:53



Благодаря на всички, които помогнаха с информация. Он травъл изтеглиха датата на екскурзията с 1 месец напред, което прави пътуването ни невъзможно засега. А как ми се ходеше!



Тема Re: екскурзия Йорданиянови [re: mmayacol]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано29.09.10 23:18



Ами... пробвайте с друг тур оператор :)

Аз бях доволна от 2м-ко :) имат и повечко дати от другите...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.