Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Хубав плаж за деца на о-в Тасос?нови  
Автор tvy (минаващ)
Публикувано17.08.10 12:22



Искам да заведа малкия на море на острова, но искам пясъчен плаж с такова дъно до брега, за да може да си играе. Бил съм на Paradise beach, но се слиза бая надолу и няма къде наблизо да отседна. Има ли такъв плаж и наблизо да има места за отсядане?



Тема Re: Хубав плаж за деца на о-в Тасос?нови [re: tvy]  
Автор peterky2OO8 (новак)
Публикувано19.08.10 05:14



СКАЛА ПОТАМИЯ-студиата и хотелчетата са на брега,кристална топла вода до кръста,а и самото селце си има ресторантчета,магазини,риба,във всяка къща -барбекю.Бяхме по това време миналата година при МАРИЯ студиото беше на 7 метра от брега.ПРИКАЗКА



Тема Имаш ли някакви координати на това място?нови [re: peterky2OO8]  
Автор tvy (минаващ)
Публикувано23.08.10 16:50



Имаш ли координати, за да се свържа с това място?



Тема Re: Имаш ли някакви координати на това място?нови [re: tvy]  
Автор Благун Калчев (Explorer)
Публикувано23.08.10 21:08



Бай Гугъл знае всичко:



Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Тема Благуненови [re: Благун Калчев]  
Автор tvy (минаващ)
Публикувано24.08.10 12:27



Благуне, Gugleto наистина знае всичко, но човека казва, че са били на 7 метра от плажа, а тази Мария (която и аз намерих) е на "980 m from Golden beach".



Тема Re: Благуненови [re: tvy]  
Автор Благун Калчев (Explorer)
Публикувано25.08.10 01:33



Еми тогава е това сигурно:


Че и на български го има даже:


Но предният май изглежда по-добре за дете, нищо че е на 980 метра от плажа...

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Редактирано от Благун Калчев на 25.08.10 01:35.



Тема Re: Хубав плаж за деца на о-в Тасос?нови [re: tvy]  
Автор peterky2OO8 (новак)
Публикувано26.08.10 01:13



Благун ти помогна с точния сайт,втория-http://www.greek-hotels.ltd.bg/04-Thassos-043.htm,макар че разбира се на картинка излиза още по добре.Много си е добре и за деца.Има заден двор където палехме барбекюто за печена ципура пък и за пържолки.Зад задния двор има суперче за продукти.На по горната улица пекат хляб.В стаите има и миниатюрна кухничка с хладилниче и два котлона,но е напълно достатъчна да се направи кафе,да се забъркат едни яйца за закуска или да се свари супичка за детето.Входа на хотелченцето го делят от морето тротоара и пътя.В задния двор оставяхме колите.Ако сте с по ограничен бюджет на няколко километра преди ферибота за ТАСОС има niskoбюджетни супери LIDL и ALDI от които можете да си заредите пресни продукти на отиване.От двете страни на хотелченцето са крайбрежните кръчми.Имам много снимки ,мога да ви пратя.Обадете се на е-майл peterky2002@yahoo.com ili skype peterky2



Тема Re: Хубав плаж за деца на о-в Тасос?нови [re: peterky2OO8]  
Автор expert /ne vinagi / (непознат )
Публикувано26.08.10 09:40



Да вметна, че Лидл е по-точно в Хрисопули, на 10-на км от Керамоти и не е много на път. Освен това в малките хладилничета не се събират много продукти. Моята рецепта с малки деца е следната- взимате си продуктите още от България /пастети, вакуумирани скари, лютеница и т.н./, гледате мястото, където отсядате да е с голям хладилник и най-добре и с микровълнова печка за стопляне. Вместо да си губите времето с варене на супа за децата, пригответе я още в БГ и затворете в няколко бурканчета.
Цените в Лидл са горе-долу 1:2, с малки изключения. Свинското месо е колкото в БГ. Хляб е добре да се купува от селските фурни. В Лидл може да срещнете и хляб по-скъп от 4 Е\кг.
Петерки, пусни снимките тук, де !



Тема Re: Хубав плаж за деца на о-в Тасос?нови [re: tvy]  
Автор peterky2OO8 (новак)
Публикувано27.08.10 10:04



Много се извинявам ,но съм забравил тояно студиото,заблудил съм се със визитката която намерих за Мария.Жена ми ме поправи че ние всъщност сме били при Елена,а Мария е съседното хотелче което е в улучката напреко на крайбрежната и не е на 7 а на 50 метра от морето:).Елена няма сайт,ще и потърся пак телефона.Между другото на реда по краибрежната има и десетина хотелчета само дето те нямат кухненски боксове .Това което е важно за деца е и че СКАЛА ПОТАМИЯ е в залив и там почти никога няма вятър и вълни както в САРТИ например където всеки следобяд духа и има вълни.ето и телефоните 2593061382 и 2593061576 а официалното име е studios ''Kohili'' Helen i Stelios Karlas



Тема Re: Хубав плаж за деца на о-в Тасос?нови [re: tvy]  
Автор Благун Калчев (Explorer)
Публикувано08.09.10 09:26



Сигурно вече е късен съветът, но документирам за следващи хора, търсещи място за почивка.
В момента съм на Макриамос и ми се струва, че е идеално място за деца - плитко море, зеленина, животинки (сърни, пауни, котки)

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.