Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:59 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Веско в Индия  
Автор BeckoПeтpoв (минаващ)
Публикувано08.03.10 08:09



Ето тук:







Приятели, бъдете здрави, където и да сте!

_____________________________________




Тема Re: Веско в Индиянови [re: BeckoПeтpoв]  
Автор Пpacyнceн (грухтящ)
Публикувано08.03.10 11:24



Супер разкази, Веско :) Колко време беше (си?) там?



Тема Re: Веско в Индиянови [re: BeckoПeтpoв]  
Автор lover_bg (новак)
Публикувано08.03.10 14:58



Това, което си казал много точно е, че човек и да изчете всичко за мизерията, като отиде там пак се изненадва, пак му е в повече .. Иначе, струва си наистина да се види заради всичко останало.



Тема Re: Веско в Индиянови [re: Пpacyнceн]  
Автор mi6i_ss (непознат )
Публикувано08.03.10 16:13



Страхотен разказвач си, браво! Какъв ти беше маршрута и кога си ходил, разбирам жега ти е било

Ние направихме един дълъг и интересен маршрут от средата на януари - февруари Гоа, Хампи, Аурангабад - Еллора, Аджанта, Калкута, Бодх Гайа, Варанаси, Каджурахо, Делхи, Джайпур С голямо удоволствие чета и вече имам съвсем ясна представа /а не само въображение/ за това, което ти си е случило
Swimmer, който също пише тук щеще да пътува натам, но какво се случи, тръгна ли, стигна ли или му хареса и остана там



Тема Re: Веско в Индиянови [re: BeckoПeтpoв]  
Автор temp1e (минаващ)
Публикувано11.03.10 22:27



mnogo uvlekatelno razkazano. vypreki, che india ne me vleche hich, uspiah da ti procheta razkazchetata na edin dyh

http://picasaweb.google.com/boyan.dimitrov/


Тема Re: Веско в Индиянови [re: BeckoПeтpoв]  
Автор дoмoceд ()
Публикувано17.03.10 20:58



Шокова пътешественическа терапия в Делхи


Смело напред!

Благодаря, че си ми споменал снимките, та се стягам и аз да пусна текст към тях ...

/

Тема Re: Веско в Индиянови [re: lover_bg]  
Автор LlLlTKA ()
Публикувано18.03.10 03:42



Абсолютно си прав за мизерията. Дори за мен, когато бях там преди години, след къде ли не и в какви ли не условия стопиране, спане и мизерстване, Индия ми разби илюзиите.





Тема Re: Веско в Индиянови [re: mi6i_ss]  
Автор swimmer9 (новак)
Публикувано20.03.10 22:59



Aaaa biah!Stra6na mizeria!I to sled kato biah v Nepal kadeto niama po 18 4asa na den tok.V momenta sam na leti6teto v Colombo!Sri Lanka e super.Stra6ni plavove po4ti pusti.Vidiahme mnogo kitove.Kostenurkite pluwat po4ti do brega.Ina4e Colombo e palno s voinici.Proveriavat postoianno dokumentite no samo na mestnite.Stra6no sa drujeliubni.Goniat me postoianno samo da me pitat otkade sam.Pove4e kato se pribera.



Тема Re: Веско в Индиянови [re: swimmer9]  
Автор leonora7 (непознат)
Публикувано21.03.10 00:39



A какво ти пречи да пишеш на български език?
Просто много дразни тази латиниця, при положение, че имаш опция за кирилица!



Тема Re: Веско в Индиянови [re: leonora7]  
Автор swimmer9 (новак)
Публикувано22.03.10 19:56



Хм!Чак сега я видях тази опция.Винаги съм си избирал кирилицата от компютъра.В интерес на истината и мен много ме дразни латиницата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.