Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:47 22.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Пътешествия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Програма 2010 на "ТРЕККИНГ"нови  
Автор gennata (непознат )
Публикувано02.12.09 11:17



Който желае, може да види Програмата ни за 2010г тук: www.bgtrekking.com





Тема Re: Програма 2010 на "ТРЕККИНГ"нови [re: gennata]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано02.12.09 23:10



Какво стана с "Мондо"?

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Програма 2010 на "ТРЕККИНГ"нови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор gennata (непознат )
Публикувано03.12.09 09:51



От година и нещо не работи, за съжаление.



Тема Re: Програма 2010 на "ТРЕККИНГ"нови [re: gennata]  
Автор ork (непознат )
Публикувано11.12.09 11:01



Моя приятелка е ходила с тази агенция в Пиринеите тази година и никак не е доволна от водача Валери Гайдаров.Имайте го предвит!



Тема Re: Програма 2010 на "ТРЕККИНГ"нови [re: ork]  
Автор gennata (непознат )
Публикувано11.12.09 11:54



Защо не дойде вашата позната в агенцията и да си каже каквото има? Сега научавам от вас, че е имало проблем с водача.



Тема Re: Програма 2010 на "ТРЕККИНГ"нови [re: ork]  
Автор alexg (новак)
Публикувано14.12.09 07:17



Моя приятелка пък е ходила къде ли не с тази агенция и е много доволна от всички. Имайте го предвиД. Аз също съм ползвал услугите им - също съм доволен!




Тема Re: Програма 2010 на "ТРЕККИНГ"нови [re: alexg]  
Автор Дивak (член)
Публикувано14.12.09 14:40



Добре де, от 20-30 души в група все ще се намери някой недоволен. Вкусове различни, а някои са родени мрънкачи.



Тема Re: Програма 2010 на "ТРЕККИНГ" [re: Дивak]  
Автор ork (непознат )
Публикувано15.12.09 22:30



Тук не става въпрос за някой недоволен от групата,а за цяла група недоволна !Въпросният "велик водач",не е направил никакви резервации предварително,каквато е била уговорката.Казал им е ,че е отишъл на трека да си почива и първите няколко дни почти не се е движил с групата.Едната жена е паднала на втория ден,и той е разбрал чак след няколко часа....
А що се касае до това,че приятелката ми трябва да дойде в офиса ви,според мен е добре да започнете да се държите ,като една нормална европейска фирма и да търсите вие обратна връзка,Не стига,че са си хвърлили парите на вятъра,ами и едва ли не трябва да ви докладват какво им се е случило.С този подход скоро и туристи няма да имате.



Тема Re: Програма 2010 на "ТРЕККИНГ"нови [re: ork]  
Автор gennata (непознат )
Публикувано16.12.09 09:25



Всичко това го чувам за пръв път ! Ако е имало подобно нещо, мисля, че е най-нормалното да се обърнеш към фирмата и да си кажиш болката. Най-малкото за да не се повтори. Съгласете се, че този начин на връзка е много по-лесен отколкото обратния. Аз непрекъснато се срещам или чувам с наши клиенти от различни групи и имам представа от случващото се, когато не съм самият аз водач, но не мога винаги за всяка група и на момента. Информация основно черпя от водача, но в този случай не ме е осведомил за подобни проблеми. Съжалявам, ако наистина ги е имало, но мисля, че не е форумът мястото, където първо трябва да се поставят.
С уважение



Тема Re: Програма 2010 на "ТРЕККИНГ"нови [re: gennata]  
Автор Гapиk ()
Публикувано16.01.10 23:32



За съжаление, по различни причини, не ходиме често с тази фирма, обаче с дълбоко уважение се отнасям към фирмата и конкретно к Евгени. И да му пожелаем много здраве и успехи през новата година, и да продължава да прави каквото може и както може, и да знае че има много хора, които ще си спомнят само с добро тези неща, които са преживени благодарение на него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.