Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 18.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Wizzairнови  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано14.09.10 12:33



За първи път ми предстои полет с нискотарифна компания и рекох да питам по-опитни.
Билетът ми е без включен багаж, като размери до 55х40х20 см (до 10 кг) се водело ръчен багаж в самолета. Проблемът е, че любимата ми бойна раничка е 60 см. Чух мнения от приятели, че нямало проблем и нямало детайлни измервания и тегления на сантиметри и грамове.
Какво ще ме посъветвате? Хич не ми се тътрузи някакъв пътен сак, отговарящ на 55 см дължина, а пък не ми се и плаща регистриран багаж на летището за няколко сантиметра повече. :)
Благодаря предварително.



Тема Re: Wizzairнови [re: Koцeтo]  
Автор mitaka.19 ()
Публикувано14.09.10 13:14



Качвай се спокойно с раничката,никой няма да те спре.





Тема Re: Wizzairнови [re: Koцeтo]  
Автор f1O4 (новак)
Публикувано14.09.10 21:13



не забравяй да се чекираш он лайн, иначе плащаш на летището 10 евро.



Тема Re: Wizzair [re: Koцeтo]  
Автор L.dof (Свободен човек)
Публикувано15.09.10 17:21



На летището имат нещо като паралелепипед от тръбна конструкция с указаните вътрешни размери. Ако нещо се усъмнят ,те карат да си пъхнеш багажа в това нещо . Ако можеш- летиш! Инак са готини! Българската авиокомпания!



Тема Re: Wizzairнови [re: L.dof]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано16.09.10 10:15



Защо българска?



Иначе и при тях има фалове- преди 10-тина дни, излетяха с 2 ч. и 40 минути закъснение от Бургас за Лутън. Представи си, ако имаш поръчан транспорт или връзка, колко е неудобно. Но и аз съм им фен



Тема Re: Wizzairнови [re: Фиш]  
Автор f1O4 (новак)
Публикувано16.09.10 22:17



Ами кво да кажем за България еър, които излетяха за Москва на 23 август с 10 часа закъснение и обратния полет беше също така. Wizz използва нови самолети и български екипажи, дори всички надписи са на български език!



Тема Re: Wizzairнови [re: f1O4]  
Автор дoмoceд ()
Публикувано17.09.10 09:06



Те и във facebook всичките надписи са ми на български



Но да, WizzAir имат български клон с два самолета регистрирани в БГ, които летят с български екипажи.

/

Тема Re: Wizzairнови [re: f1O4]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано17.09.10 11:17



Добре, че не е на унгарски, че тогава голямо чудене ще падне

Между другото аз много харесвам и Малев като обслужване.



Тема Re: Wizzairнови [re: Фиш]  
Автор L.dof (Свободен човек)
Публикувано18.09.10 10:00



Защото в началото летяха с унгарски самолети, екипажи и зареждане. София беше междинна спирка и имаше големи закъснения и отлагания на полети. Много често се ползваха услугите на самолети на Хемус еър или квито там има български самолети за да приберат пътниците от някъде си. В момента има 3 или 4 самолета,които са базирани на летище София, там се зареждат с гориво, храна ,там се обслужват технически и летят с български екипажи и стюардеси

Цените им са приемливи за българите, рядко имат закъснения или други проблеми. Това е моята компания, аз летя с тях!



Тема Ryanairнови [re: L.dof]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано18.09.10 14:26



Да използвам темата да попитам дали някой е летял с Ryanair, да сподели преки впечатления и да ги сравни с Wizzair, да речем?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.